Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 18 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Alena Mráčková.
Statutární orgán
Dříve ve firmě · 8
- Ing. Jiří Mráčekjednatel · od 1998 · do 2018 · nar. 1967 · Kladnojiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Petr Koldínskýjednatel · od 1996 · do 2017 · nar. 1957 · Kladnojiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Stehlíkjednatel · od 1996 · do 1998 · Pchery-Theodor
- Alena Mráčkováspolečník · od 2018 · do 2020 · nar. 1965 · Kladnodalších 3 firmy:3 aktivních
- Zlatuše Veseláspolečník · od 2019 · do 2019 · nar. 1971 · Kladnojiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Petr Koldínskýspolečník · od 2004 · do 2018 · nar. 1957 · Kladnojiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Stehlíkspolečník · od 1996 · do 1998 · Pchery-Theodor
- Ing. Jiří Mráčekspolečník · od 1998 · do 2018 · nar. 1967 · Kladnojiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
K.M.TRADE,spol.s r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
K.M.TRADE,spol.s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 15 199 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 53 978 z 65 961 firem oboru v Praze
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 138 firemsídlí na stejné adrese
- 27,4 mil. Kč4 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 184,7 mil. Kčv 11 dotacích z veřejných rozpočtů
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 856 000 Kč bez DPH
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 21 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 15 199
- Ve stejném pásmu
- 1 319
- Větších
- 2 228
- 05 755
- 1 - 59 444
- 6 - 9tato firma1 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 1996
Z 5 919 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 5 377. K.M.TRADE,spol.s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- K.M.TRADE,spol.s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- CT Praha , spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- AHLBORN, měřící a regulační technika, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- REPROSAM, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- SIMATEX, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- GLOBUS INTERNATIONAL,spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- HOSPIMED, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- MICEVA, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
4 smlouvy za 27,4 mil. Kč, nejvíc s Ministerstvo průmyslu a obchodu (99 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo průmyslu a obchodu3 smlouvy27,2 mil. Kč
- Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace1 smlouva253 536 Kč
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
11 dotací za 184,7 mil. Kč (2006–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2160006829Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20211,7 mil. Kč
- Výzkum a vývoj a optimalizace obrábění obtížně obrobitelných materiálůMinisterstvo průmyslu a obchodu · 201913,6 mil. Kč
- Výzkum a vývoj lisovacích nástrojů s vyšší životností určených pro protlačování kovů za teplaMinisterstvo průmyslu a obchodu · 201813,6 mil. Kč
- Rozšíření výroby s pořízením nových strojů a zařízeníMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2014 · OP Podnikání a inovace9 mil. Kč
- Výzkum a vývoj technologie tepelného zpracování a tváření niklových slitin s cílem omezení vzniku trhlin a strukturních vad při kováníMinisterstvo průmyslu a obchodu · 201222,1 mil. Kč
- Inovace nástrojů a polotovarů k výrobě nástrojů z uhlíkových a vysocelegovaných slitinMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2011 · OP Podnikání a inovace51,6 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 856 000 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- COMTES FHT a.s.1 zakázka856 000 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 18. 6. 2021PřesídleníPraha
- 10. 2. 2020Odchod společníkaAlena Mráčková
- 24. 10. 2019Odchod společníkaZlatuše Veselá
- 23. 10. 2019Nový společníkZlatuše Veselá – 100 %
- 30. 8. 2018Nový společníkAlena Mráčková – 100 %
- 30. 8. 2018Odchod společníkaing. Petr Koldínský
- 30. 8. 2018Odchod společníkaIng. Jiří Mráček
- 30. 8. 2018PřesídleníPraha
Celá historie · další 10Skrýt starší
- 3. 8. 2018Nový ve vedeníAlena Mráčková (jednatel)
- 2. 8. 2018Odchod z vedeníIng. Jiří Mráček (jednatel)
- 14. 12. 2017Odchod z vedeníing. Petr Koldínský (jednatel)
- 6. 2. 2015PřesídleníPraha
- 14. 7. 2004Nový společníking. Petr Koldínský – 50 %
- 22. 6. 1998Odchod z vedeníZdeněk Stehlík (jednatel)
- 22. 6. 1998Odchod společníkaZdeněk Stehlík
- 22. 6. 1998Nový společníkIng. Jiří Mráček
- 4. 3. 1998Nový ve vedeníIng. Jiří Mráček (jednatel)
- 27. 6. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 919 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
denfz7p
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25061551
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
- Vedena v insolvenčním rejstříkuInsolvenční rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Na strži 2102/61a, Krč, 14000 Praha
- Advocuts v.o.s., advokátní kancelářVeřejná obchodní společnost · od 2022 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- AKAMON a.s.Akciová společnost · od 2019Aktivní
- Akcelero s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Alaigned s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- ALDA Foods s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25061551
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Zprostředkování nespecializovaného velkoobchodu a nespecializovaný velkoobchod v zastoupení
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 27. 6. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy K.M.TRADE,spol.s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě K.M.TRADE,spol.s r.o.
Kdy vznikla firma K.M.TRADE,spol.s r.o.?
Kolik zaměstnanců má K.M.TRADE,spol.s r.o.?
Kde sídlí K.M.TRADE,spol.s r.o.?
Jaké je IČO firmy K.M.TRADE,spol.s r.o.?
Jakou datovou schránku má K.M.TRADE,spol.s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy K.M.TRADE,spol.s r.o.?
Je K.M.TRADE,spol.s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se K.M.TRADE,spol.s r.o. zabývá?
Je K.M.TRADE,spol.s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu