Insolvence · insolvenční rejstřík
Probíhá insolvenční řízení
Řízení podle insolvenčního rejstříku (ISIR) od roku 2008
- INS 16815/2026 · Městský soud v PrazeNávrh podán
- Návrh podán 18. 9. 2026
1 přihláška pohledávky
Zdroj: insolvenční rejstřík (ISIR), Ministerstvo spravedlnosti, denně. Insolvenční návrh sám o sobě úpadek neznamená; rozhoduje o něm soud. Dlužníky vyškrtnuté podle § 425 insolvenčního zákona neukazujeme, stejně jako ISIR.
Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2023
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2023 | 53,2 mil. | 1,5 mil. | 19,5 mil. |
| 2022 | 46,6 mil. | 1 mil. | 18 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2023
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2023 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 26 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2023 a pro srovnání 2022.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Martina Martinková, vlastní Martina Martinková (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
PRODIMO ACCOUNTING s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
PRODIMO ACCOUNTING s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- Insolvenční návrhpodán, soud o úpadku zatím nerozhodl (od 18. 9. 2026)
- 16 157 z 16 354firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 9 725 z 24 632 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje
- 110 firemsídlí na stejné adrese
- 114 050 Kč2 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 300 000 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů
- 4 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 4 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Právní a účetnické činnosti v Praze · 16 354 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 16 157
- Ve stejném pásmu
- 118
- Větších
- 79
- 011 913
- 1 - 53 233
- 6 - 9576
- 10 - 19364
- 20 - 2471
- 25 - 49tato firma118
- 50 - 9945
- 100 - 19911
- 200 - 2496
- 250 - 4999
- 500 - 9996
- 1000 - 14992
Ročník 2011
Z 2 195 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 2 176. PRODIMO ACCOUNTING s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- PRODIMO ACCOUNTING s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2011Tato firma · stejně velké →
- ETL Services CZ s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- AC Profin, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- REMONTA spol.s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- TIGRA s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1992
- NEXIA AP a.s.25 - 49 zaměstnancůod 1993
- Ewopharma, spol. s r. o.25 - 49 zaměstnancůod 1993
- CCS Consulting s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
2 smlouvy za 114 050 Kč, nejvíc s Kultura Praha 3 (200 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
- Kultura Praha 31 smlouva228 099 Kč
- Knihovna Gelasta Vodňanského1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 300 000 Kč (2020); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- 2001016179Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020300 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 12. 10. 2015PřesídleníPraha
- 26. 4. 2011Odchod z vedeníMartin Martinková (jednatel)
- 26. 4. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 195 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
ufh2isd
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24840891
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
- Vedena v insolvenčním rejstříkuInsolvenční rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Francouzská 284/94, Vršovice (Praha 10), 10100 Praha
- AB-OSTRAHA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ACEZA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ASENOV CZ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016Aktivní
- Asociace pro komunikaci ve veřejném sektoru, o.s. v likvidaciSpolek · od 2008Aktivní
- ASTENAL INVEST s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020 · 50 - 99 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24840891
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 26. 4. 2011
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy PRODIMO ACCOUNTING s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě PRODIMO ACCOUNTING s.r.o.
Kdy vznikla firma PRODIMO ACCOUNTING s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má PRODIMO ACCOUNTING s.r.o.?
Kde sídlí PRODIMO ACCOUNTING s.r.o.?
Jaké je IČO firmy PRODIMO ACCOUNTING s.r.o.?
Jakou datovou schránku má PRODIMO ACCOUNTING s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy PRODIMO ACCOUNTING s.r.o.?
Komu patří PRODIMO ACCOUNTING s.r.o.?
Je PRODIMO ACCOUNTING s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se PRODIMO ACCOUNTING s.r.o. zabývá?
Je PRODIMO ACCOUNTING s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Právní a účetnické činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu