Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 1,5 mil. |
| 2024 | – | – | 2,4 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 16 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Pavel Peroutka a 1 další, vlastní Pavel Peroutka (100 %).
Statutární orgán
- Pavel Peroutkajednatel · od 2021 · nar. 1979 · Včelnádalších 1 firma:1 aktivních
- CEVE s.r.o.likvidátor · od 2026
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 12
- Kristina Peroutkovájednatel · od 2010 · do 2021 · nar. 1979 · Včelnájiné firmy v rejstříku nemá
- Kristina Opekarovájednatel · od 2010 · do 2016 · nar. 1979 · České Budějovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Petr Kaněrajednatel · od 2009 · do 2010 · nar. 1964 · Rožmitál pod Třemšínemjiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Martin Pražákjednatel · od 2007 · do 2009 · nar. 1967 · České Budějovicejiné firmy v rejstříku nemá
- PhDr. Stanislav Malíkjednatel · od 1999 · do 2007 · nar. 1948 · Borovanyjiné firmy v rejstříku nemá
- František Jelínekjednatel · od 1999 · do 2007 · nar. 1942 · Ledenicejiné firmy v rejstříku nemá
- DAFI a.s.společník · od 2007 · do 2009
- Ing. Petr Kaněraspolečník · od 2009 · do 2010 · nar. 1964 · Rožmitál pod Třemšínemjiné firmy v rejstříku nemá
- Kristina Opekarováspolečník · od 2010 · do 2016 · nar. 1979 · České Budějovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Kristina Peroutkováspolečník · od 2016 · do 2021 · nar. 1979 · Včelnájiné firmy v rejstříku nemá
- Město Borovanyspolečník · od 1999 · do 2007
- Městys Ledenicespolečník · od 1999 · do 2007
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
SKLÁDKA RŮŽOV spol. s r.o. v likvidaciShrnutí · spočítáno z registrů
SKLÁDKA RŮŽOV spol. s r.o. v likvidaci v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 676 z 709firem oboru v Českých Budějovicích s uvedenou velikostí je menších
- 27 letna trhu, déle než 775 z 1 067 firem oboru v Českých Budějovicích
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 1999 dnes funguje
- 92 firemsídlí na stejné adrese
- 362 850 Kč4 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 10,7 mil. Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů, 7 % z fondů EU
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Českých Budějovicích · 709 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 676
- Ve stejném pásmu
- 19
- Větších
- 14
Ročník 1999
Z 1 276 subjektů oboru zapsaných v roce 1999 dnes funguje 1 236. SKLÁDKA RŮŽOV spol. s r.o. v likvidaci je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Českých Budějovicích, nejpodobnější velikostí
Všechny- SKLÁDKA RŮŽOV spol. s r.o. v likvidaci10 - 19 zaměstnancůod 1999Tato firma · stejně velké →
- AGP - nova spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- A 1 spol. s r. o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- CEBA České Budějovice s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1993
- STAVEBNÍ PORADNA, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1995
- EIA SERVIS s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1995
- GEONET s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1996
- STATIKA - Jihočeská stavebně konstrukční kancelář s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1996
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
4 smlouvy za 362 850 Kč, nejvíc s Město Prachatice (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Město Prachatice3 smlouvy362 850 Kč
- Úřad práce České republiky1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 21. 4. 2020cena neuvedena
- Sběrný dvůr PT-dovybavení a st. úpravy- zpracování PD,PP, dozoruzavřena 4. 8. 2017102 850 Kč s DPH
- Sběrný dvůr Prachatice - dovybavení a stavební úpravyuzavřena 29. 9. 2016140 000 Kč
- Systém odděleného sběru Prachaticeuzavřena 29. 9. 2016120 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 10,7 mil. Kč (2013–2018), 7 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo životního prostředí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 726 000 Kčnárodní zdroje · 10 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo životního prostředí2 dotace10,4 mil. Kč
- Úřad práce České republiky2 dotace199 500 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí2 dotace110 000 Kč
Poslední dotace
- Systém odděleného sběru Skládka Růžov ? technické vybaveníMinisterstvo životního prostředí · 2018 · Operační program Životní prostředí416 500 KčEU
- Systém svozu bioodpadu Skládka RůžovMinisterstvo životního prostředí · 2015 · OP Životní prostředí10 mil. Kč
- CBA-SF-227/2015Úřad práce České republiky · 2015103 500 KčEU
- CKA-SZ-35/2015Úřad práce České republiky · 201596 000 KčEU
- CCK-SN-95/2013Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201450 000 KčEU
- CKA-SN-95/2013Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201360 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 25. 10. 2026Změna názvuSKLÁDKA RŮŽOV spol. s r.o. → SKLÁDKA RŮŽOV spol. s r.o. v likvidaci
- 7. 10. 2026Nový ve vedeníCEVE s.r.o. (likvidátor)
- 7. 10. 2026Změna názvuSKLÁDKA RŮŽOV spol. s r.o. → SKLÁDKA RŮŽOV spol. s r.o. v likvidaci
- 1. 9. 2023PřesídleníČeské Budějovice
- 8. 12. 2021Nový společníkPavel Peroutka – 100 %
- 8. 12. 2021Odchod společníkaKristina Peroutková
- 1. 12. 2021Nový ve vedeníPavel Peroutka (jednatel)
- 30. 11. 2021Odchod z vedeníKristina Peroutková (jednatel)
Celá historie · další 19Skrýt starší
- 26. 3. 2021PřesídleníČeské Budějovice
- 22. 6. 2016Odchod z vedeníKristina Opekarová (jednatel)
- 22. 6. 2016Odchod společníkaKristina Opekarová
- 22. 6. 2016Nový společníkKristina Peroutková – 100 %
- 27. 2. 2012PřesídleníVelešín → České Budějovice
- 14. 9. 2010Odchod společníkaIng. Petr Kaněra
- 14. 9. 2010Nový společníkKristina Opekarová – 100 %
- 14. 9. 2010PřesídleníČeské Budějovice → Velešín
- 10. 9. 2010Odchod z vedeníIng. Petr Kaněra (jednatel)
- 10. 9. 2010Nový ve vedeníKristina Opekarová (jednatel)
- 10. 9. 2010Nový ve vedeníKristina Peroutková (jednatel)
- 15. 12. 2009Odchod společníkaUNIPOL CB a.s.
- 15. 12. 2009Nový společníkIng. Petr Kaněra – 100 %
- 10. 12. 2009Odchod z vedeníMgr. Martin Pražák (jednatel)
- 10. 12. 2009Nový ve vedeníIng. Petr Kaněra (jednatel)
- 6. 5. 2009PřesídleníČeské Budějovice
- 30. 3. 2007Odchod společníkaMěsto Borovany
- 30. 3. 2007Odchod společníkaObec Ledenice
- 14. 6. 1999Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 276 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
kyi2pkr
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25195646
Finanční úřad · Územní pracoviště v Českých Budějovicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- České Budějovice
- Okres
- České Budějovice · 54 379 aktivních
- Kraj
- Jihočeský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Žižkova tř. 309/12, České Budějovice 6, 37001 České Budějovice
- Ad astram s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013Aktivní
- Andulka services s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Ast-Vo, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006Aktivní
- Autoethanol s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013Aktivní
- AVE-servis, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1994 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25195646
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 14. 6. 1999
- Poslední změna
- 15. 10. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy SKLÁDKA RŮŽOV spol. s r.o. v likvidaci
Otázky
Časté otázky o firmě SKLÁDKA RŮŽOV spol. s r.o. v likvidaci
Kdy vznikla firma SKLÁDKA RŮŽOV spol. s r.o. v likvidaci?
Kolik zaměstnanců má SKLÁDKA RŮŽOV spol. s r.o. v likvidaci?
Kde sídlí SKLÁDKA RŮŽOV spol. s r.o. v likvidaci?
Jaké je IČO firmy SKLÁDKA RŮŽOV spol. s r.o. v likvidaci?
Jakou datovou schránku má SKLÁDKA RŮŽOV spol. s r.o. v likvidaci?
Kdo je ve vedení firmy SKLÁDKA RŮŽOV spol. s r.o. v likvidaci?
Komu patří SKLÁDKA RŮŽOV spol. s r.o. v likvidaci?
Je SKLÁDKA RŮŽOV spol. s r.o. v likvidaci spolehlivý plátce DPH?
Čím se SKLÁDKA RŮŽOV spol. s r.o. v likvidaci zabývá?
Je SKLÁDKA RŮŽOV spol. s r.o. v likvidaci aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Českých Budějovicích?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu