Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | −879 000 |
| 2024 | – | – | −888 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Vlastní kapitál je záporný (−879 000 Kč): závazky převyšují majetek.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 12 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Radka Zbožínková a 1 další, vlastní Sofia Zbožínková (100 %).
Statutární orgán
- Radka Zbožínkovájednatel · od 2012 · nar. 1976 · Prostějovjiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Cakirpalogluprokura · od 2012 · nar. 1967 · Frýdek-Místekjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Willpower s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Willpower s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 24 313 z 24 653firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 13 letna trhu, déle než 29 494 z 50 923 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2012 dnes funguje
- 2 002 firemsídlí na stejné adrese
- 453 750 Kč6 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 363 700 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 18 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti v Praze · 24 653 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 24 313
- Ve stejném pásmu
- 229
- Větších
- 111
- 018 646
- 1 - 54 308
- 6 - 9656
- 10 - 19567
- 20 - 24136
- 25 - 49tato firma229
- 50 - 9975
- 100 - 19925
- 200 - 2495
- 250 - 4995
- 500 - 9991
Ročník 2012
Z 6 638 subjektů oboru zapsaných v roce 2012 dnes funguje 6 489. Willpower s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Willpower s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2012Tato firma · stejně velké →
- KEY a.s.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- Alsig, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- BAUCOMEX CZ, s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- PRAGOCLIMA, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- EL-EX spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- Kostečka Group spol. s r. o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- BARKOTEX PRAHA spol. s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
6 smluv za 453 750 Kč, nejvíc s Statutární město Prostějov (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Statutární město Prostějov4 smlouvy453 750 Kč
- Úřad práce České republiky2 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Smlouva o zvláštním užívání pozemků veř.zeleně a o podmínkách mimoř.zásahů do veř. zeleně - umístění předzahrádky na částech poz. p.č. 578/8, 578/7, 578/9 v k.ú. Prostějovuzavřena 15. 10. 202596 360 Kč
- Smlouva o zvláštním užívání pozemků veř. zeleně a o podmínkách mimoř. zásahů do veř. zeleně - umístění předzahrádky na částech poz. p.č. 578/8, p.č. 578/7 a p.č. 578/9, vše v k.ú. Prostějovuzavřena 18. 10. 2023145 000 Kč
- Dohoda o skončení nájmuuzavřena 8. 12. 202167 850 Kč
- Smlouva o zvláštním užívání pozemků veřejné zeleně a o podmínkách mimořádných zásahů do veřejné zeleněuzavřena 8. 12. 2021144 540 Kč
- DODATEK Č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABI-CO-1027832/2020 ze dne 18. 11. 2020uzavřena 29. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- Dohoda o poskytnutí příspěvku Antivirusuzavřena 26. 11. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 363 700 Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2150000783Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021178 500 Kč
- 2101001196Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202163 000 Kč
- 2110000765Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202159 200 Kč
- 2002001218Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202063 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 3
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 5. 1. 2022Nový společníkSofia Zbožínková – 100 %
- 5. 1. 2022Odchod společníkaAntonín Zbožínek
- 3. 12. 2012Nový ve vedeníPavel Cakirpaloglu (prokura)
- 3. 12. 2012Odchod společníkaProfispolečnosti.cz s.r.o.
- 3. 12. 2012Nový společníkAntonín Zbožínek – 100 %
- 3. 12. 2012Změna názvuANURADHAPURA INVEST s.r.o. → Willpower s.r.o.
- 20. 11. 2012Odchod z vedeníŠárka Maurová (jednatel)
- 20. 11. 2012Nový ve vedeníRadka Zbožínková (jednatel)
- 6. 11. 2012Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 638 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
gfrmttz
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ24852473
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 8
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Primátorská 296/38, Libeň (Praha 8), 18000 Praha
- 13fotek s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
- 1710 Found s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013Aktivní
- 1918 Financial Services s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- 2B MOTO s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2004Aktivní
- 365Transport s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 24852473
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Příprava staveniště
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 6. 11. 2012
- Poslední změna
- 30. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Willpower s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Willpower s.r.o.
Kdy vznikla firma Willpower s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Willpower s.r.o.?
Kde sídlí Willpower s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Willpower s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Willpower s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Willpower s.r.o.?
Komu patří Willpower s.r.o.?
Je Willpower s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Willpower s.r.o. zabývá?
Je Willpower s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 30. 9. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu