Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 383 000 | 99 000 | 963 000 |
| 2024 | 329 000 | 62 000 | 864 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 5 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jaroslav Bíro, vlastní Jaroslav Bíro (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ZANETTI s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
ZANETTI s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 18 646 z 24 653firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 31 967 z 50 923 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje
- 154 firemsídlí na stejné adrese
- 599 624 Kč6 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 304 824 Kč bez DPH
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 18 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti v Praze · 24 653 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 18 646
- Ve stejném pásmu
- 4 308
- Větších
- 1 699
- 018 646
- 1 - 5tato firma4 308
- 6 - 9656
- 10 - 19567
- 20 - 24136
- 25 - 49229
- 50 - 9975
- 100 - 19925
- 200 - 2495
- 250 - 4995
- 500 - 9991
Ročník 2011
Z 7 466 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 7 286. ZANETTI s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- ZANETTI s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2011Tato firma · stejně velké →
- Š T U K O , družstvo umělecké výroby pro obnovu památek1 - 5 zaměstnancůod 1972
- SUDAS, družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Tagorating, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- S and Z spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- BIMOK AIR, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Lapidaris s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- HUMAN, spol. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
6 smluv za 599 624 Kč, nejvíc s HLAVNÍ MĚSTO PRAHA (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA6 smluv599 624 Kč
Poslední smlouvy
- dohoda: 0088 TV Libuš, et0027 Ke Březině, et0028 Vacovská a et0029 V Kálku a K Pomníku; DOHODA o ukončení smlouvy č. PRK/000547/2018 a d.č. 1uzavřena 14. 1. 2026cena neuvedena
- příkazní smlouva § 2430 a násl. NOZ: Změna odměny příkazníka a platebních podmínekuzavřena 25. 7. 2024cena neuvedena
- INV/OB/1218/19-st.č. 40020 TV Letňany, etapa 0008 – zrušení podchodu u okružní křižovatky Tupolevova – veselská – rekonstrukce komunikací v rámci řešení bezpečnosti chodců včetně úprav přechodů – i. část Veselská -západ....technický dozoruzavřena 21. 6. 201998 000 Kč
- OTV/OB/1132/18 - Zajištění inženýrské činnosti včetně vyvedení investic z majetku, stavba č. 40020 TV Letňany, etapa 0009 cyklostezkauzavřena 31. 8. 201898 400 Kč
- OTV/OB/1198/18 - Zajištění inženýrrské činnosti včetně vyvedení investic z majetku stavba č. 0133 TV Ďáblice, etapa 0009 Komunikace Ďáblice II-Zářijováuzavřena 1. 9. 201898 400 Kč
- příkazní smlouva § 2430 a násl. NOZ: Příkazník za podmínek dohodnutých touto smlouvou v souladu s vyhodnocením veřejné soutěže rozhodnutím zadavatele - příkazce o přidělení veřejné zakázky na poskytování služeb ze dne 19. 1. 2018 č.j. MHMP 135226/2018 ...uzavřena 13. 8. 2018304 824 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 304 824 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1 zakázka304 824 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 15. 4. 2015PřesídleníPraha
- 14. 4. 2011Změna názvuRUVEN INVEST s.r.o. → ZANETTI s.r.o.
- 13. 4. 2011Nový společníkJaroslav Bíro – 100 %
- 13. 4. 2011Odchod společníkaProfispolečnosti.cz s.r.o.
- 13. 4. 2011PřesídleníPraha
- 6. 4. 2011Nový ve vedeníJaroslav Bíro (jednatel)
- 6. 4. 2011Odchod z vedeníPřemysl Kubáň (jednatel)
- 30. 3. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 466 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
2zmzrtp
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24828963
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 2
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Vinohradská 343/6, Vinohrady (Praha 2), 12000 Praha
- 516 MAG s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
- AFYNNA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010Aktivní
- AKL tronegi s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020Aktivní
- AMaL spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1998 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AML - PARTNER, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2008Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24828963
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Demolice a příprava staveniště
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 30. 3. 2011
- Poslední změna
- 30. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ZANETTI s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě ZANETTI s.r.o.
Kdy vznikla firma ZANETTI s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má ZANETTI s.r.o.?
Kde sídlí ZANETTI s.r.o.?
Jaké je IČO firmy ZANETTI s.r.o.?
Jakou datovou schránku má ZANETTI s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy ZANETTI s.r.o.?
Komu patří ZANETTI s.r.o.?
Je ZANETTI s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ZANETTI s.r.o. zabývá?
Je ZANETTI s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 30. 9. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu