Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 30,9 mil. | 8 mil. | 35,4 mil. |
| 2024 | 31,3 mil. | 1,5 mil. | 27,5 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 22 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Roman Michálek a 3 další, vlastní hlavně MUDr. Dagmar Humlová (7,6 %).
Statutární orgán
- Ing. Roman Michálekjednatel · od 1997 · nar. 1966 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Vladislav Kurzjednatel · od 1997 · nar. 1977 · Blatnádalších 1 firma:1 aktivních
- Petr Zralýjednatel · od 1997 · nar. 1961 · Prahadalších 3 firmy:2 aktivních1 zaniklo jinak
- Ing. Michal Křížjednatel · od 2019 · nar. 1984 · Smržovjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- MUDr. Dagmar Humlová7,6 %od 1997 · nar. 1962 · Brno · vklad 47 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Hana Muschicková7,6 %od 1997 · nar. 1959 · Praha · vklad 47 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Vilém Kurz7,6 %od 1997 · nar. 1975 · Trnava · vklad 47 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Vladislav Kurz7,6 %od 1997 · nar. 1977 · Blatná · vklad 47 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Ing. Dana Vránková, CSc.7,6 %od 1997 · nar. 1961 · Brno · vklad 47 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
- Petr Zralý7,6 %od 1997 · nar. 1961 · Praha · vklad 47 000 Kčdalších 3 firmy:2 aktivních1 zaniklo jinak
- Vladislava Chlumská6,6 %od 1997 · nar. 1959 · Praha · vklad 40 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Roman Michálek6,6 %od 1997 · nar. 1966 · Praha · vklad 40 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Jindřich Vaníček6,6 %od 1997 · nar. 1964 · Bratislava · vklad 40 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Dříve ve firmě · 4
- Petr Vávrajednatel · od 1997 · do 2018 · nar. 1955 · Lužicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Dana Vránková, CSc.jednatel · od 1997 · do 2002 · nar. 1961 · Brnodalších 2 firmy:2 aktivních
- Jana Kleinováspolečník · od 2022 · do 2023 · nar. 1941 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Kleinspolečník · od 1997 · do 2022 · nar. 1967 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Rybářství Lnáře, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Rybářství Lnáře, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 28 letv registru, od roku 1997
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 7,6 mil. Kč44 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 128,2 mil. Kčv 144 dotacích z veřejných rozpočtů, 12 % z fondů EU
- 2 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 931 100 Kč bez DPH
- 4 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 18 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Rybolov a akvakultura v obci Lnáře · 1 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 1997
Z 17 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 16. Rybářství Lnáře, s.r.o. je mezi nimi.
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
44 smluv za 7,6 mil. Kč, nejvíc s SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace (33 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace17 smluv2,5 mil. Kč
- Veterinární univerzita Brno2 smlouvy2,5 mil. Kč
- Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích8 smluv2,2 mil. Kč
- Středočeský kraj3 smlouvy222 686 Kč
- Statutární město Plzeň2 smlouvy141 040 Kč
- Plzeňský kraj1 smlouva70 315 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2021Smlouva s dalším účastníkem projektu o poskytnutí příspěvku na řešení dílčí částu projektu NAZV č. QKK210101132,5 mil. Kč
- Práce spojené s výlovem rybníka Drahotínuzavřena 24. 9. 202689 858 Kč
- Smlouva 2615015331uzavřena 4. 6. 2026cena neuvedena
- Dodání násadových ryb pro Třemošenský rybníkuzavřena 14. 4. 2026305 850 Kč
- Dodání ryb pro sezónní prodej na městských sádkáchuzavřena 26. 3. 202690 800 Kč
- Násadové ryby pro Šídlovský rybníkuzavřena 26. 3. 202681 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
144 dotací za 128,2 mil. Kč (2006–2025), 12 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo zemědělství.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 15,1 mil. Kčnárodní zdroje · 113,1 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo zemědělství143 dotací124,7 mil. Kč
- Státní zemědělský intervenční fond1 dotace3,5 mil. Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2009Obnova rybníka DivákMinisterstvo zemědělství30,3 mil. Kč
- Podpora lesního hospodářstvíMinisterstvo zemědělství · 20251 mil. Kč
- Podpora lesního hospodářstvíMinisterstvo zemědělství · 2025826 080 Kč
- Podpora lesního hospodářstvíMinisterstvo zemědělství · 2025675 575 Kč
- Podpora lesního hospodářstvíMinisterstvo zemědělství · 2025508 840 Kč
- Rybářství Lnáře 7Ministerstvo zemědělství · 2025 · Operační program Rybářství 2021-2027450 529 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
20 projektů za 10,6 mil. Kč, vyúčtováno 53 %; 5 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
vyúčtováno · 5,6 mil. Kčzbývá · 5 mil. Kč
Projekty, nejnovější první
- od 18. 6. 2026 · ukončen 23. 6. 2026Rybářství Lnáře - kompenzace 2026Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský195 450 Kč
- od 29. 4. 2026 · do 29. 2. 2028Rybářství Lnáře 16Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt s právním aktem · Jihočeský740 000 Kčběží
- od 29. 4. 2026 · do 29. 2. 2028Rybářství Lnáře 17Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt s právním aktem · Jihočeský762 000 Kčběží
- od 29. 4. 2026 · do 29. 2. 2028Rybářství Lnáře 18Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt s právním aktem · Jihočeský1,9 mil. Kčběží
- od 29. 4. 2026 · do 29. 2. 2028Rybářství Lnáře 19Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt s právním aktem · Středočeský, Jihočeský708 038 Kčběží
- od 18. 11. 2025 · do 31. 7. 2027Rybářství Lnáře 12Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt s právním aktem · Jihočeský715 000 Kčběží
Všechny projekty · další 15Skrýt starší
- od 18. 11. 2025 · ukončen 20. 4. 2026Rybářství Lnáře 14Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský199 500 Kč
- od 18. 11. 2025 · ukončen 19. 6. 2026Rybářství Lnáře 15Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský92 030 Kč
- od 20. 6. 2025 · ukončen 1. 7. 2025Rybářství Lnáře - kompenzace 2025Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský195 450 Kč
- od 9. 4. 2025 · ukončen 19. 3. 2026Rybářství Lnáře 9Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský667 000 Kč
- od 8. 4. 2025 · ukončen 4. 6. 2026Rybářství Lnáře 10Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský274 681 Kč
- od 7. 11. 2024 · ukončen 1. 7. 2025Rybářství Lnáře 7Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský459 000 Kč
- od 7. 11. 2024Rybářství Lnáře 8Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt nedokončen - ukončen příjemcem · Jihočeskýbez částkynedokončen
- od 23. 7. 2024 · ukončen 31. 10. 2024Rybářství Lnáře 5Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský2,1 mil. Kč
- od 22. 5. 2024 · ukončen 4. 6. 2024Rybářství Lnáře - kompenzace 2024Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský170 104 Kč
- od 17. 4. 2024 · ukončen 3. 10. 2025Rybářství Lnáře 6Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský382 774 Kč
- od 24. 11. 2023 · ukončen 24. 10. 2024Rybářství Lnáře 3Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský125 200 Kč
- od 24. 11. 2023 · ukončen 10. 12. 2024Rybářství Lnáře 4Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský87 376 Kč
- od 29. 6. 2023 · ukončen 14. 8. 2023Rybářství LnářeOperační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský79 800 Kč
- od 30. 5. 2023 · ukončen 25. 7. 2024Rybářství Lnáře 2Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský142 847 Kč
- od 26. 5. 2023 · ukončen 6. 2. 2024Rybářství Lnáře 1Operační program Rybářství 2021–2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský546 772 Kč
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
2 vyhrané zakázky za 931 100 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích2 zakázky931 100 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 10 · ostatní 7 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 15. 6. 2023Odchod společníkaJana Kleinová
- 17. 1. 2022Odchod společníkaJan Klein
- 17. 1. 2022Nový společníkJana Kleinová – 6.6 %
- 1. 1. 2019Nový ve vedeníIng. Michal Kříž (jednatel)
- 31. 12. 2018Odchod z vedeníPetr Vávra (jednatel)
- 22. 8. 2014PřesídleníLnáře
- 10. 5. 2002Odchod z vedeníIng. Dana Vránková, CSc. (jednatel)
- 8. 12. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 17 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
qhbykfc
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25170538
Finanční úřad · Územní pracoviště ve Strakonicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Zemědělský podnikatelZemědělský registraktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Lnáře
- Okres
- Strakonice · 15 716 aktivních
- Kraj
- Jihočeský kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25170538
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- 38742 Lnáře
- Hlavní činnost
- Sladkovodní akvakultura
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 8. 12. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Rybářství Lnáře, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Rybářství Lnáře, s.r.o.
Kdy vznikla firma Rybářství Lnáře, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Rybářství Lnáře, s.r.o.?
Kde sídlí Rybářství Lnáře, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Rybářství Lnáře, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Rybářství Lnáře, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Rybářství Lnáře, s.r.o.?
Komu patří Rybářství Lnáře, s.r.o.?
Je Rybářství Lnáře, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Rybářství Lnáře, s.r.o. zabývá?
Je Rybářství Lnáře, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Rybolov a akvakultura v obci Lnáře?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu