Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Dříve ve firmě · 11
- Jiří Sivákjednatel · od 2021 · do 2026 · nar. 1983 · Liberecjiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Dvořákjednatel · od 2020 · do 2021 · nar. 1972 · Liberecjiné firmy v rejstříku nemá
- Leoš Svobodajednatel · od 2011 · do 2020 · nar. 1972 · Tatobityjiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Šestákjednatel · od 2011 · do 2019 · nar. 1974 · Liberec 1jiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Markéta Myslivcovájednatel · od 2011 · do 2011 · nar. 1982 · Roudnice nad Labemjiné firmy v rejstříku nemá
- DAVO COMPANY s.r.o.společník · od 2011 · do 2011
- Jan Dvořákspolečník · od 2020 · do 2021 · nar. 1972 · Liberecjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Sivákspolečník · od 2021 · do 2026 · nar. 1983 · Liberecjiné firmy v rejstříku nemá
- Leoš Svobodaspolečník · od 2011 · do 2020 · nar. 1972 · Tatobityjiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Šestákspolečník · od 2011 · do 2020 · nar. 1974 · Liberec 1jiné firmy v rejstříku nemá
- Marek Jelínekspolečník · od 2015 · do 2020 · nar. 1978 · Liberecjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Restauron s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Restauron s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 056 aktivních firem s uvedenou velikostí
- 03 958
- 1 - 53 364
- 6 - 9922
- 10 - 19976
- 20 - 24209
- 25 - 49380
- 50 - 99164
- 100 - 19941
- 200 - 2497
- 250 - 49915
- 500 - 99912
- 1000 - 14993
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 2011
Z 3 419 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 3 308.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Restauron s.r.o.velikost neuvedenaod 2011Tato firma
- SLOVDUM akciová společnost, SLOVDUM A.G. - německy, SLOVDUM S.A. - francouzsky, SLOVDUM Ltd. - anglickyvelikost neuvedenaod 1990
- Kamenný stůl, s.r.o.velikost neuvedenaod 1990
- Štefan Jakubáčvelikost neuvedenaod 1990
- Hotel Julian s.r.o.velikost neuvedenaod 1990
- Družstvo UNIRESTvelikost neuvedenaod 1991
- ASSA spol. s r.o.velikost neuvedenaod 1991
- GASTRO VOLEJNÍK A SYN, s.r.o.velikost neuvedenaod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy za 231 156 Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky3 smlouvy231 156 Kč
Poslední smlouvy
- DOHODA o zabezpečení vzdělávací aktivity zaměstnanců a potenciálních zaměstnanců a poskytnutí příspěvku v rámci projektu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II“uzavřena 24. 4. 201777 052 Kč
- DOHODA o zabezpečení vzdělávací aktivity zaměstnanců a potenciálních zaměstnanců a poskytnutí příspěvku v rámci projektu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II“uzavřena 27. 2. 201777 052 Kč
- DOHODA o zabezpečení vzdělávací aktivity zaměstnanců a potenciálních zaměstnanců a poskytnutí příspěvku v rámci projektu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II“uzavřena 31. 3. 201777 052 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
11 dotací za 1,7 mil. Kč (2014–2017), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky8 dotací1,5 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí3 dotace171 122 Kč
Poslední dotace
- LBA-MN-76/2017Úřad práce České republiky · 2017154 104 KčEU
- LBA-MN-68/2017Úřad práce České republiky · 2017154 104 KčEU
- LBA-MN-53/2017Úřad práce České republiky · 2017154 104 KčEU
- LBA-MN-67/2017Úřad práce České republiky · 201790 560 KčEU
- LBA-MN-54/2017Úřad práce České republiky · 201790 560 KčEU
- LBA-SF-55/2015Úřad práce České republiky · 2015576 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 22. 4. 2026Zánik
- 22. 4. 2026Odchod z vedeníJiří Sivák (jednatel)
- 22. 4. 2026Odchod společníkaJiří Sivák
- 1. 10. 2021Nový společníkJiří Sivák – 100 %
- 1. 10. 2021Odchod společníkaJan Dvořák
- 1. 9. 2021Nový ve vedeníJiří Sivák (jednatel)
- 1. 9. 2021Odchod z vedeníJan Dvořák (jednatel)
- 9. 9. 2020Nový společníkJan Dvořák – 100 %
Celá historie · další 17Skrýt starší
- 9. 9. 2020Odchod společníkaLeoš Svoboda
- 9. 9. 2020Odchod společníkaMartin Šesták
- 9. 9. 2020Změna názvuVilla Molino s.r.o. → Restauron s.r.o.
- 9. 9. 2020PřesídleníPraha
- 31. 8. 2020Nový ve vedeníJan Dvořák (jednatel)
- 31. 8. 2020Odchod z vedeníLeoš Svoboda (jednatel)
- 25. 8. 2020Odchod společníkaMarek Jelínek
- 31. 5. 2019Odchod z vedeníMartin Šesták (jednatel)
- 27. 7. 2015Nový společníkMarek Jelínek – 5 %
- 11. 5. 2011Nový společníkLeoš Svoboda – 60 %
- 11. 5. 2011Odchod společníkaDAVO COMPANY s.r.o.
- 11. 5. 2011Nový společníkMartin Šesták – 40 %
- 11. 5. 2011Změna názvuPADUANA s.r.o. → Villa Molino s.r.o.
- 9. 5. 2011Nový ve vedeníLeoš Svoboda (jednatel)
- 9. 5. 2011Odchod z vedeníIng. Markéta Myslivcová (jednatel)
- 9. 5. 2011Nový ve vedeníMartin Šesták (jednatel)
- 6. 4. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 419 subjektů
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Školská 689/20, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- 123solar s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
- 2scale Czech Republic s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 3mendous s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- 4 J´s Industries s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- ABELLA HOLDING s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24832651
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 6. 4. 2011
- Datum zániku
- 22. 4. 2026
- Poslední změna
- 29. 4. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Restauron s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Restauron s.r.o.
Kdy vznikla firma Restauron s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Restauron s.r.o.?
Kde sídlí Restauron s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Restauron s.r.o.?
Je Restauron s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Restauron s.r.o. zabývá?
Je Restauron s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 30. 4. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu