Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 26 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 26 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Peter Medard Hendrik Dorny a 2 další, vlastní GRUPPO ITALIANO VINI – G.I.V. - CA´BIANCA – MACHIAVELLI-BIGI – FONTANA CANDIDA – FOLONARI – MELINI – LAMBERTI – BOLLA – SANTI – SERRISTORI – NINO NEGRI – TERRE DEGLI SVEVI – C.D.B. – S.P.A. (100 %).
Statutární orgán
- Peter Medard Hendrik Dornyjednatel · od 2015 · nar. 1971 · Dolní Kounicedalších 1 firma:1 aktivních
- Roberta Corrajednatel · od 2016 · nar. 1972 · San Bonifacio (VR)jiné firmy v rejstříku nemá
- Corrado Casolijednatel · od 2021 · nar. 1961 · Correggio (RE)jiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- GRUPPO ITALIANO VINI – G.I.V. - CA´BIANCA – MACHIAVELLI-BIGI – FONTANA CANDIDA – FOLONARI – MELINI – LAMBERTI – BOLLA – SANTI – SERRISTORI – NINO NEGRI – TERRE DEGLI SVEVI – C.D.B. – S.P.A.100 %od 2016 · vklad 4 mil. Kč
Dříve ve firmě · 15
- Peter Medard Henrik Dornyjednatel · od 2015 · do 2026 · nar. 1971 · Dolní Kounicejiné firmy v rejstříku nemá
- Peter Dornyjednatel · od 2015 · do 2024 · nar. 1971 · Němčicejiné firmy v rejstříku nemá
- Marco Gobbijednatel · od 2014 · do 2021 · nar. 1959 · Parmajiné firmy v rejstříku nemá
- Davide Mascalzonijednatel · od 2009 · do 2015 · nar. 1964jiné firmy v rejstříku nemá
- Alexander Karl Hoferjednatel · od 2009 · do 2014 · nar. 1969jiné firmy v rejstříku nemá
- Jana Koderovájednatel · od 2002 · do 2013 · nar. 1954 · Kladnojiné firmy v rejstříku nemá
- Václav Tomešjednatel · od 1996 · do 2009 · nar. 1930 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Axel Karl Voss, nar. 5. června 1957jednatel · od 1997 · do 1998 · Praha
- GRUPPO ITALIANO VINI - G.I.V. - CA BIANCA - MACHIAVELLI - BIGI - FONTANA CANDIDA - FOLONARI - MELINI - LAMBERTI - BOLLA - SANTI - SERRISTORI - NINO NEGRI - C.D.B. - S.P.A.společník · od 2009 · do 2016
- GRUPPO ITALIANO VINI S.c.a.r.l.společník · od 2003 · do 2003
- GRUPPO ITALIANO VINI S.c.a r.l.společník · od 2003 · do 2006
- GRUPPO ITALIANO VINI - G.I.V. - CA BIANCA - MACHIAVELLI - BIGI - FONTANA CANDIDA - FOLONARI - MELINI - LAMBERTI - SANTI - SERRISTORI - NINO NEGRI - C.D.B. - S.P.A.společník · od 2006 · do 2009
- Racke Wine Enterprises GmbHspolečník · od 2006 · do 2008
- Racke GmbH + Co.KGspolečník · od 2008 · do 2009
- A.Racke GmbH+Co.společník · od 1996 · do 2006
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
GIV CZ s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
GIV CZ s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 15 256 z 16 883firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 31 506 z 42 536 firem oboru v Praze
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 268 772 Kč5 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 335 724 Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 29 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 16 883 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 15 256
- Ve stejném pásmu
- 613
- Větších
- 1 014
- 011 295
- 1 - 53 961
- 6 - 9tato firma613
- 10 - 19482
- 20 - 2496
- 25 - 49199
- 50 - 99101
- 100 - 19947
- 200 - 24918
- 250 - 49934
- 500 - 99912
- 1000 - 14994
- 1500 - 19998
- 2000 - 24992
- 2500 - 29995
- 3000 - 39991
- 5000 - 99991
- 10 000 a více4
Ročník 1996
Z 7 618 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 7 144. GIV CZ s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- GIV CZ s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- TELEMONT a.s.,6 - 9 zaměstnancůod 1990
- SPORT JACHT Praha, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- MPM, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- Esgas, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- EHQ s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- T E C O M Analytical Systems CS spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- GIMPEX-CZ, a.s.6 - 9 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 smluv za 268 772 Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky5 smluv268 772 Kč
Poslední smlouvy
- DOHODA o zabezpečení vzdělávací aktivity a poskytnutí příspěvku v rámci projektu NPO – DIGI pro firmuuzavřena 17. 4. 202560 044 Kč
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fondu plusuzavřena 27. 5. 2024208 728 Kč
- DODATEK Č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABG-CO-1024585/2020 ze dne 7. 7. 2020uzavřena 2. 4. 2021 · dodatekcena neuvedena
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus - dodatek.uzavřena 1. 12. 2020 · dodatekcena neuvedena
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 13. 7. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 335 724 Kč (2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- 2101033187Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021168 597 Kč
- 2002033938Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021167 127 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 27. 1. 2026Odchod z vedeníPeter Medard Henrik Dorny (jednatel)
- 13. 6. 2024Odchod z vedeníPeter Dorny (jednatel)
- 20. 10. 2021Nový ve vedeníCorrado Casoli (jednatel)
- 19. 10. 2021Odchod z vedeníMarco Gobbi (jednatel)
- 28. 7. 2016Nový společníkGRUPPO ITALIANO VINI – G.I.V. - CA´BIANCA – MACHIAVELLI-BIGI – FONTANA CANDIDA – FOLONARI – MELINI – LAMBERTI – BOLLA – SANTI – SERRISTORI – NINO NEGRI – TERRE DEGLI SVEVI – C.D.B. – S.P.A. – 100 %
- 28. 7. 2016Odchod společníkaGRUPPO ITALIANO VINI - G.I.V. - CA BIANCA - MACHIAVELLI - BIGI - FONTANA CANDIDA - FOLONARI - MELINI - LAMBERTI - BOLLA - SANTI - SERRISTORI - NINO NEGRI - C.D.B. - S.P.A.
- 26. 7. 2016Nový ve vedeníRoberta Corra (jednatel)
- 28. 11. 2015PřesídleníPraha
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 26. 2. 2015Nový ve vedeníPeter Dorny (jednatel)
- 26. 2. 2015Nový ve vedeníPeter Medard Henrik Dorny (jednatel)
- 26. 2. 2015Nový ve vedeníPeter Medard Hendrik Dorny (jednatel)
- 15. 1. 2015Odchod z vedeníDavide Mascalzoni (jednatel)
- 18. 11. 2014Nový ve vedeníMarco Gobbi (jednatel)
- 15. 11. 2014Odchod z vedeníAlexander Karl Hofer (jednatel)
- 29. 4. 2013Odchod z vedeníJana Koderová (jednatel)
- 22. 9. 2011PřesídleníPraha
- 9. 12. 2009Odchod společníkaRacke GmbH + Co.KG
- 9. 12. 2009Odchod společníkaGRUPPO ITALIANO VINI - G.I.V. - CA BIANCA - MACHIAVELLI - BIGI - FONTANA CANDIDA - FOLONARI - MELINI - LAMBERTI - SANTI - SERRISTORI - NINO NEGRI - C.D.B. - S.P.A.
- 9. 12. 2009Nový společníkGRUPPO ITALIANO VINI - G.I.V. - CA BIANCA - MACHIAVELLI - BIGI - FONTANA CANDIDA - FOLONARI - MELINI - LAMBERTI - BOLLA - SANTI - SERRISTORI - NINO NEGRI - C.D.B. - S.P.A. – 100 %
- 9. 12. 2009Změna názvuRACKE-GIV ČR, s.r.o. → GIV CZ s.r.o.
- 23. 10. 2009Nový ve vedeníAlexander Karl Hofer (jednatel)
- 23. 10. 2009Nový ve vedeníDavide Mascalzoni (jednatel)
- 16. 10. 2009Odchod z vedeníVáclav Tomeš (jednatel)
- 15. 5. 2008Odchod společníkaRacke Wine Enterprises GmbH
- 15. 5. 2008Nový společníkRacke GmbH + Co.KG – 50 %
- 31. 10. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 618 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
4qxv4xj
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25087801
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 6
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25087801
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 31. 10. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy GIV CZ s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě GIV CZ s.r.o.
Kdy vznikla firma GIV CZ s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má GIV CZ s.r.o.?
Kde sídlí GIV CZ s.r.o.?
Jaké je IČO firmy GIV CZ s.r.o.?
Jakou datovou schránku má GIV CZ s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy GIV CZ s.r.o.?
Komu patří GIV CZ s.r.o.?
Je GIV CZ s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se GIV CZ s.r.o. zabývá?
Je GIV CZ s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu