Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 673 000 | −2 000 | 310 000 |
| 2024 | 665 000 | 16 000 | 312 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji ing. Josef Peterka, vlastní ing. Josef Peterka (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 1
- Werner Schuberspolečník · od 1996 · do 1999
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
STISY s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
STISY s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 185 z 336firem oboru v Českých Budějovicích s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 405 z 594 firem oboru v Českých Budějovicích
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 92 firemsídlí na stejné adrese
- 711 850 Kč5 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 234 000 Kč bez DPH
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Českých Budějovicích · 336 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 185
- Ve stejném pásmu
- 102
- Větších
- 49
Ročník 1996
Z 3 235 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 3 161. STISY s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Českých Budějovicích, nejpodobnější velikostí
Všechny- STISY s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- PROTHERM spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- TANGENTA - B, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- ALIENC společnost s ručením omezeným1 - 5 zaměstnancůod 1992
- AG KONSTRUKT s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- ANTICO spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- TEAM s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- REGIS Prachatice spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 smluv za 711 850 Kč, nejvíc s Lesy České republiky, s.p. (42 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Lesy České republiky, s.p.1 smlouva297 450 Kč
- Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 222 smlouvy296 800 Kč
- Statutární město České Budějovice2 smlouvy117 600 Kč
Poslední smlouvy
- Technický stavební dozoruzavřena 24. 7. 202450 000 Kč s DPH
- Technický dozor investora, akce: "CB-001 lávka U Voříškova dvora v Českých Budějovicích"uzavřena 29. 4. 202154 600 Kč
- Snížení energetické náročnosti Konzervatoře České Budějoviceuzavřena 19. 4. 2018246 800 Kč
- Stavební práceuzavřena 31. 7. 2017297 450 Kč
- "Mánesova ulice, úsek Novohradská - Čechova - stavební úpravy vodovodu a kanalizace" - TDSuzavřena 15. 6. 201763 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
2 vyhrané zakázky za 234 000 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích2 zakázky234 000 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 20. 9. 2016PřesídleníČeské Budějovice
- 26. 1. 2012PřesídleníČeské Budějovice
- 18. 1. 1999Odchod společníkaWerner Schuber
- 6. 8. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 235 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
6dd4tzg
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25152599
Finanční úřad · Územní pracoviště v Českých Budějovicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- České Budějovice
- Okres
- České Budějovice · 54 379 aktivních
- Kraj
- Jihočeský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Žižkova tř. 309/12, České Budějovice 6, 37001 České Budějovice
- Ad astram s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013Aktivní
- Andulka services s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Ast-Vo, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006Aktivní
- Autoethanol s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013Aktivní
- AVE-servis, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1994 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25152599
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 6. 8. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy STISY s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě STISY s.r.o.
Kdy vznikla firma STISY s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má STISY s.r.o.?
Kde sídlí STISY s.r.o.?
Jaké je IČO firmy STISY s.r.o.?
Jakou datovou schránku má STISY s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy STISY s.r.o.?
Komu patří STISY s.r.o.?
Je STISY s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se STISY s.r.o. zabývá?
Je STISY s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Českých Budějovicích?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu