Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3,8 mil. | −467 000 | −1,9 mil. |
| 2024 | 3,2 mil. | −251 000 | −1,4 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−1,9 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
- Ztráta dva roky po sobě (2024 a 2025).
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 28 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Dr. Petr Krajíc a 1 další, vlastní hlavně Jan Ševčík (50 %).
Statutární orgán
- Dr. Petr Krajícjednatel · od 1997 · nar. 1957 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Jan Ševčíkjednatel · od 2018 · nar. 1968 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Jan Ševčík50 %od 1997 · nar. 1968 · Praha · vklad 50 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Jaroslav Gamboš25 %od 1997 · nar. 1964 · Praha · vklad 25 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Dr. Petr Krajíc25 %od 1997 · nar. 1957 · Praha · vklad 25 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
BABYLONIA s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
BABYLONIA s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 10 028 z 11 692firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 17 985 z 21 251 firem oboru v Praze
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 51 345 Kč7 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 446 825 Kčv 5 dotacích z veřejných rozpočtů
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Poskytování ostatních osobních služeb v Praze · 11 692 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 10 028
- Ve stejném pásmu
- 1 271
- Větších
- 393
- 010 028
- 1 - 5tato firma1 271
- 6 - 9188
- 10 - 19134
- 20 - 2414
- 25 - 4940
- 50 - 999
- 100 - 1993
- 200 - 2492
- 250 - 4992
- 500 - 9991
Ročník 1997
Z 3 016 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 3 006. BABYLONIA s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- BABYLONIA s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- CARMENTA, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- AESCULAP Praha s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- Laundromat s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- PRONETO s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- Fortune 5OO EX-IM, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- HQ - PLUS s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1994
- Golem & partneři s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1994
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
7 smluv za 51 345 Kč, nejvíc s HLAVNÍ MĚSTO PRAHA (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA2 smlouvy51 345 Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvyjen společné smlouvy
- Městská část Praha 12 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahyuzavřena 1. 1. 2026 · dodatek13 435 Kč
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahy uzavřená v souladu s § 17 odst. 4 zákona č.185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisůuzavřena 7. 6. 202151 345 Kč
- Dodatek č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 3. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek k dohodě o poskytnutí příspěvku Antivirusuzavřena 12. 11. 2020 · dodatekcena neuvedena
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABC-CO-9005129/2020uzavřena 17. 4. 2020cena neuvedena
- Změna jednatele, dodatek číslo N-2011/2195/D3uzavřena 25. 2. 2019 · dodatek449 680 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
5 dotací za 446 825 Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2150004071Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021178 500 Kč
- 2110004600Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202194 800 Kč
- 2101006526Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202157 842 Kč
- 2002009917Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202157 842 Kč
- 2001008263Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202057 842 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 21. 12. 2018Odchod společníkaRichard Schulz
- 4. 12. 2018Odchod z vedeníRichard Schulz (jednatel)
- 4. 12. 2018Nový ve vedeníJan Ševčík (jednatel)
- 30. 11. 2015PřesídleníPraha
- 13. 1. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 016 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
pk2qd3x
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25099264
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25099264
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 13. 1. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy BABYLONIA s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě BABYLONIA s.r.o.
Kdy vznikla firma BABYLONIA s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má BABYLONIA s.r.o.?
Kde sídlí BABYLONIA s.r.o.?
Jaké je IČO firmy BABYLONIA s.r.o.?
Jakou datovou schránku má BABYLONIA s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy BABYLONIA s.r.o.?
Komu patří BABYLONIA s.r.o.?
Je BABYLONIA s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se BABYLONIA s.r.o. zabývá?
Je BABYLONIA s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Poskytování ostatních osobních služeb v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu