Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5,5 mil. | 30 000 | 53 000 |
| 2024 | 5,5 mil. | 198 000 | 23 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 10 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Zdeněk Ráž, vlastní Zdeněk Ráž (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 7
- Lucie Svobodovájednatel · od 2012 · do 2017 · nar. 1986 · Český Brodjiné firmy v rejstříku nemá
- František Navrátiljednatel · od 1996 · do 2012 · nar. 1954 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Fišarjednatel · od 1996 · do 1998 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Stanislav Kindlspolečník · od 2013 · do 2017 · nar. 1952 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Fišarspolečník · od 1996 · do 1998 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- František Navrátilspolečník · od 1996 · do 2013 · nar. 1954 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Petr Čepspolečník · od 1998 · do 1999 · nar. 1941 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
SAFE PRO s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
SAFE PRO s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 7 322 z 10 056firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 17 510 z 21 429 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 231 firemsídlí na stejné adrese
- 50 000 Kč6 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 104 600 Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 056 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 7 322
- Ve stejném pásmu
- 922
- Větších
- 1 812
- 03 958
- 1 - 53 364
- 6 - 9tato firma922
- 10 - 19976
- 20 - 24209
- 25 - 49380
- 50 - 99164
- 100 - 19941
- 200 - 2497
- 250 - 49915
- 500 - 99912
- 1000 - 14993
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 1996
Z 4 124 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 4 046. SAFE PRO s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- SAFE PRO s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- KMC spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- RICAPS, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- Oddech s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- SKALKA s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- AUTOPLACE, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- "Restaurant Na staré faře", spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1993
- U sv. Valentina, v.o.s.6 - 9 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
6 smluv za 50 000 Kč, nejvíc s Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i. (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i.2 smlouvy50 000 Kč
- Úřad práce České republiky4 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- DODATEK Č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABG-CO-2020828/2020 ze dne 13. 5. 2020uzavřena 22. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek k dohodě o poskytnutí příspěvku Antivirusuzavřena 10. 11. 2020 · dodatekcena neuvedena
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 15. 5. 2020cena neuvedena
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABG-CO-2020828/2020uzavřena 15. 5. 2020cena neuvedena
- Dodatek č. 1 ke Smlouvěuzavřena 7. 3. 2019cena neuvedena
- O zabezpečení závodního stravováníuzavřena 1. 8. 201850 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 104 600 Kč (2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- 2002032516Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202137 500 Kč
- 2101029673Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202137 500 Kč
- 2110017676Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202129 600 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 16. 4. 2024PřesídleníPraha
- 3. 7. 2017Odchod společníkaStanislav Kindl
- 3. 7. 2017Nový společníkZdeněk Ráž – 100 %
- 21. 4. 2017Odchod z vedeníLucie Svobodová (jednatel)
- 21. 4. 2017Nový ve vedeníZdeněk Ráž (jednatel)
- 29. 5. 2015PřesídleníPraha
- 28. 1. 2013Odchod společníkaFrantišek Navrátil
- 28. 1. 2013Nový společníkStanislav Kindl – 100 %
Celá historie · další 10Skrýt starší
- 28. 1. 2013Změna názvuSAFE PRO - NF, spol. s r.o. → SAFE PRO s.r.o.
- 28. 1. 2013PřesídleníPraha
- 19. 12. 2012Odchod z vedeníFrantišek Navrátil (jednatel)
- 19. 12. 2012Nový ve vedeníLucie Svobodová (jednatel)
- 28. 5. 1999Odchod společníkaPetr Čep
- 3. 6. 1998Odchod z vedeníZdeněk Fišar (jednatel)
- 3. 6. 1998Odchod společníkaZdeněk Fišar
- 3. 6. 1998Nový společníkPetr Čep
- 3. 6. 1998PřesídleníPraha
- 10. 12. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 4 124 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
br7yunp
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25092405
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 6
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Za Hládkovem 680/12, Střešovice, 16900 Praha
- 123jobs Media s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016Aktivní
- A3Z spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2003Aktivní
- A.E.T. Ekologické technologie s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- Air-Trips s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Aktivesa s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25092405
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 10. 12. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy SAFE PRO s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě SAFE PRO s.r.o.
Kdy vznikla firma SAFE PRO s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má SAFE PRO s.r.o.?
Kde sídlí SAFE PRO s.r.o.?
Jaké je IČO firmy SAFE PRO s.r.o.?
Jakou datovou schránku má SAFE PRO s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy SAFE PRO s.r.o.?
Komu patří SAFE PRO s.r.o.?
Je SAFE PRO s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se SAFE PRO s.r.o. zabývá?
Je SAFE PRO s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu