Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 34 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 34 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Leoš Mrzena a 2 další, vlastní hlavně Leoš Mrzena (50 %).
Statutární orgán
- Leoš Mrzenajednatel · od 1996 · nar. 1971 · Sukoradydalších 2 firmy:2 aktivních
- Petr Bilikjednatel · od 1996 · nar. 1971 · Polní Chrčicedalších 2 firmy:2 aktivních
- Petr Bilikjednatel · od 2019 · nar. 1989 · Polní Chrčicejiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Leoš Mrzena50 %od 1996 · nar. 1971 · Sukorady · vklad 50 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
- Petr Bilik30 %od 1996 · nar. 1971 · Polní Chrčice · vklad 30 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
- Petr Bilik20 %od 2019 · nar. 1989 · Polní Chrčice · vklad 20 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Montpur montážní společnost, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Montpur montážní společnost, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 5 104 z 5 468firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 8 886 z 10 640 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 124 firemsídlí na stejné adrese
- 333 635 Kč2 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 30 000 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů
- 4 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 19 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 13 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení v Praze · 5 468 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 5 104
- Ve stejném pásmu
- 177
- Větších
- 187
- 03 819
- 1 - 51 091
- 6 - 9194
- 10 - 19tato firma177
- 20 - 2437
- 25 - 4979
- 50 - 9943
- 100 - 19921
- 200 - 2492
- 250 - 4993
- 500 - 9992
Ročník 1996
Z 2 574 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 2 525. Montpur montážní společnost, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- Montpur montážní společnost, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- IKA,spol.s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1990
- Richter, spol. s r. o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- HEFAISTOS spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- S & S vzduchotechnika, s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- A-Z Centrum, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- TESPON s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
2 smlouvy za 333 635 Kč, nejvíc s Lesy České republiky, s.p. (60 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Lesy České republiky, s.p.1 smlouva199 935 Kč
- Městská část Praha 51 smlouva133 700 Kč
Poslední smlouvy
- Dodávka a montáž chladírenského boxu v rámci akce "Kuchyně v ZŠ a MŠ Barrandov I, obj. Chaplinovo nám. 615/1, Praha 5 - chladírenský box"uzavřena 3. 3. 2026133 700 Kč
- Nákup; Veřejné zakázky na stavební práce a služby související; Zřízení vestavného chladícího zařízení v sídle LS Hořice.uzavřena 10. 10. 2022199 935 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 30 000 Kč (2008); nejvíc přiznal Úřad práce v Kolíně.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- KOA-S-125/2008Úřad práce v Kolíně · 200830 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 12 · ostatní 6 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 19. 8. 2019Nový ve vedeníPetr Bilik (jednatel)
- 19. 8. 2019Nový společníkPetr Bilik – 20 %
- 12. 6. 2012PřesídleníSány → Praha
- 7. 2. 2007PřesídleníPolní Chrčice → Sány
- 28. 1. 2000PřesídleníPolní Chrčice
- 29. 7. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 574 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 14. 5. 2018 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
fhknjc8
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25068237
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Zemědělský podnikatelZemědělský registraktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Na Zámecké 1518/9, Nusle (Praha 4), 14000 Praha
- AC & DC spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1992 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Adesso Plus s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AGS BOHEMIASTAV a.s.Akciová společnost · od 1994Aktivní
- AGS BOHEMIASTAV Invest s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2007Aktivní
- AIK-EKO s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2012Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25068237
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výroba zámků a kování
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 29. 7. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Montpur montážní společnost, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Montpur montážní společnost, s.r.o.
Kdy vznikla firma Montpur montážní společnost, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Montpur montážní společnost, s.r.o.?
Kde sídlí Montpur montážní společnost, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Montpur montážní společnost, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Montpur montážní společnost, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Montpur montážní společnost, s.r.o.?
Komu patří Montpur montážní společnost, s.r.o.?
Je Montpur montážní společnost, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Montpur montážní společnost, s.r.o. zabývá?
Je Montpur montážní společnost, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu