Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2021 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 13 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2021.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Petr Pospíšil, vlastní Petr Pospíšil (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
OLEGASTRO s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
OLEGASTRO s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 4 555 z 23 436firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 14 letna trhu, déle než 37 857 z 75 390 firem oboru v Praze
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 2012 dnes funguje
- 1 132 firemsídlí na stejné adrese
- 239 548 Kč3 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 450 000 Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 4 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze · 23 436 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 4 555
- Ve stejném pásmu
- 15 937
- Větších
- 2 944
- 04 555
- 1 - 5tato firma15 937
- 6 - 91 656
- 10 - 19734
- 20 - 24139
- 25 - 49235
- 50 - 99106
- 100 - 19949
- 200 - 2498
- 250 - 49912
- 500 - 9992
- 1000 - 14992
- 1500 - 19991
Ročník 2012
Z 6 195 subjektů oboru zapsaných v roce 2012 dnes funguje 5 646. OLEGASTRO s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- OLEGASTRO s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2012Tato firma · stejně velké →
- Stavební bytové družstvo AVIA Praha1 - 5 zaměstnancůod 1959
- Bytové družstvo občanů Vršovic v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1972
- Bytový podnik v Praze 5, státní podnik v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1973
- Bytový podnik v Praze 8, státní podnik " v likvidaci "1 - 5 zaměstnancůod 1973
- Sportovní stavby, akciová společnost1 - 5 zaměstnancůod 1981
- PHOENIX PRAHA a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1981
- SOLID správa nemovitostí Praha a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy za 239 548 Kč, nejvíc s Ústecký kraj (50 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ústecký kraj2 smlouvy120 000 Kč
- Město Louny1 smlouva119 548 Kč
Poslední smlouvy
- Smlouva o dílo - Organizační zajištění výstav v rámci mediální kampaně projektu PROKOM (D)uzavřena 12. 6. 2018120 000 Kč
- Odborná konference "Využití neuroterapie v primárním vzdělávacím procesu"v rámci realizace projektu MAPuzavřena 5. 3. 2018119 548 Kč s DPH
- 16/SML5033_Smlouva o poskytnutí příspěvku na podporu mladých lidí na trhu práce v ÚK_projekt TRANSFERuzavřena 21. 12. 2016 · dodatek499 200 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 450 000 Kč (2014–2015), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky1 dotace270 000 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí2 dotace180 000 Kč
Poslední dotace
- MOA-SZ-177/2015Úřad práce České republiky · 2015270 000 KčEU
- MOA-SN-288/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201490 000 KčEU
- MOA-SN-175/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201490 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 17. 3. 2014PřesídleníPraha
- 17. 3. 2014Nový společníkPetr Pospíšil – 100 %
- 17. 3. 2014Odchod společníkaFIRMIN Praha s.r.o.
- 13. 3. 2014Nový ve vedeníPetr Pospíšil (jednatel)
- 13. 3. 2014Odchod z vedeníMarie Maňasová (jednatel)
- 31. 10. 2012Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 195 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
wfnmkje
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24850926
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Holečkova 789/49, Smíchov, 15000 Praha
- 0,75 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 4vibe s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- ACE CAR s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ACE FOOD s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Acentify s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24850926
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 31. 10. 2012
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy OLEGASTRO s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě OLEGASTRO s.r.o.
Kdy vznikla firma OLEGASTRO s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má OLEGASTRO s.r.o.?
Kde sídlí OLEGASTRO s.r.o.?
Jaké je IČO firmy OLEGASTRO s.r.o.?
Jakou datovou schránku má OLEGASTRO s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy OLEGASTRO s.r.o.?
Komu patří OLEGASTRO s.r.o.?
Je OLEGASTRO s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se OLEGASTRO s.r.o. zabývá?
Je OLEGASTRO s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti nemovitostí v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu