Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1,8 mld. | 276 mil. | 1,3 mld. |
| 2024 | 1,8 mld. | 278,8 mil. | 1,2 mld. |
| 2023 | 1,7 mld. | 222,6 mil. | 1,1 mld. |
| 2022 | 1,6 mld. | 238,7 mil. | 1,1 mld. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 19 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2022–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Petr Krob a 2 další, vlastní Severočeské doly a.s. (100 %).
Statutární orgán
- Petr Krobmístopředseda představenstva · od 2013 · nar. 1967 · Benešovdalších 3 firmy:3 aktivních
- Bc. Tomáš Sedláček, MBApředseda představenstva · od 2013 · nar. 1970 · Prahadalších 4 firmy:4 aktivních
- Ing. Helena Šlajerováčlen představenstva · od 2024 · nar. 1983 · Mostjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 6
- Ing. Ivo Pěgřímek, Ph.D.předseda dozorčí rady · od 2017 · nar. 1964 · Prahadalších 5 firem:5 aktivních
- Petr Kapicčlen dozorčí rady · od 2018 · nar. 1966 · Bílinadalších 1 firma:1 aktivních
- Mgr. Veronika Petráčkováčlen dozorčí rady · od 2025 · nar. 1993 · Prahadalších 6 firem:5 aktivních1 zaniklo jinak
- Ing. Lukáš Kopecký, DiS.člen dozorčí rady · od 2025 · nar. 1979 · Lounydalších 1 firma:1 aktivních
- Ing. Martin Tykal, Ph.D.místopředseda dozorčí rady · od 2025 · nar. 1971 · Chomutovdalších 2 firmy:2 aktivních
- Ing. Jan Válekčlen dozorčí rady · od 2026 · nar. 1993 · Bílinajiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 12
- Bc. Petr Krobčlen představenstva · od 2017 · do 2025 · nar. 1967 · Benešovdalších 3 firmy:3 aktivních
- Ing. Tomáš Sedláček, MBAčlen představenstva · od 2025 · do 2025 · nar. 1970 · Prahadalších 4 firmy:4 aktivních
- Ing. Arnošt Mimramístopředseda představenstva · od 2017 · do 2023 · nar. 1959 · Chomutovjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Milan Neumančlen představenstva · od 2013 · do 2021 · nar. 1958 · Žatecjiné firmy v rejstříku nemá
- Arnošt Mimračlen představenstva · od 2013 · do 2017 · nar. 1959 · Chomutovjiné firmy v rejstříku nemá
- Milan Pospíšilčlen představenstva · od 2001 · do 2013 · nar. 1965 · Teplicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Petr Hokrpředseda představenstva · od 2001 · do 2013 · nar. 1962 · Krupkajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Radek Hanušmístopředseda představenstva · od 2001 · do 2013 · nar. 1962 · Teplicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Petr Hokrčlen představenstva · od 1998 · do 2002 · nar. 1962 · Teplicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Antonín Vincencpředseda představenstva · od 1997 · do 2001 · nar. 1950 · Teplicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Josef Šťastnýčlen představenstva · od 1997 · do 2001 · nar. 1962 · Klášterec nad Ohříjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jaroslava Čechováčlen představenstva · od 1997 · do 2001 · nar. 1950 · Kadaňjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Revitrans, a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Revitrans, a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 28 letna trhu, déle než 11 z 12 firem oboru v Bílině
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 12aktivních firem v oboru v Bílině
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 10 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 34 000 Kč
- 70,4 mil. Kč37 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 veřejných zakázekvyhraných, v uvedené hodnotě 1,7 mil. Kč
- 7 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 792 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 9 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v Bílině · 6 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 1997
Z 266 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 256. Revitrans, a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Bílině, nejpodobnější velikostí
VšechnyVeřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
37 smluv za 70,4 mil. Kč, nejvíc s Archeologický ústav AV ČR, Praha, v. v. i. (72 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Archeologický ústav AV ČR, Praha, v. v. i.6 smluv50,4 mil. Kč
- Ústav archeologické památkové péče severozápadních Čech, v. v. i.12 smluv32,5 mil. Kč
- Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace6 smluv427 595 Kč
- Statutární město Chomutov1 smlouva360 000 Kč
- Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových1 smlouva133 400 Kč
- ČEPRO, a.s.6 smluvjen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2022Záchranný archeologický výzkum DB 202219,9 mil. Kč
- opravy a udržováníuzavřena 19. 8. 202670 731 Kč
- opravy a udržováníuzavřena 4. 3. 202669 624 Kč
- opravy a udržováníuzavřena 26. 2. 202681 095 Kč
- opravy a udržováníuzavřena 28. 2. 202651 603 Kč
- Chudeřice u Bíliny, p.č. 183/5 se stavbou bez čp/čeuzavřena 11. 12. 2025133 400 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · TED
Vyhrané veřejné zakázky
Zakázky nad limitem EU, kde je vítězem podle IČO v oznámení o výsledku
Hodnotu uvádíme jen tam, kde ji oznámení přiřazuje tomuto vítězi. Menší zakázky do TED nepatří.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Strojníci pracovních strojů10 míst
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 29. 10. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 715 · ostatní 39 · benzín 36 · hybrid 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 3. 11. 2025PřesídleníBílina
- 3. 7. 2025Odchod z vedeníBc. Petr Krob (člen představenstva)
- 3. 7. 2025Nový ve vedeníIng. Tomáš Sedláček, MBA (člen představenstva)
- 3. 7. 2025Odchod z vedeníIng. Tomáš Sedláček, MBA (člen představenstva)
- 1. 1. 2024Nový ve vedeníIng. Helena Šlajerová (člen představenstva)
- 31. 12. 2023Odchod z vedeníIng. Arnošt Mimra (místopředseda představenstva)
- 21. 1. 2022Nový společníkSeveročeské doly a.s. – 100 %
- 1. 7. 2021Odchod z vedeníIng. Milan Neuman (člen představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 1. 7. 2017Nový ve vedeníIng. Arnošt Mimra (místopředseda představenstva)
- 1. 7. 2017Nový ve vedeníBc. Petr Krob (člen představenstva)
- 1. 7. 2017Odchod z vedeníArnošt Mimra (člen představenstva)
- 1. 12. 2013Změna názvuSD - Autodoprava, a.s. → Revitrans, a.s.
- 1. 7. 2013Nový ve vedeníBc. Tomáš Sedláček, MBA (předseda představenstva)
- 1. 7. 2013Nový ve vedeníIng. Milan Neuman (člen představenstva)
- 1. 7. 2013Nový ve vedeníPetr Krob (místopředseda představenstva)
- 1. 7. 2013Nový ve vedeníArnošt Mimra (člen představenstva)
- 30. 6. 2013Odchod z vedeníIng. Petr Hokr (předseda představenstva)
- 30. 6. 2013Odchod z vedeníIng. Radek Hanuš (místopředseda představenstva)
- 30. 6. 2013Odchod z vedeníMilan Pospíšil (člen představenstva)
- 11. 10. 2004Změna základního kapitálu367 206 660 → 330 784 606 Kč
- 25. 8. 2003Změna základního kapitálu447 813 000 → 367 206 660 Kč
- 27. 5. 2002Změna základního kapitálu527 084 000 → 447 813 000 Kč
- 16. 5. 2002Změna základního kapitálu317 084 000 → 527 084 000 Kč
- 12. 3. 2002Odchod z vedeníIng. Petr Hokr (člen představenstva)
- 19. 9. 2001Odchod z vedeníIng. Josef Šťastný (člen představenstva)
- 26. 11. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 266 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
pewf79t
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25028197
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Dříve plátce DPHRegistr plátců DPHukončeno
- Člen skupiny pro DPHSkupiny DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Bílina
- Okres
- Teplice · 26 600 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Důlní 429, Mostecké Předměstí, 41801 Bílina
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25028197
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Činnosti související s úpravou krajiny
- Další činnosti
- Ostatní těžba a dobývání j. n., Výroba výbušnin, Výroba jiných chemických výrobků j. n., Obrábění, Výroba zámků a kování, Instalace průmyslových strojů a zařízení, Demolice a příprava staveniště, Obchod s motorovými vozidly, kromě motocyklů a 17 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 26. 11. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Revitrans, a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě Revitrans, a.s.
Kdy vznikla firma Revitrans, a.s.?
Kolik zaměstnanců má Revitrans, a.s.?
Kde sídlí Revitrans, a.s.?
Jaké je IČO firmy Revitrans, a.s.?
Jakou datovou schránku má Revitrans, a.s.?
Kdo je ve vedení firmy Revitrans, a.s.?
Komu patří Revitrans, a.s.?
Je Revitrans, a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Revitrans, a.s. zabývá?
Je Revitrans, a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v Bílině?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu