Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2023
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2023 | 12,3 mil. | −1,2 mil. | 1,6 mil. |
| 2022 | 53,3 mil. | −46 000 | 5,3 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2023
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2023 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Ztráta dva roky po sobě (2022 a 2023).
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 25 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2023 a pro srovnání 2022.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Petr Cichoň, vlastní Petr Cichoň (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 8
- Ing. Jaromír Cihoňjednatel · od 1996 · do 2000 · nar. 1944 · Praha 6jiné firmy v rejstříku nemá
- MUDr. Jaromír Vybíraljednatel · od 1996 · do 1998 · nar. 1954 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Hana Vybíralovájednatel · od 1996 · do 1998 · nar. 1954 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jiří Wiesnerjednatel · od 1996 · do 1998 · nar. 1958 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- MUDr. Jaromír Vybíralspolečník · od 1996 · do 1998 · nar. 1954 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Hana Vybíralováspolečník · od 1996 · do 1998 · nar. 1954 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jiří Wiesnerspolečník · od 1996 · do 1998 · nar. 1958 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jaromír Cihoňspolečník · od 1996 · do 2002 · nar. 1944 · Praha 6jiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Jarin, spol. s r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Jarin, spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 715 z 3 056firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 5 947 z 6 774 firem oboru v Praze
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 2 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 32 000 Kč
- 145 950 Kč5 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 6,3 mil. Kčv 5 dotacích z veřejných rozpočtů
- 31 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ubytování v Praze · 3 056 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 715
- Ve stejném pásmu
- 126
- Větších
- 215
- 02 016
- 1 - 5607
- 6 - 992
- 10 - 19tato firma126
- 20 - 2426
- 25 - 4996
- 50 - 9945
- 100 - 19929
- 200 - 2496
- 250 - 4998
- 500 - 9992
- 1000 - 14993
Ročník 1996
Z 570 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 547. Jarin, spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Jarin, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- Transakta a.s.10 - 19 zaměstnancůod 1990
- SYNERGI REAL s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- TOPGAS INTERNATIONAL, a.s.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- R A Č E K , spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- Katolický domov studujících - domov mládeže a školní jídelna10 - 19 zaměstnancůod 1991
- METROPOLIS spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- Parkhotel Mozolov s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 smluv za 145 950 Kč, nejvíc s Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace (53 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace1 smlouva77 550 Kč
- Vysoká škola ekonomická v Praze1 smlouva68 400 Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Ubytování pro členy Mezinárodního evaluačního panelu v rámci on site visit ve dnech 19.-20.6. 2025 (3 noci od 18.6.-21.6.).uzavřena 27. 2. 202568 400 Kč s DPH
- Objednávka ubytování v rámci studentské exkurzeuzavřena 23. 4. 202477 550 Kč s DPH
- DODATEK Č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 11. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- DODATEK k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABD-CO-1017874/2020 ze dne 30. 4. 2020uzavřena 13. 12. 2020 · dodatekcena neuvedena
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 1. 5. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
5 dotací za 6,3 mil. Kč (2021–2022); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu4 dotace4,3 mil. Kč
- Ministerstvo pro místní rozvoj1 dotace2 mil. Kč
Poslední dotace
- Žádost Covid NN Jarin 3Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2022 · Program COVID Nepokryté náklady1,2 mil. Kč
- COVID-Ubytování II - HUZMinisterstvo pro místní rozvoj · 20212 mil. Kč
- 2101028849Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20211,3 mil. Kč
- 2160005013Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021894 600 Kč
- 2161002469Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021882 600 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Recepční2 místa
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 3. 7. 2026.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 22. 5. 2002Nový společníkPetr Cichoň – 100 %
- 22. 5. 2002Odchod společníkaIng. Jaromír Cihoň
- 22. 5. 2002Změna názvuJarin, s.r.o. → Jarin, spol. s r.o.
- 22. 5. 2002PřesídleníPraha
- 14. 12. 2001Nový ve vedeníPetr Cichoň (jednatel)
- 17. 1. 2000Odchod z vedeníIng. Jaromír Cihoň (jednatel)
- 15. 1. 1998Odchod z vedeníMUDr. Jaromír Vybíral (jednatel)
- 15. 1. 1998Odchod z vedeníIng. Hana Vybíralová (jednatel)
Celá historie · další 7Skrýt starší
- 15. 1. 1998Odchod z vedeníIng. Jiří Wiesner (jednatel)
- 15. 1. 1998Odchod společníkaMUDr. Jaromír Vybíral
- 15. 1. 1998Odchod společníkaIng. Hana Vybíralová
- 15. 1. 1998Odchod společníkaIng. Jiří Wiesner
- 15. 1. 1998Změna názvuRehabilitační centrum Jeseniova, s.r.o. → Jarin, s.r.o.
- 15. 1. 1998PřesídleníPraha
- 11. 10. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 570 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
4hudiym
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 3
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Člen skupiny pro DPHSkupiny DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Registr plátců DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25081365
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní ubytování
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 11. 10. 1996
- Poslední změna
- 29. 4. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Jarin, spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Jarin, spol. s r.o.
Kdy vznikla firma Jarin, spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má Jarin, spol. s r.o.?
Kde sídlí Jarin, spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy Jarin, spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má Jarin, spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Jarin, spol. s r.o.?
Komu patří Jarin, spol. s r.o.?
Je Jarin, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Jarin, spol. s r.o. zabývá?
Je Jarin, spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ubytování v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 30. 4. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu