Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 2,2 mil. |
| 2024 | – | – | 2,5 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 19 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Martin Kořínek a 3 další, vlastní hlavně Martin Kořínek (25 %).
Statutární orgán
- Martin Kořínekjednatel · od 2001 · nar. 1974 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
- Roman Čapekjednatel · od 2006 · nar. 1975 · Dolní Břežanydalších 1 firma:1 aktivních
- Karel Janákjednatel · od 2006 · nar. 1970 · Šestajovicedalších 1 firma:1 aktivních
- Martin Šáchajednatel · od 2006 · nar. 1975 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Martin Kořínek25 %od 2001 · nar. 1974 · Praha · vklad 25 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Karel Janák25 %od 2005 · nar. 1970 · Praha · vklad 25 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Martin Šácha25 %od 2005 · nar. 1975 · Praha · vklad 25 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Roman Čapek25 %od 2005 · nar. 1975 · Praha · vklad 25 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Dříve ve firmě · 6
- Adam Dvořákjednatel · od 2005 · do 2006 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Daniela Jenčíkovájednatel · od 2001 · do 2005 · nar. 1962 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jakub Mejdřickýjednatel · od 1997 · do 2001 · nar. 1963 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Daniela Jenčíkováspolečník · od 2001 · do 2005 · nar. 1962 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Adam Dvořákspolečník · od 2005 · do 2006 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jakub Mejdřickýspolečník · od 1997 · do 2001 · nar. 1963 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
cinemania s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
cinemania s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 29 letna trhu, déle než 1 699 z 2 097 firem oboru v Praze
- 95 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 3 733 firemsídlí na stejné adrese
- 2 097aktivních firem v oboru v Praze
- 889 393 Kč6 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 689 900 Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů
- 4 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti filmů, videozáznamů a televizních programů, pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti v Praze · 954 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 1997
Z 105 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 100. cinemania s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- cinemania s.r.o.velikost neuvedenaod 1997Tato firma
- Československý armádní film Praha - státní podnikvelikost neuvedenaod 1972
- družstvo, HELPAvelikost neuvedenaod 1990
- AAT Andersen film, spol. s r.o.velikost neuvedenaod 1990
- MD VIDEO, spol. s r. o.velikost neuvedenaod 1990
- OK VISION, spol. s r.o. v likvidacivelikost neuvedenaod 1991
- HEART of EUROPE, spol. s r.o.velikost neuvedenaod 1991
- Nadační fond Film & Sociologievelikost neuvedenaod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
6 smluv za 889 393 Kč, nejvíc s ČESKÝ ROZHLAS (89 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
- ČESKÝ ROZHLAS5 smluv788 393 Kč
- Národní památkový ústav1 smlouva101 000 Kč
Poslední smlouvy
- NEV-CZ Smlouva o S2020/11455/00uzavřena 17. 12. 2020 · dodatek34 073 Kč
- NEV-CZ Smlouva o S2020/11452/00uzavřena 17. 12. 2020 · dodatek34 073 Kč
- SZ Sychrov - Smlouva o souhlasu k filmování;4006J120047uzavřena 2. 9. 2020101 000 Kč
- Smlouva o dílo a licenční smlouvauzavřena 26. 6. 2020394 459 Kč
- DODATEK Č. 1 ke Smlouvě o dílo a licenční smlouvěuzavřena 18. 6. 2020 · dodatekcena neuvedena
- Smlouva o dílo a licenční smlouvauzavřena 21. 2. 2020393 934 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 689 900 Kč (2009–2011); nejvíc přiznal Ministerstvo kultury.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo kultury1 dotace439 900 Kč
- Státní fond České republiky pro podporu a rozvoj české kinematografie1 dotace250 000 Kč
Poslední dotace
- WesternstoryMinisterstvo kultury · 2011439 900 Kč
- Den DrakaStátní fond České republiky pro podporu a rozvoj české kinematografie · 2009250 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 2 · ostatní 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 24. 7. 2017PřesídleníPraha
- 5. 9. 2006Odchod společníkaAdam Dvořák
- 10. 8. 2006Nový ve vedeníMartin Šácha (jednatel)
- 10. 8. 2006Nový ve vedeníRoman Čapek (jednatel)
- 10. 8. 2006Nový ve vedeníKarel Janák (jednatel)
- 10. 8. 2006Odchod z vedeníAdam Dvořák (jednatel)
- 17. 5. 2005Nový společníkMartin Šácha – 25 %
- 17. 5. 2005Nový společníkKarel Janák – 25 %
Celá historie · další 14Skrýt starší
- 17. 5. 2005Nový společníkRoman Čapek – 25 %
- 17. 5. 2005Odchod společníkaDaniela Jenčíková
- 17. 5. 2005Nový společníkAdam Dvořák – 20 %
- 17. 5. 2005PřesídleníPraha
- 1. 2. 2005Nový ve vedeníAdam Dvořák (jednatel)
- 31. 1. 2005Odchod z vedeníDaniela Jenčíková (jednatel)
- 15. 8. 2002Změna názvuP P Production Praha,spol.s.r.o. → cinemania s.r.o.
- 19. 9. 2001Nový společníkMartin Kořínek – 25 %
- 19. 9. 2001Odchod společníkaJakub Mejdřický
- 19. 9. 2001Nový společníkDaniela Jenčíková – 50 %
- 9. 7. 2001Odchod z vedeníJakub Mejdřický (jednatel)
- 9. 7. 2001Nový ve vedeníMartin Kořínek (jednatel)
- 9. 7. 2001Nový ve vedeníDaniela Jenčíková (jednatel)
- 29. 4. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 105 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
5j5vv8b
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25125001
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 2
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Na Folimance 2155/15, Vinohrady (Praha 2), 12000 Praha
- 123 AUTOPŮJČOVNA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- 123 MOTOREST s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- 123 PIZZA CHOMUTOV s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- 1.česká odpadní s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- 2005 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25125001
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Produkce filmů, videozáznamů a televizních programů
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 29. 4. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy cinemania s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě cinemania s.r.o.
Kdy vznikla firma cinemania s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má cinemania s.r.o.?
Kde sídlí cinemania s.r.o.?
Jaké je IČO firmy cinemania s.r.o.?
Jakou datovou schránku má cinemania s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy cinemania s.r.o.?
Komu patří cinemania s.r.o.?
Je cinemania s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se cinemania s.r.o. zabývá?
Je cinemania s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti filmů, videozáznamů a televizních programů, pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu