Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 13 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Zdeněk Havelka a 1 další, vlastní SC Czech AHG, s.r.o. (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Zdeněk Havelkačlen správní rady · od 2023 · nar. 1978 · Prahadalších 341 firem:337 aktivních4 zaniklo jinak
- Ing. Pavel Měchuračlen správní rady · od 2023 · nar. 1976 · Liberecdalších 250 firem:249 aktivních1 zaniklo jinak
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 9
- Radka Doehringčlen správní rady · od 2024 · do 2025 · nar. 1966 · Bratislavajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Tomáš Salajkačlen správní rady · od 2024 · do 2025 · nar. 1975 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Zdeněk Havelkačlen představenstva · od 2012 · do 2023 · nar. 1978 · Prahadalších 341 firem:337 aktivních4 zaniklo jinak
- Martin Němečekčlen představenstva · od 2012 · do 2023 · nar. 1975 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Zdeněk Havelkačlen · od 2012 · do 2015 · nar. 1978 · Prachaticedalších 341 firem:337 aktivních4 zaniklo jinak
- Mgr. Ing. Martin Němečekčlen · od 2012 · do 2015 · nar. 1975 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Milan Trněnýčlen představenstva · od 2011 · do 2014 · nar. 1974 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Marissa, a.s.společník · od 2011 · do 2013
- Czech Property Investments, a.s.společník · od 2013 · do 2024
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Marissa Tau, a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Konsolidační skupina · GLEIF
- Přímá mateřská firmaCzech Property Investments, a.s.Česko
- Vrchol skupinyCPI PROPERTY GROUPLucembursko
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Patří
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
Marissa Tau, a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 15 letna trhu, déle než 41 385 z 75 390 firem oboru v Praze
- 90 %firem oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje
- 284 firemsídlí na stejné adrese
- 75 390aktivních firem v oboru v Praze
- 182 645 Kč4 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3,3 mil. Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 591 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- CPI PROPERTY GROUPstojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří · Lucembursko
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze · 23 436 aktivních firem s uvedenou velikostí
- 04 555
- 1 - 515 937
- 6 - 91 656
- 10 - 19734
- 20 - 24139
- 25 - 49235
- 50 - 99106
- 100 - 19949
- 200 - 2498
- 250 - 49912
- 500 - 9992
- 1000 - 14992
- 1500 - 19991
Ročník 2011
Z 7 789 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 7 031. Marissa Tau, a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Marissa Tau, a.s.velikost neuvedenaod 2011Tato firma
- St. Staffen, akciová továrna barevných kříd, tužek a školních potřeb, a.s.velikost neuvedenaod 1920
- 2. Stavební bytové družstvo občanů v Praze 4, Bránická ul.89velikost neuvedenaod 1972
- Stavební bytové družstvo Praha-západ v likvidacivelikost neuvedenaod 1972
- Družstvo pro rekreační bydlenívelikost neuvedenaod 1974
- Bytové družstvo pro okres Praha východvelikost neuvedenaod 1974
- Pražské stavební bytové družstvovelikost neuvedenaod 1978
- PRAGODOM - stavební bytové družstvo v likvidacivelikost neuvedenaod 1987
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
4 smlouvy za 182 645 Kč, nejvíc s Středočeský kraj (55 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Středočeský kraj2 smlouvy100 000 Kč
- Město Kolín1 smlouva82 645 Kč
- ELSET, s.r.o.1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 3,3 mil. Kč (2025), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- FVE Marissa Tau, a.s.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2025 · 7.1. - Infrastruktura pro obnovitelné zdroje energie a elektrizační soustava (REPowerEU)3,3 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 27. 11. 2025Odchod z vedeníRadka Doehring (člen správní rady)
- 6. 1. 2025Odchod z vedeníIng. Tomáš Salajka (člen správní rady)
- 25. 4. 2024Nový ve vedeníRadka Doehring (člen správní rady)
- 25. 4. 2024Nový ve vedeníIng. Tomáš Salajka (člen správní rady)
- 25. 4. 2024Odchod společníkaCzech Property Investments, a.s.
- 25. 4. 2024Nový společníkSC Czech AHG, s.r.o. – 100 %
- 10. 11. 2023PřesídleníPraha
- 9. 11. 2023Odchod z vedeníIng. Zdeněk Havelka (člen představenstva)
Celá historie · další 15Skrýt starší
- 9. 11. 2023Odchod z vedeníMartin Němeček (člen představenstva)
- 9. 11. 2023Nový ve vedeníIng. Zdeněk Havelka (člen správní rady)
- 9. 11. 2023Nový ve vedeníIng. Pavel Měchura (člen správní rady)
- 5. 11. 2015Odchod z vedeníIng. Zdeněk Havelka (člen)
- 5. 11. 2015Odchod z vedeníMgr. Ing. Martin Němeček (člen)
- 5. 11. 2015Změna základního kapitálu2 000 000 → 4 000 000 Kč
- 11. 2. 2014Odchod z vedeníMilan Trněný (člen představenstva)
- 13. 12. 2013Nový společníkCzech Property Investments, a.s. – 100 %
- 13. 12. 2013Odchod společníkaMarissa, a.s.
- 13. 12. 2013PřesídleníPraha
- 4. 7. 2012Nový ve vedeníIng. Zdeněk Havelka (člen představenstva)
- 4. 7. 2012Nový ve vedeníIng. Zdeněk Havelka (člen)
- 4. 7. 2012Nový ve vedeníMgr. Ing. Martin Němeček (člen)
- 4. 7. 2012Nový ve vedeníMartin Němeček (člen představenstva)
- 7. 4. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 789 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 24. 5. 2021 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
tmbzzja
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24833495
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Živnost ukončenaŽivnostenský rejstříkdříve
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Purkyňova 2121/3, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- Adauteis, a.s.Akciová společnost · od 2022Aktivní
- Altalena, a.s.Akciová společnost · od 2007Aktivní
- Altrega investiční společnost, a.s.Akciová společnost · od 2024 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- Arentia, podfond Prémiové nemovitostiPodílový, penzijní fond · od 2020Aktivní
- Arentia SICAV, a.s.Akciová společnost · od 2020Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24833495
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 7. 4. 2011
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Marissa Tau, a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě Marissa Tau, a.s.
Kdy vznikla firma Marissa Tau, a.s.?
Kolik zaměstnanců má Marissa Tau, a.s.?
Kde sídlí Marissa Tau, a.s.?
Jaké je IČO firmy Marissa Tau, a.s.?
Jakou datovou schránku má Marissa Tau, a.s.?
Kdo je ve vedení firmy Marissa Tau, a.s.?
Komu patří Marissa Tau, a.s.?
Je Marissa Tau, a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Marissa Tau, a.s. zabývá?
Je Marissa Tau, a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu