Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2019 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 10 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2019.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 10 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Pavlína Krausová Převrátilová, vlastní Pavlína Krausová Převrátilová.
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
MAISON DE QUALITÉ s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
MAISON DE QUALITÉ s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 5 755 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 52 925 z 65 961 firem oboru v Praze
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 66 firemsídlí na stejné adrese
- 236,7 mil. Kč309 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 123 201 Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů
- 90 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 208,9 mil. Kč bez DPH
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 1 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 5 755
- Ve stejném pásmu
- 9 444
- Větších
- 3 547
- 05 755
- 1 - 5tato firma9 444
- 6 - 91 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 1997
Z 5 995 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 5 442. MAISON DE QUALITÉ s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- MAISON DE QUALITÉ s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- SKA INVEST s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1972
- SKLOEXPORT akciová společnost v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1974
- CONCOM INTERNATIONAL, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- KRONEN Praha, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- TST servis a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- P A R,spol.s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- PREXIM spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
309 smluv za 236,7 mil. Kč, nejvíc s Ministerstvo obrany (55 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo obrany56 smluv130 mil. Kč
- Ministerstvo vnitra201 smluv86,5 mil. Kč
- Vězeňská služba České republiky29 smluv13,8 mil. Kč
- Generální ředitelství cel1 smlouva910 200 Kč
- Městská část Praha 11 smlouva399 996 Kč
- Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra2 smlouvy332 327 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Vak na výstroj černý65,3 mil. Kč
- NS 184100 - VZ 130 - Rukávové znakyuzavřena 9. 9. 202691 960 Kč s DPH
- Číslo identifikační policisty OBJ 2uzavřena 12. 8. 2026 · dodatek448 533 Kč
- Dodávková smlouva - Objednávka č.11 - i.č., hodnost-vyšívané znakyuzavřena 5. 8. 2026 · dodatek75 750 Kč
- Čepic SPS 15 PČR OBJ 1 DOD1 změna termínuzavřena 24. 7. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Nápis POLICIE vyšívaný reflexníuzavřena 17. 7. 20262,5 mil. Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 123 201 Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2101000125Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202141 067 Kč
- 2002022734Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202041 067 Kč
- 2001014556Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202041 067 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
90 vyhraných zakázek za 208,9 mil. Kč od 4 zadavatelů; v 39 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo vnitra ČR47 zakázek93 mil. Kč
- Ministerstvo obrany37 zakázek110,9 mil. Kč
- Vězeňská služba České republiky5 zakázek4,9 mil. Kč
- Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy1 zakázka83 080 Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2024Vak na výstroj černýMinisterstvo obrany · 10 nabídek54 mil. Kč
- nadlimitní · 2022Pláštěnka 2000 PonchoMinisterstvo obrany · 5 nabídek24,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2021Číslo identifikační policisty - vrchní vyšívanéMinisterstvo vnitra · jediná nabídka11,7 mil. Kč
- nadlimitní · 2023Karimatka 2008Ministerstvo obrany · jediná nabídka11,4 mil. Kč
- nadlimitní · 2021Rámcová dohoda Nárameníky PČR a Podložky 15 na roky 2021 až 2024Ministerstvo vnitra · 2 nabídky6,7 mil. Kč
- nadlimitní · 2020Rámcová dohoda Náramenik navlékací vyšívaný PČR 15 a Podložka 15 - vyšívaná hodost PČRMinisterstvo vnitra · 3 nabídky6,6 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 2 · nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 16. 11. 2016Nový ve vedeníPavlína Krausová Převrátilová (jednatel)
- 16. 11. 2016Odchod z vedeníMgr. Pavlína Převrátilová (jednatel)
- 16. 11. 2016Nový společníkPavlína Krausová Převrátilová
- 16. 11. 2016Odchod společníkaMgr. Pavlína Převrátilová
- 16. 11. 2016PřesídleníPraha
- 22. 1. 1998PřesídleníPraha
- 3. 3. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 995 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
7dhjtvn
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25110195
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Týnská 1053/21, Staré Město, 11000 Praha
- ACZ,spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1995Aktivní
- Advarsel reality s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2003 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ADVARSEL s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2007Aktivní
- AirCon Group s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
- AirCon Lounge s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25110195
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 3. 3. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy MAISON DE QUALITÉ s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě MAISON DE QUALITÉ s.r.o.
Kdy vznikla firma MAISON DE QUALITÉ s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má MAISON DE QUALITÉ s.r.o.?
Kde sídlí MAISON DE QUALITÉ s.r.o.?
Jaké je IČO firmy MAISON DE QUALITÉ s.r.o.?
Jakou datovou schránku má MAISON DE QUALITÉ s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy MAISON DE QUALITÉ s.r.o.?
Komu patří MAISON DE QUALITÉ s.r.o.?
Je MAISON DE QUALITÉ s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se MAISON DE QUALITÉ s.r.o. zabývá?
Je MAISON DE QUALITÉ s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu