Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2024
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4,4 mil. | 75 000 | 3 mil. |
| 2023 | 4,7 mil. | −509 000 | 2,9 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2024
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2024 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Novější závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2024.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 19 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2024 a pro srovnání 2023.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Petr Pokorný, vlastní Petr Pokorný (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 10
- Petr Musiljednatel · od 2010 · do 2026 · nar. 1960 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Nykljednatel · od 2001 · do 2010 · nar. 1953 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Ouhrabkajednatel · od 2001 · do 2001 · nar. 1943 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Batlíkjednatel · od 1997 · do 2001 · nar. 1954 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Miloš Hofleitnerjednatel · od 1997 · do 2001 · nar. 1953 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Ouhrabkaspolečník · od 2001 · do 2001 · nar. 1943 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Petr Musilspolečník · od 2001 · do 2026 · nar. 1960 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Batlíkspolečník · od 1997 · do 2001 · nar. 1954 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Pillerspolečník · od 1997 · do 2001 · nar. 1968 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Miloš Hofleitnerspolečník · od 1997 · do 2001 · nar. 1953 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Řeznictví uzenářství Petr Pokorný s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Řeznictví uzenářství Petr Pokorný s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 11 295 z 16 883firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 30 983 z 42 536 firem oboru v Praze
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 373 560 Kč3 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 63 161 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 17 let starých
- 2× pokuta od ČOIcelkem 3 000 Kč z 3 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 16 883 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 11 295
- Ve stejném pásmu
- 3 961
- Větších
- 1 627
- 011 295
- 1 - 5tato firma3 961
- 6 - 9613
- 10 - 19482
- 20 - 2496
- 25 - 49199
- 50 - 99101
- 100 - 19947
- 200 - 24918
- 250 - 49934
- 500 - 99912
- 1000 - 14994
- 1500 - 19998
- 2000 - 24992
- 2500 - 29995
- 3000 - 39991
- 5000 - 99991
- 10 000 a více4
Ročník 1997
Z 7 147 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 6 730. Řeznictví uzenářství Petr Pokorný s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Řeznictví uzenářství Petr Pokorný s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- Mechanika Praha,družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1986
- Athena Impex a.s. Praha1 - 5 zaměstnancůod 1990
- HAUPT, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- USAS spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- S Distribution s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- SPORT 2000 Vrchlabí, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- ROYAL JORCO, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy za 373 560 Kč, nejvíc s Centrum sociálních služeb Praha 2 (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Centrum sociálních služeb Praha 22 smlouvy373 560 Kč
- Letiště Praha, a. s.1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 63 161 Kč (2015), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- PZA-SN-34/2015Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201563 161 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2020
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 15. 9. 2026Změna názvuŘeznictví, uzenářství - Petr Musil s.r.o. → Řeznictví uzenářství Petr Pokorný s.r.o.
- 16. 6. 2026Odchod z vedeníPetr Musil (jednatel)
- 16. 6. 2026Odchod společníkaPetr Musil
- 9. 5. 2023Nový ve vedeníPetr Pokorný (jednatel)
- 9. 5. 2023Nový společníkPetr Pokorný – 100 %
- 9. 5. 2023PřesídleníPraha
- 18. 1. 2010Odchod z vedeníZdeněk Nykl (jednatel)
- 18. 1. 2010Nový ve vedeníPetr Musil (jednatel)
Celá historie · další 15Skrýt starší
- 24. 7. 2002Změna názvuAV SERVIS, spol. s r.o. → Řeznictví, uzenářství - Petr Musil s.r.o.
- 24. 7. 2002PřesídleníPraha
- 1. 11. 2001Odchod společníkaJiří Ouhrabka
- 1. 11. 2001PřesídleníPraha
- 29. 8. 2001Odchod z vedeníJiří Ouhrabka (jednatel)
- 29. 8. 2001Nový ve vedeníZdeněk Nykl (jednatel)
- 4. 6. 2001Odchod společníkaJiří Batlík
- 4. 6. 2001Odchod společníkaPavel Piller
- 4. 6. 2001Odchod společníkaMiloš Hofleitner
- 4. 6. 2001Nový společníkJiří Ouhrabka – 50 %
- 4. 6. 2001Nový společníkPetr Musil – 50 %
- 14. 3. 2001Nový ve vedeníJiří Ouhrabka (jednatel)
- 13. 3. 2001Odchod z vedeníJiří Batlík (jednatel)
- 13. 3. 2001Odchod z vedeníMiloš Hofleitner (jednatel)
- 20. 3. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 147 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
57syn4n
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25114395
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25114395
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Maloobchod s masem a masnými výrobky
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 20. 3. 1997
- Poslední změna
- 30. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Řeznictví uzenářství Petr Pokorný s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Řeznictví uzenářství Petr Pokorný s.r.o.
Kdy vznikla firma Řeznictví uzenářství Petr Pokorný s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Řeznictví uzenářství Petr Pokorný s.r.o.?
Kde sídlí Řeznictví uzenářství Petr Pokorný s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Řeznictví uzenářství Petr Pokorný s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Řeznictví uzenářství Petr Pokorný s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Řeznictví uzenářství Petr Pokorný s.r.o.?
Komu patří Řeznictví uzenářství Petr Pokorný s.r.o.?
Je Řeznictví uzenářství Petr Pokorný s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Řeznictví uzenářství Petr Pokorný s.r.o. zabývá?
Je Řeznictví uzenářství Petr Pokorný s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 30. 9. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu