Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 757 000 | 4,1 mil. |
| 2024 | – | 1,3 mil. | 3,3 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 14 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jaroslav Tollinger a 1 další, vlastní hlavně Jaroslav Tollinger (70,2 %).
Statutární orgán
- Jaroslav Tollingerjednatel · od 2009 · nar. 1961 · Přeštěnicedalších 2 firmy:2 aktivních
- Ivana Tollingerovájednatel · od 2010 · nar. 1963 · Přeštěnicedalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Jaroslav Tollinger70,2 %od 1997 · nar. 1961 · Milevsko · vklad 70 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
- Lucie Tollingerová65,2 %od 2017 · nar. 1990 · Přeštěnice · vklad 65 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
- Iva Stejskalová65,2 %od 2022 · nar. 1985 · Přeštěnice · vklad 65 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Dříve ve firmě · 6
- Jaroslav Tollingerčlen statutárního orgánu · od 1997 · do 2009 · nar. 1961 · Milevskodalších 2 firmy:2 aktivních
- Jindřich Tollingerčlen statutárního orgánu · od 1997 · do 2009 · nar. 1966 · Milevskojiné firmy v rejstříku nemá
- Jindřich Tollingerčlen statutárního orgánu · od 1997 · do 2006 · nar. 1938 · Milevskojiné firmy v rejstříku nemá
- Iva Tollingerováspolečník · od 2017 · do 2022 · nar. 1985 · Přeštěnicejiné firmy v rejstříku nemá
- Jindřich Tollingerspolečník · od 1997 · do 2007 · nar. 1938 · Milevskojiné firmy v rejstříku nemá
- Jindřich Tollingerspolečník · od 1997 · do 2016 · nar. 1966 · Milevskojiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Tollinger s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Tollinger s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 29 letv registru, od roku 1997
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 3 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 458 600 Kčv 5 dotacích z veřejných rozpočtů, 79 % z fondů EU
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 14 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 13 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v obci Hrejkovice · 2 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 1997
Z 1 458 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 1 415. Tollinger s.r.o. je mezi nimi.
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy, nejvíc s Úřad práce České republiky.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Počet smluv podle roku
Největší protistrany
Poslední smlouvy
- dodatek č. 1 svoz a ukládání SKOuzavřena 2. 3. 2026cena neuvedena
- DODATEK k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. PIA-CO-9007098/2020 ze dne 8. 4. 2020uzavřena 24. 11. 2020 · dodatekcena neuvedena
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. PIA-CO-9007098/2020uzavřena 8. 4. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
5 dotací za 458 600 Kč (2006–2015), 79 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 362 160 Kčnárodní zdroje · 96 440 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky2 dotace362 160 Kč
- Úřad práce v Písku2 dotace75 000 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace21 440 Kč
Poslední dotace
- PIA-SN-40/2015Úřad práce České republiky · 2015124 200 KčEU
- CPI-SR-6/2013Úřad práce České republiky · 2013–2014237 960 KčEU
- PIA-JL-2/2013Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201321 440 Kč
- PIA-S-293/2006Úřad práce v Písku · 200645 000 Kč
- PIA-S-267/2006Úřad práce v Písku · 200630 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 7 · ostatní 4 · nafta 3
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 3. 5. 2022Nový společníkIva Stejskalová – 65.2 %
- 3. 5. 2022Odchod společníkaIva Tollingerová
- 2. 3. 2017Nový společníkLucie Tollingerová – 65.2 %
- 2. 3. 2017Nový společníkIva Tollingerová – 32.5 %
- 22. 11. 2016Odchod společníkaJindřich Tollinger
- 22. 3. 2016PřesídleníHrejkovice
- 1. 12. 2010Nový ve vedeníIvana Tollingerová (jednatel)
- 12. 1. 2009PřesídleníHrejkovice
Celá historie · další 7Skrýt starší
- 1. 1. 2009Odchod z vedeníJaroslav Tollinger (člen statutárního orgánu)
- 1. 1. 2009Odchod z vedeníJindřich Tollinger (člen statutárního orgánu)
- 1. 1. 2009Nový ve vedeníJaroslav Tollinger (jednatel)
- 1. 1. 2009Změna názvuTollinger v.o.s. → Tollinger s.r.o.
- 28. 8. 2007Odchod společníkaJindřich Tollinger
- 31. 12. 2006Odchod z vedeníJindřich Tollinger (člen statutárního orgánu)
- 11. 6. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 458 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
uth7j8d
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25163604
Finanční úřad · Územní pracoviště v Písku
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Hrejkovice
- Okres
- Písek · 17 030 aktivních
- Kraj
- Jihočeský kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25163604
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- 39859 Hrejkovice
- Hlavní činnost
- Technické zkoušky a analýzy
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 11. 6. 1997
- Poslední změna
- 29. 4. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Tollinger s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Tollinger s.r.o.
Kdy vznikla firma Tollinger s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Tollinger s.r.o.?
Kde sídlí Tollinger s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Tollinger s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Tollinger s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Tollinger s.r.o.?
Komu patří Tollinger s.r.o.?
Je Tollinger s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Tollinger s.r.o. zabývá?
Je Tollinger s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v obci Hrejkovice?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 30. 4. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu