Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4,3 mil. | 30 000 | 1,9 mil. |
| 2024 | 4,7 mil. | 28 000 | 1,9 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 2 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ingrid Vaňková, vlastní Ingrid Vaňková (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
NAKLADATELSTVÍ CORONA s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
NAKLADATELSTVÍ CORONA s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 656 z 1 842firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 4 200 z 4 781 firem oboru v Praze
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 187 firemsídlí na stejné adrese
- 2 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 89 016 Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 4 001 Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Vydavatelské činnosti v Praze · 1 842 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 656
- Ve stejném pásmu
- 921
- Větších
- 265
- 0656
- 1 - 5tato firma921
- 6 - 9100
- 10 - 1976
- 20 - 2420
- 25 - 4932
- 50 - 9915
- 100 - 1999
- 200 - 2492
- 250 - 4995
- 500 - 9995
- 1000 - 14991
Ročník 1997
Z 183 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 170. NAKLADATELSTVÍ CORONA s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- NAKLADATELSTVÍ CORONA s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- Melantrich, akciová společnost pro grafický průmysl a nakladatelství v Praze a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1924
- Čtyřlístek, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- RICHTR & Co., spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- M.V.A. spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- NOVUM, spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Victoria Security Printing, a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- MGR Consulting s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
2 smlouvy, nejvíc s Úřad práce České republiky.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 89 016 Kč (2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- 2002035421Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202144 508 Kč
- 2101022579Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202144 508 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 4 001 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Národní technické muzeum1 zakázka4 001 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 22. 12. 2022Nový ve vedeníIngrid Vaňková (jednatel)
- 22. 12. 2022Odchod společníkaEvžen Jindra
- 14. 10. 2021Odchod z vedeníEvžen Jindra (jednatel)
- 29. 12. 2015Odchod společníkaLiliana Augustinová
- 29. 12. 2015Nový společníkIngrid Vaňková – 100 %
- 29. 12. 2015PřesídleníPraha
- 15. 4. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 183 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
6p2picn
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25121138
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Hybernská 1009/24, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- 365view s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- 65 Holdings s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
- 65 Security Czech Republic s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- A.B. Advisory, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016Aktivní
- ACP Investments, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25121138
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 15. 4. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy NAKLADATELSTVÍ CORONA s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě NAKLADATELSTVÍ CORONA s.r.o.
Kdy vznikla firma NAKLADATELSTVÍ CORONA s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má NAKLADATELSTVÍ CORONA s.r.o.?
Kde sídlí NAKLADATELSTVÍ CORONA s.r.o.?
Jaké je IČO firmy NAKLADATELSTVÍ CORONA s.r.o.?
Jakou datovou schránku má NAKLADATELSTVÍ CORONA s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy NAKLADATELSTVÍ CORONA s.r.o.?
Komu patří NAKLADATELSTVÍ CORONA s.r.o.?
Je NAKLADATELSTVÍ CORONA s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se NAKLADATELSTVÍ CORONA s.r.o. zabývá?
Je NAKLADATELSTVÍ CORONA s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Vydavatelské činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu