Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2020 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 27 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2020.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 27 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Martin Medal, vlastní Martin Medal (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
MEDAL Group, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
MEDAL Group, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 394 z 1 075firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 2 013 z 2 837 firem oboru v Praze
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje
- 299 firemsídlí na stejné adrese
- 562 772 Kč7 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 6 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 17 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití v Praze · 1 075 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 394
- Ve stejném pásmu
- 471
- Větších
- 210
- 0394
- 1 - 5tato firma471
- 6 - 973
- 10 - 1953
- 20 - 2419
- 25 - 4934
- 50 - 9917
- 100 - 1996
- 200 - 2491
- 250 - 4992
- 500 - 9991
- 1000 - 14992
- 1500 - 19991
- 2000 - 24991
Ročník 2011
Z 291 subjektů oboru zapsaných v roce 2011 dnes funguje 265. MEDAL Group, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- MEDAL Group, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2011Tato firma · stejně velké →
- INGES, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- HDF solution s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- DVORANA MOMENTS s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1994
- Limek APG, a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1995
- KOVY na PŘÍMO s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1995
- EKO - komplex Praha, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1995
- EPOS-AZ,s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1995
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
7 smluv za 562 772 Kč, nejvíc s Mateřská škola Čakovice I. (80 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Mateřská škola Čakovice I.6 smluv449 580 Kč
- Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní1 smlouva113 192 Kč
Poslední smlouvy
- Generální úklid prostor MŠuzavřena 10. 12. 202353 800 Kč
- Úklidové práce v Mateřské škola Čakovice Iuzavřena 17. 10. 202379 156 Kč
- čisticí práce - Mytí oken a žaluzií, strojové čištění PVC + voskování a čištění dlažeb v prostorách MŠ Čakoviceuzavřena 14. 10. 202179 156 Kč
- Úklid prostor školy, mytí povrchů, oken, úpravy povrchůuzavřena 30. 9. 202079 156 Kč
- Objednávka hloubkového čištění dlažbyuzavřena 5. 5. 2020113 192 Kč s DPH
- úklid prostor MŠ (mytí oken, čistění koberců a lin, dlažby, voskování lina)uzavřena 20. 12. 201979 156 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 3 · ostatní 2 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 24. 10. 2017PřesídleníPraha
- 11. 5. 2011Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 291 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
95v2xss
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24846805
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 2
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 1. 11. 2026nenalezena
- Dříve plátce DPHRegistr plátců DPHukončeno
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Karlovo náměstí 290/16, Nové Město (Praha 2), 12000 Praha
- 11s55 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013Aktivní
- 2prostory s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015Aktivní
- 7Octillion s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2018Aktivní
- Ace IT s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Achat société SEEvropská společnost · od 2008Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24846805
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 11. 5. 2011
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy MEDAL Group, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě MEDAL Group, s.r.o.
Kdy vznikla firma MEDAL Group, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má MEDAL Group, s.r.o.?
Kde sídlí MEDAL Group, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy MEDAL Group, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má MEDAL Group, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy MEDAL Group, s.r.o.?
Komu patří MEDAL Group, s.r.o.?
Je MEDAL Group, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se MEDAL Group, s.r.o. zabývá?
Je MEDAL Group, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu