Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 30,3 mil. | 2,9 mil. | 31,5 mil. |
| 2024 | 24,1 mil. | −3,7 mil. | 28,5 mil. |
| 2023 | 34 mil. | 53 000 | 32,2 mil. |
| 2022 | 55,3 mil. | 174 000 | 32,1 mil. |
| 2021 | 46,9 mil. | 184 000 | 32 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 29 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2021–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Anna Drobílková a 1 další, vlastní hlavně Pavel Šťastný (30,1 %).
Statutární orgán
- Anna Drobílkovájednatel · od 2013 · nar. 1984 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Petr Mikeštíkjednatel · od 2020 · nar. 1973 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
- Pavel Šťastný30,1 %od 1997 · nar. 1950 · Praha · vklad 30 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Olivie Valtová30,1 %od 2018 · nar. 1975 · Kasejovice · vklad 30 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Vladimír Vaníček20,1 %od 1997 · nar. 1949 · Praha · vklad 20 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Marcela Mikeštíková10,1 %od 2023 · nar. 1969 · Praha · vklad 10 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Jiří Vaníček10,1 %od 2023 · nar. 1974 · Praha · vklad 10 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jiří Vaníček10,1 %od 2025 · nar. 1974 · Praha · vklad 10 000 Kčdalších 4 firmy:4 aktivních
- Ing. Martin Vaníček, PhD.10,1 %od 2025 · nar. 1972 · Praha · vklad 10 000 Kčdalších 6 firem:6 aktivních
Dříve ve firmě · 8
- Prof. Ing. Ivan Vaníček, DrSc.jednatel · od 2017 · do 2020 · nar. 1944 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jiří Vaníček, CSc.jednatel · od 2012 · do 2017 · nar. 1940 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Anna Šťastnájednatel · od 2013 · do 2015 · nar. 1984 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Anna Valtovájednatel · od 1997 · do 2013 · nar. 1953 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Vladimír Vaníčekjednatel · od 1997 · do 2012 · nar. 1949 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jiří Vaníčekspolečník · od 1997 · do 2023 · nar. 1940 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Anna Valtováspolečník · od 1997 · do 2018 · nar. 1953 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Prof.Ing. Ivan Vaníček, DrSc.společník · od 1997 · do 2025 · nar. 1944 · Praha 6jiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Dvůr Lnáře, spol. s r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Dvůr Lnáře, spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 29 letv registru, od roku 1997
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 3,2 mil. Kč31 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 79,6 mil. Kčv 104 dotacích z veřejných rozpočtů, 22 % z fondů EU
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 38 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 18 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Lesnictví a těžba dřeva v obci Lnáře · 2 aktivní firmy s uvedenou velikostí
Ročník 1997
Z 216 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 214. Dvůr Lnáře, spol. s r.o. je mezi nimi.
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
31 smluv za 3,2 mil. Kč, nejvíc s Státní zemědělský intervenční fond (50 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Státní zemědělský intervenční fond3 smlouvy1,6 mil. Kč
- Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích10 smluv720 000 Kč
- Plzeňský kraj1 smlouva193 500 Kč
- Jihočeský kraj2 smlouvy185 040 Kč
- Úřad práce České republiky2 smlouvy162 750 Kč
- Český hydrometeorologický ústav1 smlouva91 650 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2020Dohoda o poskytnutí dotace z Programu rozvoje venkova ČR - 19/008/08610/231/000892996 500 Kč
- Smlouva 2615020501uzavřena 17. 8. 2026cena neuvedena
- Objednávka - Služby spojené s testováním užitkovosti kapra obecného ve věkové kategorii K1-K2 v rybnícíchuzavřena 27. 10. 202580 000 Kč
- Smlouva 2515018411uzavřena 4. 9. 2025cena neuvedena
- Dohoda o poskytnutí dotace na projekt rozvoje venkova ČR - 24/001/52774/233/003440uzavřena 12. 2. 2025100 000 Kč s DPH
- Smlouva o uplatnění metodiky č. 209 s názvem „Různé produkční akvakulturní systémy využívané pro chov ryb“uzavřena 14. 11. 2024cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
104 dotací za 79,6 mil. Kč (2006–2025), 22 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo zemědělství.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 17,4 mil. Kčnárodní zdroje · 62,2 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo zemědělství98 dotací78,7 mil. Kč
- Úřad práce České republiky2 dotace325 500 Kč
- Ministerstvo kultury1 dotace300 000 Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 dotace150 000 Kč
- Úřad práce ve Strakonicích2 dotace60 000 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2020924/LK/2020-K103Ministerstvo zemědělství6,5 mil. Kč
- Nákup rybářského vybaveni Dvůr Lnáře, spol. s r.o. 2023Ministerstvo zemědělství · 2025 · Operační program Rybářství 2021-20271,1 mil. KčEU
- Podpora lesního hospodářstvíMinisterstvo zemědělství · 20251,1 mil. Kč
- Podpora lesního hospodářstvíMinisterstvo zemědělství · 20251 mil. Kč
- Podpora lesního hospodářstvíMinisterstvo zemědělství · 2025799 440 Kč
- Nákup rybářského vybavení a automobiluMinisterstvo zemědělství · 2025 · Operační program Rybářství 2021-2027652 223 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
17 projektů za 14,4 mil. Kč, vyúčtováno 60 %; 6 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
vyúčtováno · 8,7 mil. Kčzbývá · 5,7 mil. Kč
Projekty, nejnovější první
- od 18. 6. 2026 · do 31. 12. 2026Kompenzace za mimoprodukční funkce rybníků - Dvůr Lnáře, spol. s r.o. 2026Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt s právním aktem · Jihočeský762 552 Kčběží
- od 28. 4. 2026 · do 30. 4. 2028Nákup rybářského vybavení a automobiluOperační program Rybářství 2021–2027 · Projekt s právním aktem · Jihočeský751 000 Kčběží
- od 28. 4. 2026 · do 30. 4. 2028Nákup rybářského vybavení a nakladačeOperační program Rybářství 2021–2027 · Projekt s právním aktem · Jihočeský1,8 mil. Kčběží
- od 28. 4. 2026 · do 30. 4. 2028Nákup rybářského vybavení, zabezpečení rybníků a modernizace septikuOperační program Rybářství 2021–2027 · Projekt s právním aktem · Jihočeský650 820 Kčběží
- od 13. 11. 2025 · do 30. 9. 2027Modernizace sociálních prostor a nákup rybářského vybaveníOperační program Rybářství 2021–2027 · Projekt s právním aktem · Jihočeský712 500 Kčběží
- od 13. 11. 2025 · ukončen 20. 7. 2026Nákup traktoru a rybářského vybaveníOperační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský1,9 mil. Kč
Všechny projekty · další 11Skrýt starší
- od 13. 11. 2025 · do 30. 9. 2027Oprava střechy, zabezpečení garáže a nákup vybaveníOperační program Rybářství 2021–2027 · Projekt s právním aktem · Jihočeský693 000 Kčběží
- od 15. 4. 2025 · ukončen 9. 2. 2026Modernizace Dvůr LnářeOperační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský1 mil. Kč
- od 10. 4. 2025 · ukončen 12. 12. 2025Modernizace rybářského vybavení 2024Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský914 000 Kč
- od 8. 11. 2024 · ukončen 11. 2. 2026Zabezpečení vstupu do areálu kancelářské budovy a nákup rybářského vybaveníOperační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský252 500 Kč
- od 22. 5. 2024 · ukončen 6. 8. 2024Kompenzace za mimoprodukční funkce rybníků - Dvůr Lnáře, spol. s r.o.Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský297 639 Kč
- od 17. 4. 2024 · ukončen 9. 4. 2025Nákup rybářského vybavení a automobiluOperační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský652 223 Kč
- od 17. 4. 2024 · ukončen 9. 4. 2025Modernizace sádek a nákup rybářského vybaveníOperační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský220 940 Kč
- od 5. 4. 2024 · ukončen 23. 9. 2024Nákup nákladního automobilu a rybářského vybaveníOperační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský2 mil. Kč
- od 30. 11. 2023 · ukončen 8. 11. 2024Nákup rybářského vybaveni Dvůr Lnáře, spol. s r.o. 2023Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský1,1 mil. Kč
- od 27. 11. 2023 · ukončen 20. 8. 2024Nákup přídavného zařízení k traktoru a rybářského vybaveníOperační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský319 500 Kč
- od 29. 6. 2023 · ukončen 17. 8. 2023Kompenzace za mimoprodukční funkce rybníků - Dvůr Lnáře, spol. s r.o.Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský297 639 Kč
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: ostatní 18 · nafta 15 · benzín 5
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 24. 11. 2025Odchod společníkaProf.Ing. Ivan Vaníček, DrSc.
- 24. 11. 2025Nový společníkIng. Martin Vaníček, PhD. – 10.12 %
- 24. 11. 2025Nový společníkIng. Jiří Vaníček – 10.12 %
- 22. 8. 2023Odchod společníkaIng. Jiří Vaníček
- 22. 8. 2023Nový společníkJiří Vaníček – 10.12 %
- 22. 8. 2023Nový společníkMarcela Mikeštíková – 10.12 %
- 7. 3. 2020Odchod z vedeníProf. Ing. Ivan Vaníček, DrSc. (jednatel)
- 7. 3. 2020Nový ve vedeníMgr. Petr Mikeštík (jednatel)
Celá historie · další 12Skrýt starší
- 13. 2. 2018Odchod společníkaAnna Valtová
- 13. 2. 2018Nový společníkOlivie Valtová – 30.12 %
- 1. 10. 2017Nový ve vedeníProf. Ing. Ivan Vaníček, DrSc. (jednatel)
- 30. 9. 2017Odchod z vedeníIng. Jiří Vaníček, CSc. (jednatel)
- 28. 11. 2016PřesídleníLnáře
- 5. 8. 2015Odchod z vedeníAnna Šťastná (jednatel)
- 31. 12. 2013Odchod z vedeníAnna Valtová (jednatel)
- 31. 12. 2013Nový ve vedeníAnna Šťastná (jednatel)
- 31. 12. 2013Nový ve vedeníAnna Drobílková (jednatel)
- 31. 3. 2012Odchod z vedeníIng. Vladimír Vaníček (jednatel)
- 31. 3. 2012Nový ve vedeníIng. Jiří Vaníček, CSc. (jednatel)
- 18. 4. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 216 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
ksi2mwi
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25161253
Finanční úřad · Územní pracoviště ve Strakonicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Zemědělský podnikatelZemědělský registraktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Lnáře
- Okres
- Strakonice · 15 716 aktivních
- Kraj
- Jihočeský kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25161253
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- 38742 Lnáře
- Hlavní činnost
- Lesnictví a těžba dřeva
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Pěstování obilovin (kromě rýže), luštěnin a olejnatých semen, Smíšené hospodářství, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Silniční nákladní doprava, Ostatní ubytování a 6 dalších
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 18. 4. 1997
- Poslední změna
- 30. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Dvůr Lnáře, spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Dvůr Lnáře, spol. s r.o.
Kdy vznikla firma Dvůr Lnáře, spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má Dvůr Lnáře, spol. s r.o.?
Kde sídlí Dvůr Lnáře, spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy Dvůr Lnáře, spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má Dvůr Lnáře, spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Dvůr Lnáře, spol. s r.o.?
Komu patří Dvůr Lnáře, spol. s r.o.?
Je Dvůr Lnáře, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Dvůr Lnáře, spol. s r.o. zabývá?
Je Dvůr Lnáře, spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Lesnictví a těžba dřeva v obci Lnáře?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu