Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2015 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 21 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2015.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 21 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Ulrich Josef Kubinger, vlastní VTA Austria GmbH (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- VTA Austria GmbH100 %od 2012 · vklad 500 000 Kč
Dříve ve firmě · 7
- Alois Buttingerprokura · od 2010 · do 2019 · nar. 1968 · Weilbachjiné firmy v rejstříku nemá
- Harald Hollriederprokura · od 2010 · do 2019 · nar. 1947 · Ried im Innkreisjiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Ulrich Kubingerjednatel · od 1997 · do 2012 · nar. 1957jiné firmy v rejstříku nemá
- Wolfgang Martin Marekprokura · od 2003 · do 2004 · nar. 1960 · 4870 Vöcklamarktjiné firmy v rejstříku nemá
- Alois Kittenbaumerprokura · od 1999 · do 2001 · nar. 1950 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- "VTA Engineering und Umwelttechnik GmbH"společník · od 1997 · do 2001
- "VTA" Engineering und Umwelttechnik GmbHspolečník · od 2001 · do 2012
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
VTA Česká republika spol. s r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
VTA Česká republika spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 214 z 476firem oboru v Českých Budějovicích s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 1 142 z 1 503 firem oboru v Českých Budějovicích
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 3,3 mil. Kč48 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 5 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 12 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Českých Budějovicích · 476 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 214
- Ve stejném pásmu
- 163
- Větších
- 99
Ročník 1997
Z 5 995 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 5 442. VTA Česká republika spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Českých Budějovicích, nejpodobnější velikostí
Všechny- VTA Česká republika spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- GASTROJET, spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- KS - KART společnost s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- MERAB spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Zelenina - Fruktimport spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- LUNIT, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- DENDROS spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- QUODLIBET spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
48 smluv za 3,3 mil. Kč, nejvíc s Vodovody a kanalizace Vysoké Mýto, s.r.o. (78 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Vodovody a kanalizace Vysoké Mýto, s.r.o.37 smluv2,6 mil. Kč
- Vodárenská společnost Česká Třebová, s.r.o.6 smluv600 000 Kč
- Masarykova univerzita1 smlouva66 022 Kč
- Vodovody a kanalizace Trutnov, a.s.1 smlouva57 645 Kč
- Letiště Praha, a. s.2 smlouvyjen společné smlouvy
- Městské vodovody a kanalizace s.r.o. Jaroměř1 smlouvajen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2019Objednávka 57/2109100 000 Kč
- Objednávka SUKB, čistící chemie - G61+G62uzavřena 19. 10. 202666 022 Kč
- Objednávka koagulantu + potvrzeníuzavřena 14. 10. 202652 800 Kč
- Objednávka flokulantuuzavřena 17. 10. 202695 000 Kč
- Objednávka flokulantuuzavřena 16. 6. 202695 000 Kč
- Objednávka koagulantu + potvrzeníuzavřena 13. 5. 202652 800 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 5
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 11. 6. 2022PřesídleníČeské Budějovice
- 19. 6. 2019Odchod z vedeníAlois Buttinger (prokura)
- 19. 6. 2019Odchod z vedeníHarald Hollrieder (prokura)
- 24. 11. 2016PřesídleníČeské Budějovice
- 3. 2. 2012Odchod z vedeníing. Ulrich Kubinger (jednatel)
- 3. 2. 2012Odchod společníka"VTA" Engineering und Umwelttechnik GmbH
- 3. 2. 2012Nový společníkVTA Austria GmbH – 100 %
- 3. 2. 2012Změna názvuVTA - Engineering und Umwelttechnik spol. s r.o. → VTA Česká republika spol. s r.o.
Celá historie · další 12Skrýt starší
- 9. 11. 2010Nový ve vedeníAlois Buttinger (prokura)
- 9. 11. 2010Nový ve vedeníHarald Hollrieder (prokura)
- 1. 4. 2004Odchod z vedeníWolfgang Martin Marek (prokura)
- 11. 3. 2003Nový ve vedeníWolfgang Martin Marek (prokura)
- 12. 11. 2001Odchod společníka"VTA Engineering und Umwelttechnik GmbH"
- 12. 11. 2001Nový společník"VTA" Engineering und Umwelttechnik GmbH
- 12. 11. 2001PřesídleníPraha l0 → České Budějovice
- 6. 9. 2001Odchod z vedeníAlois Kittenbaumer (prokura)
- 7. 12. 1999Změna základního kapitálu100 000 → 500 000 Kč
- 3. 12. 1999Nový ve vedeníAlois Kittenbaumer (prokura)
- 10. 8. 1998PřesídleníČeské Budějovice → Praha l0
- 4. 6. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 995 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
u4kbdz5
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25163353
Finanční úřad · Územní pracoviště v Českých Budějovicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- České Budějovice
- Okres
- České Budějovice · 54 379 aktivních
- Kraj
- Jihočeský kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25163353
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 4. 6. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy VTA Česká republika spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě VTA Česká republika spol. s r.o.
Kdy vznikla firma VTA Česká republika spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má VTA Česká republika spol. s r.o.?
Kde sídlí VTA Česká republika spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy VTA Česká republika spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má VTA Česká republika spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy VTA Česká republika spol. s r.o.?
Komu patří VTA Česká republika spol. s r.o.?
Je VTA Česká republika spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se VTA Česká republika spol. s r.o. zabývá?
Je VTA Česká republika spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Českých Budějovicích?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu