Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 28,8 mil. | 4,3 mil. | 8 mil. |
| 2024 | 30,2 mil. | 718 000 | 3,7 mil. |
| 2023 | 31,6 mil. | 3,8 mil. | 3 mil. |
| 2022 | 26,1 mil. | 681 000 | −802 000 |
| 2021 | 18,3 mil. | −2,2 mil. | −1,5 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 25 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2021–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Glenn David Spicker, vlastní Longlane Capital, svěřenský fond (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 17
- Scott Anthony Kellyjednatel · od 2007 · do 2023 · nar. 1971 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Filip Skybajednatel · od 1997 · do 2007 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Tracy Jarret Dove,nar.2.3.1964jednatel · od 1998 · do 2006 · Praha
- Jitka Janoušovájednatel · od 1997 · do 1998 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jitka Janouškovájednatel · od 1997 · do 1997 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Glenn David Spickerspolečník · od 2006 · do 2023 · nar. 1965 · Prahadalších 17 firem:17 aktivních
- Aaron Jon Spickerspolečník · od 2013 · do 2020 · nar. 1962 · Redondo Beachjiné firmy v rejstříku nemá
- Scott Anthony Kellyspolečník · od 2007 · do 2026 · nar. 1971 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Isaac Terr Starobinspolečník · od 2020 · do 2025 · nar. 1985 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Tracy Jarrett Dove nar. 2.3.1964společník · od 1997 · do 2006
- Jitka Janouškováspolečník · od 1997 · do 1997 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jitka Janoušováspolečník · od 1997 · do 1999 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Filip Skybaspolečník · od 1997 · do 2007 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Glenn David Spicker, nar.27.12.1965společník · od 1997 · do 2006 · Praha
- John Paul Schrantz, nar. 2.9.1970společník · od 1999 · do 1999 · Praha
- Aaron Jon Spicker dat.nar. 23.12.1962společník · od 2000 · do 2013 · nar. 1962jiné firmy v rejstříku nemá
- Sean Strausspolečník · od 2006 · do 2016 · nar. 1973jiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
EUROPE BAGELS,s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
EUROPE BAGELS,s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 8 260 z 10 116firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 17 467 z 21 460 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 233 555 Kč6 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3,3 mil. Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů
- 17 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 1 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 116 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 8 260
- Ve stejném pásmu
- 1 020
- Větších
- 836
- 03 944
- 1 - 53 405
- 6 - 9911
- 10 - 19tato firma1 020
- 20 - 24200
- 25 - 49384
- 50 - 99164
- 100 - 19945
- 200 - 2495
- 250 - 49916
- 500 - 99914
- 1000 - 14993
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 1997
Z 3 897 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 3 815. EUROPE BAGELS,s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- EUROPE BAGELS,s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- G E N I U S spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- Aktiva Praha, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- ASPRA, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- MIRO servisní s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- IGC - INTERNATIONAL GURMAN CLUB, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- Sandra spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- Aramark Services - zařízení školního stravování, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
6 smluv za 233 555 Kč, nejvíc s HLAVNÍ MĚSTO PRAHA (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA3 smlouvy233 555 Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahyuzavřena 1. 8. 2026 · dodatek−5 715 Kč
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahyuzavřena 1. 1. 2026 · dodatek9 200 Kč
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahy uzavřená v souladu s § 17 odst. 4 zákona č.185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisůuzavřena 11. 12. 2023233 555 Kč
- Dodatek k dohodě o poskytnutí příspěvku Antivirusuzavřena 19. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 24. 11. 2020 · dodatekcena neuvedena
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABC-CO-9000195/2020uzavřena 21. 4. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 3,3 mil. Kč (2020–2022); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- EUROPE BAGELS,s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2022 · COVID 2022 – Sektorová podpora602 375 Kč
- 2150007407Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20211,1 mil. Kč
- 2110004827Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021643 800 Kč
- 2101005072Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021287 216 Kč
- 2001000076Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020314 057 Kč
- 2002000343Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020287 216 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 30. 4. 2026Odchod společníkaScott Anthony Kelly
- 2. 1. 2025Odchod společníkaIsaac Terr Starobin
- 18. 9. 2023Odchod z vedeníScott Anthony Kelly (jednatel)
- 18. 9. 2023Nový ve vedeníGlenn David Spicker (jednatel)
- 5. 9. 2023Odchod společníkaGlenn David Spicker
- 5. 9. 2023Nový společníkLonglane Capital, svěřenský fond – 100 %
- 23. 9. 2020Nový společníkIsaac Terr Starobin – 8 %
- 31. 8. 2020Odchod společníkaAaron Jon Spicker
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 28. 2. 2017PřesídleníPraha
- 23. 8. 2016Odchod společníkaSean Straus
- 30. 11. 2015PřesídleníPraha
- 15. 7. 2013Odchod společníkaAaron Jon Spicker dat.nar. 23.12.1962
- 15. 7. 2013Nový společníkAaron Jon Spicker – 28 %
- 20. 8. 2007Nový společníkScott Anthony Kelly – 13 %
- 20. 8. 2007Odchod společníkaFilip Skyba
- 10. 8. 2007Odchod z vedeníFilip Skyba (jednatel)
- 10. 8. 2007Nový ve vedeníScott Anthony Kelly (jednatel)
- 29. 3. 2006Nový společníkGlenn David Spicker – 79 %
- 29. 3. 2006Odchod společníkaGlenn David Spicker, nar.27.12.1965
- 7. 3. 2006Odchod společníkaTracy Jarrett Dove nar. 2.3.1964
- 7. 3. 2006Nový společníkSean Straus
- 24. 2. 2006Odchod z vedeníTracy Jarret Dove,nar.2.3.1964 (jednatel)
- 5. 12. 2000Nový společníkAaron Jon Spicker dat.nar. 23.12.1962
- 5. 12. 2000Změna základního kapitálu200 000 → 300 000 Kč
- 5. 12. 2000PřesídleníPraha
- 27. 1. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 897 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
s8vpwst
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25102508
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25102508
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba pekařských a cukrářských výrobků, kromě trvanlivých, Maloobchod s nápoji, Maloobchod s nápoji, 56110
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 27. 1. 1997
- Poslední změna
- 29. 4. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy EUROPE BAGELS,s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě EUROPE BAGELS,s.r.o.
Kdy vznikla firma EUROPE BAGELS,s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má EUROPE BAGELS,s.r.o.?
Kde sídlí EUROPE BAGELS,s.r.o.?
Jaké je IČO firmy EUROPE BAGELS,s.r.o.?
Jakou datovou schránku má EUROPE BAGELS,s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy EUROPE BAGELS,s.r.o.?
Komu patří EUROPE BAGELS,s.r.o.?
Je EUROPE BAGELS,s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se EUROPE BAGELS,s.r.o. zabývá?
Je EUROPE BAGELS,s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu