Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2020 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 8 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2020.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 8 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Jitka Kottová, vlastní HATZ Holding GmbH (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- HATZ Holding GmbH100 %od 1998 · vklad 80 mil. Kč
Dříve ve firmě · 4
- Wolfram Franz Martin Hatzjednatel · od 1998 · do 2016 · nar. 1961 · D-94 099 Ruhstorf a.d. Rottjiné firmy v rejstříku nemá
- Wolfram Franz Martin Hatzjednatel · od 1998 · do 2015 · nar. 1961jiné firmy v rejstříku nemá
- Wolfram Franz Martin Hatz, nar. 5.5.1961jednatel · od 1998 · do 2004
- Ing. Jaroslav Davidjednatel · od 1998 · do 2004 · nar. 1960 · České Budějovicejiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
HATZ CZ s.r.o.Skupina · GLEIF
Skupina
Do které skupiny firma účetně patří
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Shrnutí · spočítáno z registrů
HATZ CZ s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 28 letv registru, od roku 1998
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje
- 271 793 Kč3 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 330 374 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů, 96 % z fondů EU
- Motorenfabrik Hatz GmbH & Co. KGstojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří · Německo
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 32 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba strojů a zařízení j. n. v obci Vlachovo Březí · 2 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 1998
Z 141 subjektů oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje 132. HATZ CZ s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Vlachovo Březí, nejpodobnější velikostí
VšechnyVeřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy za 271 793 Kč, nejvíc s Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje (80 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje1 smlouva217 793 Kč
- Úřad práce České republiky2 smlouvy54 000 Kč
Poslední smlouvy
- Smlouva o připojení EPS na PCOuzavřena 21. 10. 2025217 793 Kč
- Dodatek č.1 a č.2 k dohodě o poskytnutí příspěvku cíleného programu Antivirus č.PTA-CO-9002475/2020 ze dne 6.4.2020uzavřena 19. 3. 2021cena neuvedena
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku č. PTA-S-2/2020uzavřena 27. 5. 202054 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 330 374 Kč (2013–2015), 96 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 318 000 Kčnárodní zdroje · 12 374 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- PTA-SN-61/2015Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2015144 000 KčEU
- PTA-SN-65/2015Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2015144 000 KčEU
- CPT-SR-12/2013Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201430 000 KčEU
- PTA-JL-14/2013Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201312 374 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 11. 2016Odchod z vedeníWolfram Franz Martin Hatz (jednatel)
- 10. 2. 2016PřesídleníVlachovo Březí
- 12. 5. 2015Odchod z vedeníWolfram Franz Martin Hatz (jednatel)
- 16. 11. 2004Odchod z vedeníWolfram Franz Martin Hatz, nar. 5.5.1961 (jednatel)
- 10. 5. 2004Odchod z vedeníIng. Jaroslav David (jednatel)
- 10. 5. 2004Nový ve vedeníIng. Jitka Kottová (jednatel)
- 1. 3. 2000PřesídleníČeské Budějovice → Vlachovo Březí
- 7. 7. 1999Změna základního kapitálu5 000 000 → 80 000 000 Kč
- 5. 3. 1998Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 141 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 8. 9. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
y2r9txr
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25173821
Finanční úřad · Územní pracoviště v Prachaticích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Vlachovo Březí
- Okres
- Prachatice · 12 151 aktivních
- Kraj
- Jihočeský kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25173821
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 5. 3. 1998
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy HATZ CZ s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě HATZ CZ s.r.o.
Kdy vznikla firma HATZ CZ s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má HATZ CZ s.r.o.?
Kde sídlí HATZ CZ s.r.o.?
Jaké je IČO firmy HATZ CZ s.r.o.?
Jakou datovou schránku má HATZ CZ s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy HATZ CZ s.r.o.?
Komu patří HATZ CZ s.r.o.?
Je HATZ CZ s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se HATZ CZ s.r.o. zabývá?
Je HATZ CZ s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba strojů a zařízení j. n. v obci Vlachovo Březí?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu