Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 15 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji ing. Radomil Jáša, vlastní ing. Radomil Jáša (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
GAUDEO CB s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
GAUDEO CB s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 466 z 539firem oboru v Českých Budějovicích s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 772 z 957 firem oboru v Českých Budějovicích
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 2 firmysídlí na stejné adrese
- 255 636 Kč9 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 9,8 mil. Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů, 4 % z fondů EU
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 5 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 1 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Vzdělávání v Českých Budějovicích · 539 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 466
- Ve stejném pásmu
- 26
- Větších
- 47
- 0372
- 1 - 558
- 6 - 915
- 10 - 1916
- 20 - 245
- 25 - 49tato firma26
- 50 - 9925
- 100 - 19918
- 200 - 2491
- 250 - 4992
- 2500 - 29991
Ročník 1997
Z 1 452 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 1 418. GAUDEO CB s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Českých Budějovicích, nejpodobnější velikostí
Všechny- GAUDEO CB s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- České reálné gymnázium s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1993
- Střední škola Jeronýmova České Budějovice, s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1994
- Mateřská škola, Papírenská 23, České Budějovice25 - 49 zaměstnancůod 1995
- Mateřská škola pro zrakově postižené, České Budějovice, Zachariášova 525 - 49 zaměstnancůod 1995
- Mateřská škola, Větrná 24, České Budějovice25 - 49 zaměstnancůod 1995
- Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 125 - 49 zaměstnancůod 1995
- Mateřská škola Dlouhá 35, České Budějovice25 - 49 zaměstnancůod 1996
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
9 smluv za 255 636 Kč, nejvíc s Ministerstvo obrany (75 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo obrany1 smlouva192 000 Kč
- Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích1 smlouva63 636 Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvyjen společné smlouvy
- Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště, Český Krumlov, Tavírna 3422 smlouvyjen společné smlouvy
- Dopravní podnik města České Budějovice, a.s.1 smlouvajen společné smlouvy
- Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace1 smlouvajen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2018NS 169200 - Kurzy anglického jazyka - SLP 1111 podle STANAG 6001 ed. 5 (VÚ 4312 - Strakonice).192 000 Kč
- Smlouva o zabezpečení jazykových kurzů č. 7-2025uzavřena 1. 10. 2025cena neuvedena
- Zabezpečení výuky v jazykových kurzech - výuka anglického jazykauzavřena 14. 1. 2026cena neuvedena
- Smlouva o zabezpečení jazykových kurzů č. 7-2025uzavřena 12. 2. 25cena neuvedena
- Objednávka - Anglický překlad strategických dokumentů.uzavřena 21. 1. 202263 636 Kč
- DODATEK Č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. CBA-CO-9007079/2020 ze dne 8. 4. 2020uzavřena 17. 3. 2021cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 9,8 mil. Kč (2010–2023), 4 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 408 883 Kčnárodní zdroje · 9,4 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 dotace9,6 mil. Kč
- Úřad práce České republiky1 dotace216 000 Kč
Poslední dotace
- FVE GAUDEO CBMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2023 · Přechod na čistší zdroje energie192 883 KčEU
- CBA-SF-633/2015Úřad práce České republiky · 2015216 000 KčEU
- Jazyková škola Gaudeo - firemní školicí střediskoMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2010 · OP Podnikání a inovace9,4 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 3 · nafta 1 · hybrid 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 2. 1. 2020PřesídleníČeské Budějovice
- 15. 7. 2011PřesídleníČeské Budějovice
- 1. 9. 2004Změna základního kapitálu100 000 → 600 000 Kč
- 1. 9. 2004PřesídleníČeské Budějovice
- 17. 7. 2001Odchod společníkaRNDr. Jan Zahradník
- 17. 7. 2001PřesídleníČeské Budějovice
- 26. 6. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 452 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
dy67wg3
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25164040
Finanční úřad · Územní pracoviště v Českých Budějovicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- České Budějovice
- Okres
- České Budějovice · 54 379 aktivních
- Kraj
- Jihočeský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Pražská tř. 527/125, České Budějovice 3, 37004 České Budějovice
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25164040
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní vzdělávání j. n.
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 26. 6. 1997
- Poslední změna
- 29. 4. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy GAUDEO CB s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě GAUDEO CB s.r.o.
Kdy vznikla firma GAUDEO CB s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má GAUDEO CB s.r.o.?
Kde sídlí GAUDEO CB s.r.o.?
Jaké je IČO firmy GAUDEO CB s.r.o.?
Jakou datovou schránku má GAUDEO CB s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy GAUDEO CB s.r.o.?
Komu patří GAUDEO CB s.r.o.?
Je GAUDEO CB s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se GAUDEO CB s.r.o. zabývá?
Je GAUDEO CB s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Vzdělávání v Českých Budějovicích?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 30. 4. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu