Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 782 000 | 12,5 mil. |
| 2024 | – | 782 000 | 12,6 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 21 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Ilona Teringlová a 1 další, vlastní hlavně Ing. Ilona Teringlová (50 %).
Statutární orgán
- Ing. Ilona Teringlovájednatel · od 1996 · nar. 1977 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Teringljednatel · od 2004 · nar. 1980 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Ing. Ilona Teringlová50 %od 1996 · nar. 1977 · Praha · vklad 50 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Teringl50 %od 2004 · nar. 1980 · Praha · vklad 50 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
INTE čistící technika s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
INTE čistící technika s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 15 886 z 16 903firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 31 392 z 42 563 firem oboru v Praze
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 87 firemsídlí na stejné adrese
- 5,9 mil. Kč57 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 10 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 1,1 mil. Kč bez DPH
- 6 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 16 903 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 15 886
- Ve stejném pásmu
- 500
- Větších
- 517
- 011 277
- 1 - 53 992
- 6 - 9617
- 10 - 19tato firma500
- 20 - 2476
- 25 - 49200
- 50 - 99103
- 100 - 19947
- 200 - 24920
- 250 - 49932
- 500 - 99914
- 1000 - 14994
- 1500 - 19998
- 2000 - 24992
- 2500 - 29995
- 3000 - 39991
- 5000 - 99991
- 10 000 a více4
Ročník 1996
Z 7 610 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 7 129. INTE čistící technika s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- INTE čistící technika s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- SPEKTRA, výrobní družstvo nevidomých10 - 19 zaměstnancůod 1990
- MOTORCENTRUM, výrobní družstvo Praha10 - 19 zaměstnancůod 1990
- ABS, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- ORI, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- BONDUELLE, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- EST Elektro-System-Technik, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- VISUS spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
57 smluv za 5,9 mil. Kč, nejvíc s Zoologická zahrada hl. m. Prahy (24 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Zoologická zahrada hl. m. Prahy12 smluv1,4 mil. Kč
- Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost7 smluv750 520 Kč
- Vysoká škola chemicko-technologická v Praze2 smlouvy658 852 Kč
- Pražské služby, a.s.2 smlouvy258 803 Kč
- Pedagogicko-psychologická poradna, České Budějovice, Nerudova 591 smlouva213 787 Kč
- Základní škola Kolín III., Lipanská 4202 smlouvy171 559 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Objednávka - Podlahový mycí stroj se sedící obsluhou376 592 Kč
- Kupní smlouva-Nákup podlahových mycích strojů, VZ-26421/2026uzavřena 12. 10. 2026132 118 Kč
- vysokotlaký čističuzavřena 25. 8. 2026126 611 Kč
- čistící technikauzavřena 7. 8. 202657 666 Kč
- Smlouva Nákup čisticí technika Kněžskodvorskáuzavřena 30. 6. 2026213 787 Kč
- smlouva o nákupu podlahového mycího strojeuzavřena 29. 4. 202685 727 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
10 vyhraných zakázek za 1,1 mil. Kč od 4 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Zoologická zahrada hl. m. Prahy5 zakázek839 368 Kč
- Katastrální úřad pro hlavní město Prahu3 zakázky85 051 Kč
- Národní památkový ústav1 zakázka71 259 Kč
- Národní divadlo1 zakázka68 590 Kč
Největší zakázky
- 2022Vybavení NPG zařízením pro vysokotlaké mytíZoologická zahrada hl. m. Prahy302 158 Kč
- 2023Nákup vysokotlakých mycích strojůZoologická zahrada hl. m. Prahy184 918 Kč
- malého rozsahu · 2024NÁKUP VYSOKOTLAKÉHO ČISTÍCÍHO PŘÍSTROJE - ELEKTRO IIZoologická zahrada hl. m. Prahy162 877 Kč
- malého rozsahu · 2024Zajištění a dodání drobných přístrojů a výrobků zn. KarcherZoologická zahrada hl. m. Prahy127 731 Kč
- malého rozsahu · 2022NKP zámek Červené Poříčí - dodávka podlahového mycího stroje BD 38/12 C s kotoučovou hlavouNárodní památkový ústav71 259 Kč
- malého rozsahu · 2018Čistící stroj - inscenace KyliánNárodní divadlo68 590 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2020–2020
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 4 · nafta 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 25. 5. 2022Odchod společníkaIng. Jan Teringl
- 12. 3. 2021Odchod z vedeníing. Jan Teringl (jednatel)
- 26. 5. 2011Změna názvuINTE-KÄRCHER s.r.o. → INTE čistící technika s.r.o.
- 1. 12. 2004Nový společníkJan Teringl – 50 %
- 1. 12. 2004Změna názvuINTE čistící technika spol. s r.o. → INTE-KÄRCHER s.r.o.
- 6. 8. 2004Nový ve vedeníJan Teringl (jednatel)
- 16. 9. 1999Změna názvuA - TRADE Praha , s.r.o. → INTE čistící technika spol. s r.o.
- 13. 12. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 610 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
fu3cbjg
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25094211
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 8
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Pobřežní 95/74, Karlín, 18600 Praha
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25094211
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
- Další činnosti
- Výroba elektronických součástek a desek, Ostatní ubytování, 55900, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 13. 12. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy INTE čistící technika s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě INTE čistící technika s.r.o.
Kdy vznikla firma INTE čistící technika s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má INTE čistící technika s.r.o.?
Kde sídlí INTE čistící technika s.r.o.?
Jaké je IČO firmy INTE čistící technika s.r.o.?
Jakou datovou schránku má INTE čistící technika s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy INTE čistící technika s.r.o.?
Komu patří INTE čistící technika s.r.o.?
Je INTE čistící technika s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se INTE čistící technika s.r.o. zabývá?
Je INTE čistící technika s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu