Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 0 | −2,8 mil. |
| 2024 | – | 0 | −2,8 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Vlastní kapitál je záporný (−2,8 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 26 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Mgr. Irena Gerczak a 1 další, vlastní Mgr. Irena Gerczak (100 %).
Statutární orgán
- Mgr. Irena Gerczakjednatel · od 1998 · nar. 1968 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
- Petr Kotoučlikvidátor · od 2021 · nar. 1973 · Mračdalších 28 firem:28 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 4
- Mgr. Irena Janovcovájednatel · od 1998 · do 2014 · nar. 1968 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Petr Zahradníčekjednatel · od 1998 · do 2000 · nar. 1949 · Liberecjiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Petr Zahradníčekspolečník · od 1998 · do 2002 · nar. 1949 · Liberecjiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Irena Janovcováspolečník · od 1998 · do 2014 · nar. 1968 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
CZENGLISH, s.r.o. "v likvidaci"Shrnutí · spočítáno z registrů
CZENGLISH, s.r.o. "v likvidaci" v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 28 letna trhu, déle než 16 589 z 21 460 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje
- 289 firemsídlí na stejné adrese
- 21 460aktivních firem v oboru v Praze
- 1 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 480 574 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů
- 29 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 116 aktivních firem s uvedenou velikostí
- 03 944
- 1 - 53 405
- 6 - 9911
- 10 - 191 020
- 20 - 24200
- 25 - 49384
- 50 - 99164
- 100 - 19945
- 200 - 2495
- 250 - 49916
- 500 - 99914
- 1000 - 14993
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 1998
Z 3 825 subjektů oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje 3 770. CZENGLISH, s.r.o. "v likvidaci" je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- CZENGLISH, s.r.o. "v likvidaci"velikost neuvedenaod 1998Tato firma
- SLOVDUM akciová společnost, SLOVDUM A.G. - německy, SLOVDUM S.A. - francouzsky, SLOVDUM Ltd. - anglickyvelikost neuvedenaod 1990
- Kamenný stůl, s.r.o.velikost neuvedenaod 1990
- Štefan Jakubáčvelikost neuvedenaod 1990
- Hotel Julian s.r.o.velikost neuvedenaod 1990
- Družstvo UNIRESTvelikost neuvedenaod 1991
- ASSA spol. s r.o.velikost neuvedenaod 1991
- GASTRO VOLEJNÍK A SYN, s.r.o.velikost neuvedenaod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 smlouva, nejvíc s Úřad práce České republiky.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 480 574 Kč (2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- 2150005767Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021297 500 Kč
- 2110014896Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021118 400 Kč
- 2101041348Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202132 337 Kč
- 2002047962Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202132 337 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 21. 10. 2021Nový ve vedeníPetr Kotouč (likvidátor)
- 21. 10. 2021Změna názvuCZENGLISH, s.r.o. → CZENGLISH, s.r.o. "v likvidaci"
- 9. 9. 2021PřesídleníPraha
- 2. 7. 2014Odchod z vedeníMgr. Irena Janovcová (jednatel)
- 2. 7. 2014Nový společníkMgr. Irena Gerczak – 100 %
- 2. 7. 2014Odchod společníkaMgr. Irena Janovcová
- 2. 7. 2014Změna názvuPROZAICKÉ BALETNÍ DIVADLO, s.r.o. → CZENGLISH, s.r.o.
- 10. 4. 2002Odchod společníkaMgr. Petr Zahradníček
Celá historie · další 3Skrýt starší
- 10. 4. 2002PřesídleníLiberec → Praha
- 9. 7. 2000Odchod z vedeníMgr. Petr Zahradníček (jednatel)
- 29. 7. 1998Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 825 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
j2kvhj6
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25039806
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 2
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Lublaňská 267/12, Vinohrady (Praha 2), 12000 Praha
- Active Media Solutions s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018Aktivní
- Agentura Sequens s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
- Agony Enterprise s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
- Agora Aquiver & Co s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014Aktivní
- AGWA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25039806
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 29. 7. 1998
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy CZENGLISH, s.r.o. "v likvidaci"
Otázky
Časté otázky o firmě CZENGLISH, s.r.o. "v likvidaci"
Kdy vznikla firma CZENGLISH, s.r.o. "v likvidaci"?
Kolik zaměstnanců má CZENGLISH, s.r.o. "v likvidaci"?
Kde sídlí CZENGLISH, s.r.o. "v likvidaci"?
Jaké je IČO firmy CZENGLISH, s.r.o. "v likvidaci"?
Jakou datovou schránku má CZENGLISH, s.r.o. "v likvidaci"?
Kdo je ve vedení firmy CZENGLISH, s.r.o. "v likvidaci"?
Komu patří CZENGLISH, s.r.o. "v likvidaci"?
Je CZENGLISH, s.r.o. "v likvidaci" spolehlivý plátce DPH?
Čím se CZENGLISH, s.r.o. "v likvidaci" zabývá?
Je CZENGLISH, s.r.o. "v likvidaci" aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu