Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 7 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 7 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Ivelin Nedkov Ivanov, vlastní Ing. Ivelin Nedkov Ivanov (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 5
- Ing. Ivelin Ivanovjednatel · od 1999 · do 2014 · nar. 1970 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Miroslav Penkovjednatel · od 1996 · do 1999 · Praha
- Ing. Miroslav Penkovspolečník · od 1996 · do 1999 · Praha
- Ivelin Ivanovspolečník · od 1996 · do 1999 · Praha
- Ing. Ivelin Ivanovspolečník · od 1999 · do 2014 · nar. 1970 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
TOSSCO, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
TOSSCO, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 15 256 z 16 883firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 31 679 z 42 536 firem oboru v Praze
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 231 firemsídlí na stejné adrese
- 3 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 464 520 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů
- 5 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 16 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 16 883 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 15 256
- Ve stejném pásmu
- 613
- Větších
- 1 014
- 011 295
- 1 - 53 961
- 6 - 9tato firma613
- 10 - 19482
- 20 - 2496
- 25 - 49199
- 50 - 99101
- 100 - 19947
- 200 - 24918
- 250 - 49934
- 500 - 99912
- 1000 - 14994
- 1500 - 19998
- 2000 - 24992
- 2500 - 29995
- 3000 - 39991
- 5000 - 99991
- 10 000 a více4
Ročník 1996
Z 7 618 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 7 144. TOSSCO, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- TOSSCO, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- TELEMONT a.s.,6 - 9 zaměstnancůod 1990
- SPORT JACHT Praha, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- MPM, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- Esgas, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- EHQ s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- T E C O M Analytical Systems CS spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- GIMPEX-CZ, a.s.6 - 9 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy, nejvíc s Úřad práce České republiky.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Počet smluv podle roku
Největší protistrany
Poslední smlouvy
- DODATEK k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 11. 3. 2021cena neuvedena
- DODATEK k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 10. 12. 2020 · dodatekcena neuvedena
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 26. 5. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 464 520 Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2002032413Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021146 840 Kč
- 2101024742Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021146 840 Kč
- 2110019003Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202124 000 Kč
- 2001016571Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020146 840 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2017–2021
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 30. 9. 2021PřesídleníPraha
- 18. 12. 2014Odchod z vedeníIng. Ivelin Ivanov (jednatel)
- 18. 12. 2014Nový ve vedeníIng. Ivelin Nedkov Ivanov (člen statutárního orgánu)
- 18. 12. 2014Odchod společníkaIng. Ivelin Ivanov
- 18. 12. 2014Nový společníkIng. Ivelin Nedkov Ivanov – 100 %
- 18. 12. 2014PřesídleníPraha
- 14. 6. 1999Odchod z vedeníIng. Miroslav Penkov (jednatel)
- 14. 6. 1999Nový ve vedeníIng. Ivelin Ivanov (jednatel)
Celá historie · další 4Skrýt starší
- 14. 6. 1999Odchod společníkaIng. Miroslav Penkov
- 14. 6. 1999Nový společníkIng. Ivelin Ivanov
- 14. 6. 1999Odchod společníkaIvelin Ivanov
- 17. 9. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 618 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
hi47wmk
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25076906
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 6
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Za Hládkovem 680/12, Střešovice, 16900 Praha
- 123jobs Media s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016Aktivní
- A3Z spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2003Aktivní
- A.E.T. Ekologické technologie s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- Air-Trips s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Aktivesa s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25076906
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Maloobchod s elektrospotřebiči a elektronikou
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 17. 9. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy TOSSCO, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě TOSSCO, s.r.o.
Kdy vznikla firma TOSSCO, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má TOSSCO, s.r.o.?
Kde sídlí TOSSCO, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy TOSSCO, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má TOSSCO, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy TOSSCO, s.r.o.?
Komu patří TOSSCO, s.r.o.?
Je TOSSCO, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se TOSSCO, s.r.o. zabývá?
Je TOSSCO, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu