Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 7 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 7 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Vladimír Šíma a 1 další, vlastní hlavně SPUR group s.r.o. (67,5 %).
Statutární orgán
- Vladimír Šímajednatel · od 1998 · nar. 1960 · Zlivdalších 2 firmy:2 aktivních
- Tomáš Dudákjednatel · od 2013 · nar. 1976 · Zlíndalších 23 firem:23 aktivních
Společníci a akcionáři
- SPUR group s.r.o.67,5 %od 2013 · vklad 67 500 Kč
- SIVLAX s.r.o.27,5 %od 2013 · vklad 27 500 Kč
- Vladimír Bican5 %od 2022 · nar. 1979 · Tábor · vklad 5 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 6
- Jaroslav Kyselajednatel · od 2011 · do 2013 · nar. 1982 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. František Šimáčekjednatel · od 2008 · do 2011 · nar. 1970 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Václav Kučerkajednatel · od 2008 · do 2010 · nar. 1972 · Všechovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Tomáš Rychtarjednatel · od 2008 · do 2009 · nar. 1972 · Lipník nad Bečvoujiné firmy v rejstříku nemá
- CERBERUS CAPITAL, a.s.společník · od 2008 · do 2013
- Vladimír Šímaspolečník · od 1998 · do 2008 · nar. 1960 · Zlivdalších 2 firmy:2 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
AVÍZO s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
AVÍZO s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 28 letv registru, od roku 1998
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 202,4 mil. Kč290 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 65,9 mil. Kčv 76 dotacích z veřejných rozpočtů, 11 % z fondů EU
- 38 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 116,4 mil. Kč bez DPH
- 25 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 5 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba pryžových a plastových výrobků v obci Zliv · 3 aktivní firmy s uvedenou velikostí
Ročník 1998
Z 165 subjektů oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje 153. AVÍZO s.r.o. je mezi nimi.
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
290 smluv za 202,4 mil. Kč, nejvíc s Ministerstvo průmyslu a obchodu (36 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo průmyslu a obchodu24 smluv73,3 mil. Kč
- ČEPRO, a.s.17 smluv18,6 mil. Kč
- Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky9 smluv17,1 mil. Kč
- Vysoká škola ekonomická v Praze5 smluv16,9 mil. Kč
- ČESKÝ ROZHLAS46 smluv13,6 mil. Kč
- Ministerstvo zdravotnictví62 smluv11,5 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2018RD_dodávka kancelářských potřeb44,2 mil. Kč
- objednávka - pomůcky pro sociálně znevýhodněné žákyuzavřena 22. 10. 202657 186 Kč
- Dodatek č. 1 k Rámcové kupní smlouvě - Dodávka kancelářských potřeb - část 2uzavřena 22. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek č. 2 - Rámcová kupní smlouva - Dodávka kancelářských potřeb - část 1uzavřena 22. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Objednávka kancelářských potřebuzavřena 1. 6. 202650 500 Kč s DPH
- Dodatek č. 1 - Rámcová kupní smlouva - Dodávka kancelářských potřeb - část 1uzavřena 3. 7. 2026 · dodatekcena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
76 dotací za 65,9 mil. Kč (2006–2020), 11 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 7,2 mil. Kčnárodní zdroje · 58,7 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky39 dotací48,5 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí34 dotací16,2 mil. Kč
- Úřad práce v Českém Krumlově2 dotace1,1 mil. Kč
- Úřad práce v Českých Budějovicích1 dotace90 000 Kč
Poslední dotace
- 0050568d-06c1-1edc-91c1-b57210cc0a4dÚřad práce České republiky · 20203 mil. Kč
- CBA-T-345/2019Úřad práce České republiky · 20192,8 mil. Kč
- CBA-T-86/2019Úřad práce České republiky · 20192,5 mil. Kč
- CBA-T-355/2018Úřad práce České republiky · 20182,3 mil. Kč
- 25181700-4240Úřad práce České republiky · 201630,4 mil. Kč
- CBA-T-185/2016Úřad práce České republiky · 20163,1 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
38 vyhraných zakázek za 116,4 mil. Kč od 19 zadavatelů; v 4 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Psychiatrická nemocnice Bohnice7 zakázek3,7 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu3 zakázky73,1 mil. Kč
- Ministerstvo zdravotnictví3 zakázky8,1 mil. Kč
- Dům zahraniční spolupráce3 zakázky4,8 mil. Kč
- Ústav hematologie a krevní transfúze3 zakázky940 000 Kč
- Česká školní inspekce3 zakázky227 462 Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2018Dodávka kancelářských potřeb pro resort MPOMinisterstvo průmyslu a obchodu44,2 mil. Kč
- nadlimitní · 2014Dodávka kancelářských potřeb pro rezort MPOMinisterstvo průmyslu a obchodu28 mil. Kč
- 2015Nákup kancelářských potřeb a drogistického zboží pro Magistrát města Plzně a vybrané příspěvkové organizace.Statutární město Plzeň11,2 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Dodávky kancelářských potřebMinisterstvo zdravotnictví4,5 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Dodávky kancelářských potřebČeská republika - Ministerstvo zdravotnictví3 mil. Kč
- malého rozsahu · 2026Dodávky hygienického materiálu 2026 - 2028Zlínský kraj · 4 nabídky2,9 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2019–2019
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 4 · nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 2. 11. 2022Nový společníkVladimír Bican – 5 %
- 16. 10. 2019PřesídleníZliv
- 11. 3. 2013Odchod společníkaCERBERUS CAPITAL, a.s.
- 11. 3. 2013Nový společníkREPIP s.r.o. – 67.5 %
- 11. 3. 2013Nový společníkSIVLAX s.r.o. – 27.5 %
- 6. 3. 2013Odchod z vedeníJaroslav Kysela (jednatel)
- 6. 3. 2013Nový ve vedeníTomáš Dudák (jednatel)
- 27. 6. 2011Odchod z vedeníIng. František Šimáček (jednatel)
Celá historie · další 11Skrýt starší
- 27. 6. 2011Nový ve vedeníJaroslav Kysela (jednatel)
- 22. 3. 2010Odchod z vedeníVáclav Kučerka (jednatel)
- 21. 12. 2009PřesídleníZliv
- 11. 2. 2009Odchod z vedeníMgr. Tomáš Rychtar (jednatel)
- 4. 8. 2008Odchod společníkaVladimír Šíma
- 4. 8. 2008Nový společníkCERBERUS CAPITAL, a.s. – 100 %
- 24. 7. 2008Nový ve vedeníMgr. Tomáš Rychtar (jednatel)
- 24. 7. 2008Nový ve vedeníVáclav Kučerka (jednatel)
- 24. 7. 2008Nový ve vedeníIng. František Šimáček (jednatel)
- 16. 8. 2002PřesídleníZliv
- 17. 9. 1998Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 165 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
zh5pypy
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25181700
Finanční úřad · Územní pracoviště v Českých Budějovicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Zliv
- Okres
- České Budějovice · 54 382 aktivních
- Kraj
- Jihočeský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Bezdrevská 769, 37344 Zliv
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25181700
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výroba plastových obalů
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků, Výroba kožešinových výrobků, Výroba papíru a lepenky, Výroba pryžových výrobků, Výroba plastových výrobků, Nespecializovaný velkoobchod, Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách a 6 dalších
- Zaměstnanci
- 100 - 199 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 17. 9. 1998
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy AVÍZO s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě AVÍZO s.r.o.
Kdy vznikla firma AVÍZO s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má AVÍZO s.r.o.?
Kde sídlí AVÍZO s.r.o.?
Jaké je IČO firmy AVÍZO s.r.o.?
Jakou datovou schránku má AVÍZO s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy AVÍZO s.r.o.?
Komu patří AVÍZO s.r.o.?
Je AVÍZO s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se AVÍZO s.r.o. zabývá?
Je AVÍZO s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba pryžových a plastových výrobků v obci Zliv?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu