Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6,8 mil. | 132 000 | −158 000 |
| 2024 | 5,5 mil. | 6 000 | 0 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−158 000 Kč): závazky převyšují majetek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ivan Borko a 2 další, vlastní hlavně PRO-MATIC, s.r.o. (80 %).
Statutární orgán
- Ivan Borkojednatel · od 2008 · nar. 1952 · Grossenzersdorfjiné firmy v rejstříku nemá
- David Spatzalprokura · od 2008 · nar. 1975 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Daniel Borkoprokura · od 2026 · nar. 1972 · Wienjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- PRO-MATIC, s.r.o.80 %od 2004 · vklad 160 000 Kč
- Daniel Borko20 %od 2026 · nar. 1972 · Wien · vklad 40 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 8
- David Spatzaljednatel · od 2003 · do 2008 · nar. 1975 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Ján Stykjednatel: · od 1997 · do 2003 · nar. 1942 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ivan Borkospolečník · od 2003 · do 2004 · nar. 1952jiné firmy v rejstříku nemá
- David Spatzalspolečník · od 2004 · do 2008 · nar. 1975 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Tomáš Venderspolečník · od 2004 · do 2026 · nar. 1975 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Luboš Spatzalspolečník · od 2008 · do 2026 · nar. 1955 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Lev Grinberg, nar. 6.7.1948společník · od 1997 · do 2003 · Vídeň
- Ivan Borko, nar. 29.4.1952společník · od 1997 · do 2003 · Vídeň
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
PRO-MATIC ČR, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
PRO-MATIC ČR, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 6 159 z 6 609firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 11 044 z 12 809 firem oboru v Praze
- 88 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 14 firemsídlí na stejné adrese
- 227 505 Kč5 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 5 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 9 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v Praze · 6 609 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 6 159
- Ve stejném pásmu
- 226
- Větších
- 224
- 05 118
- 1 - 5832
- 6 - 9209
- 10 - 19tato firma226
- 20 - 2446
- 25 - 49109
- 50 - 9947
- 100 - 19912
- 250 - 4997
- 500 - 9993
Ročník 1997
Z 1 760 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 1 542. PRO-MATIC ČR, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- PRO-MATIC ČR, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- Tělocvičná jednota Sokol Libuš10 - 19 zaměstnancůod 1990
- Sokolská župa Jungmannova10 - 19 zaměstnancůod 1990
- Tělocvičná jednota Sokol Praha - Hanspaulka10 - 19 zaměstnancůod 1990
- Tělocvičná jednota Sokol Libeň10 - 19 zaměstnancůod 1990
- Tělovýchovná jednota Ruzyně, z.s.10 - 19 zaměstnancůod 1990
- Česká asociace univerzitního sportu10 - 19 zaměstnancůod 1990
- Tělovýchovná jednota Pankrác, spolek10 - 19 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 smluv za 227 505 Kč, nejvíc s Správa železnic, státní organizace (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Správa železnic, státní organizace4 smlouvy227 505 Kč
- Úřad práce České republiky1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Dodatek č. 3 k nájemní smlouvě č. 2928004816uzavřena 12. 12. 2022 · dodatekcena neuvedena
- Dod.č.2 k NS2928004816uzavřena 30. 11. 2021227 505 Kč
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 4. 5. 2020cena neuvedena
- Dodatek č. 1 k nájemní smlouvě 2958010016 o nájmu prostor a místností k podnikáníuzavřena 12. 9. 2018 · dodatekcena neuvedena
- Níjem nebytových prstor - Praha hl.n.uzavřena 26. 1. 2017cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 4 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 25. 3. 2026Nový ve vedeníDaniel Borko (prokura)
- 25. 3. 2026Odchod společníkaLuboš Spatzal
- 25. 3. 2026Odchod společníkaTomáš Vender
- 25. 3. 2026Nový společníkDaniel Borko – 20 %
- 25. 3. 2026PřesídleníPraha
- 28. 3. 2008Nový ve vedeníDavid Spatzal (prokura)
- 28. 3. 2008Nový společníkLuboš Spatzal – 10 %
- 28. 3. 2008Odchod společníkaDavid Spatzal
Celá historie · další 15Skrýt starší
- 17. 1. 2008Odchod z vedeníDavid Spatzal (jednatel)
- 17. 1. 2008Nový ve vedeníIvan Borko (jednatel)
- 17. 9. 2004Nový společníkTomáš Vender – 10 %
- 17. 9. 2004Změna základního kapitálu100 000 → 200 000 Kč
- 19. 5. 2004PřesídleníPraha
- 12. 3. 2004Odchod společníkaIvan Borko
- 12. 3. 2004Nový společníkDavid Spatzal – 20 %
- 12. 3. 2004Nový společníkPRO-MATIC, s.r.o. – 80 %
- 23. 9. 2003Odchod společníkaIvan Borko, nar. 29.4.1952
- 23. 9. 2003Odchod společníkaLev Grinberg, nar. 6.7.1948
- 23. 9. 2003Nový společníkIvan Borko – 100 %
- 23. 9. 2003Změna názvuFRESH BACK s.r.o. → PRO-MATIC ČR, s.r.o.
- 31. 7. 2003Odchod z vedeníJán Styk (jednatel:)
- 31. 7. 2003Nový ve vedeníDavid Spatzal (jednatel)
- 13. 1. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 760 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
tfwr2uy
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25099299
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 1. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Magistrů 1275/13, Michle (Praha 4), 14000 Praha
- AFRY CZ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1993 · 500 - 999 zaměstnancůAktivní
- EST CZ a.s. v likvidaciAkciová společnost · od 2008Aktivní
- FORCE PRODUCTION s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ISOMA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2005 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- JDS Invest s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2008Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25099299
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 13. 1. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy PRO-MATIC ČR, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě PRO-MATIC ČR, s.r.o.
Kdy vznikla firma PRO-MATIC ČR, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má PRO-MATIC ČR, s.r.o.?
Kde sídlí PRO-MATIC ČR, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy PRO-MATIC ČR, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má PRO-MATIC ČR, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy PRO-MATIC ČR, s.r.o.?
Komu patří PRO-MATIC ČR, s.r.o.?
Je PRO-MATIC ČR, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se PRO-MATIC ČR, s.r.o. zabývá?
Je PRO-MATIC ČR, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu