Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
- Ve Sbírce listin není žádná účetní závěrka, přestože ji obchodní korporace musí zveřejňovat každý rok (§ 21a zákona o účetnictví).
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz); čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Milan Sysel, vlastní Milan Sysel (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Střechy Sysel s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Střechy Sysel s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 18 646 z 24 653firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 14 letna trhu, déle než 29 502 z 50 923 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2012 dnes funguje
- 14 firemsídlí na stejné adrese
- 810 139 Kč8 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 10 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 10 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti v Praze · 24 653 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 18 646
- Ve stejném pásmu
- 4 308
- Větších
- 1 699
- 018 646
- 1 - 5tato firma4 308
- 6 - 9656
- 10 - 19567
- 20 - 24136
- 25 - 49229
- 50 - 9975
- 100 - 19925
- 200 - 2495
- 250 - 4995
- 500 - 9991
Ročník 2012
Z 6 638 subjektů oboru zapsaných v roce 2012 dnes funguje 6 489. Střechy Sysel s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Střechy Sysel s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2012Tato firma · stejně velké →
- Š T U K O , družstvo umělecké výroby pro obnovu památek1 - 5 zaměstnancůod 1972
- SUDAS, družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Tagorating, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- S and Z spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- BIMOK AIR, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Lapidaris s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- HUMAN, spol. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
8 smluv za 810 139 Kč, nejvíc s Galerie hlavního města Prahy (40 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Galerie hlavního města Prahy2 smlouvy326 280 Kč
- Státní tiskárna cenin, s. p.4 smlouvy210 916 Kč
- Univerzita Karlova1 smlouva184 298 Kč
- Uměleckoprůmyslové museum v Praze1 smlouva88 645 Kč
Poslední smlouvy
- Objednávka provedení opravy komína a dešťového svoduuzavřena 3. 9. 202656 478 Kč
- Objednávka opravy střechyuzavřena 10. 7. 202688 645 Kč
- FF UK - Objednávka - Opravy střech, čištění žlabů, svodů, odpadních gajgrů, ukotvení svodů, oprava omítek, zábor, doprava, materiáluzavřena 5. 6. 2026184 298 Kč
- Dodatek č. 1 k OBJEDNÁVCE- havarijní zajištění střešní krytiny pro objekt Zámek Trojauzavřena 20. 4. 2026 · dodatek70 000 Kč
- OBJEDNÁVKA - havarijní zajištění střešní krytiny pro objekt Zámek Trojauzavřena 17. 3. 2026326 280 Kč
- objednávka výškových a klempířských pracíuzavřena 1. 3. 202472 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 5 · benzín 3 · ostatní 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 31. 1. 2019Odchod společníkaIvan Veselý
- 2. 11. 2012Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 638 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 30. 8. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
vz2mppj
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24850519
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Magistrů 1275/13, Michle (Praha 4), 14000 Praha
- AFRY CZ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1993 · 500 - 999 zaměstnancůAktivní
- EST CZ a.s. v likvidaciAkciová společnost · od 2008Aktivní
- FORCE PRODUCTION s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ISOMA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2005 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- JDS Invest s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2008Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24850519
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Pokrývačské práce
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 2. 11. 2012
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Střechy Sysel s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Střechy Sysel s.r.o.
Kdy vznikla firma Střechy Sysel s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Střechy Sysel s.r.o.?
Kde sídlí Střechy Sysel s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Střechy Sysel s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Střechy Sysel s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Střechy Sysel s.r.o.?
Komu patří Střechy Sysel s.r.o.?
Je Střechy Sysel s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Střechy Sysel s.r.o. zabývá?
Je Střechy Sysel s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu