Insolvence · insolvenční rejstřík
V konkurzu
Řízení podle insolvenčního rejstříku (ISIR) od roku 2008
- INS 12634/2025 · Městský soud v PrazeKonkurs
- Návrh podán 30. 6. 2025
- Konkurs 17. 7. 2025
Insolvenční správce: CLMZ Insolvence v.o.s.7 přihlášek pohledávek
Zdroj: insolvenční rejstřík (ISIR), Ministerstvo spravedlnosti, denně. Insolvenční návrh sám o sobě úpadek neznamená; rozhoduje o něm soud. Dlužníky vyškrtnuté podle § 425 insolvenčního zákona neukazujeme, stejně jako ISIR.
Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2023
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2023 | – | −8 mil. | 624 000 |
| 2022 | – | 301 000 | 3,1 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2023 a pro srovnání 2022.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Martin Vambera, vlastní Martin Vambera (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Brand Trading s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Brand Trading s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- V konkurzupodle insolvenčního rejstříku (od 23. 10. 2026)
- 5 755 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 13 letna trhu, déle než 28 706 z 65 961 firem oboru v Praze
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 2012 dnes funguje
- 1 291 firemsídlí na stejné adrese
- 54 711 Kč2 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 438 000 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů, 38 % z fondů EU
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 5 755
- Ve stejném pásmu
- 9 444
- Větších
- 3 547
- 05 755
- 1 - 5tato firma9 444
- 6 - 91 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 2012
Z 9 402 subjektů oboru zapsaných v roce 2012 dnes funguje 8 548. Brand Trading s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Brand Trading s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2012Tato firma · stejně velké →
- SKA INVEST s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1972
- SKLOEXPORT akciová společnost v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1974
- CONCOM INTERNATIONAL, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- KRONEN Praha, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- TST servis a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- P A R,spol.s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- PREXIM spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
2 smlouvy za 54 711 Kč, nejvíc s Vysoká škola ekonomická v Praze (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Vysoká škola ekonomická v Praze1 smlouva54 711 Kč
- Úřad práce České republiky1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 438 000 Kč (2013–2020), 38 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 168 000 Kčnárodní zdroje · 270 000 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky2 dotace258 000 Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 dotace180 000 Kč
Poslední dotace
- 2001007884Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202090 000 Kč
- 2002020928Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202090 000 Kč
- STA-SF-8/2016Úřad práce České republiky · 2016168 000 KčEU
- EPA-S-20/2013Úřad práce České republiky · 201390 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 10. 7. 2025PřesídleníPraha
- 19. 11. 2024Změna názvuRUMAKO s.r.o. → Brand Trading s.r.o.
- 18. 12. 2023PřesídleníPraha
- 16. 11. 2022Odchod společníkaMourad Miloudi
- 2. 4. 2015Nový společníkMourad Miloudi – 40 %
- 2. 4. 2015Změna základního kapitálu200 000 → 1 000 000 Kč
- 7. 11. 2012Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 9 402 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
5 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 12. 12. 2024 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
7ngmts7
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24852139
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 6
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
- Vedena v insolvenčním rejstříkuInsolvenční rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Uralská 689/7, Bubeneč (Praha 6), 16000 Praha
- 0048CZ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 103ucty s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- 108-70 Studio s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
- 3DMI s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- 42G s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24852139
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 7. 11. 2012
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Brand Trading s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Brand Trading s.r.o.
Kdy vznikla firma Brand Trading s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Brand Trading s.r.o.?
Kde sídlí Brand Trading s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Brand Trading s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Brand Trading s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Brand Trading s.r.o.?
Komu patří Brand Trading s.r.o.?
Je Brand Trading s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Brand Trading s.r.o. zabývá?
Je Brand Trading s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu