Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 12 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 12 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Bc. Kateřina Luft Vochocová a 1 další, vlastní hlavně Martin Vochoc (50 %).
Statutární orgán
- Bc. Kateřina Luft Vochocovájednatel · od 2018 · nar. 1992 · Plzeňdalších 3 firmy:3 aktivních
- Martin Vochocjednatel · od 2018 · nar. 1989 · Plzeňdalších 3 firmy:3 aktivních
Společníci a akcionáři
- Martin Vochoc50 %od 2018 · nar. 1989 · Plzeň · vklad 50 000 Kčdalších 3 firmy:3 aktivních
- Bc. Kateřina Luft Vochocová50 %od 2021 · nar. 1992 · Plzeň · vklad 50 000 Kčdalších 3 firmy:3 aktivních
Dříve ve firmě · 6
- Ing. Pavel Pohořelýjednatel · od 2018 · do 2023 · nar. 1966 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Bc. Kateřina Vochocovájednatel · od 2018 · do 2021 · nar. 1992 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Karel Pohořelýjednatel · od 1998 · do 2018 · nar. 1936 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Pavel Pohořelýspolečník · od 2018 · do 2023 · nar. 1966 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Bc. Kateřina Vochocováspolečník · od 2018 · do 2021 · nar. 1992 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Karel Pohořelýspolečník · od 1998 · do 2018 · nar. 1936 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
VendPRO s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
VendPRO s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 355 z 885firem oboru v Plzni s uvedenou velikostí je menších
- 28 letna trhu, déle než 2 027 z 2 556 firem oboru v Plzni
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 579 249 Kč4 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 897 750 Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 6 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Plzni · 885 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 355
- Ve stejném pásmu
- 342
- Větších
- 188
Ročník 1998
Z 6 205 subjektů oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje 5 642. VendPRO s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Plzni, nejpodobnější velikostí
Všechny- VendPRO s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1998Tato firma · stejně velké →
- NET KRALOVICE, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- AGAP s. r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- ISAM - spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- ALEX CENTRUM, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- HATEEX spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- KOVIMPEX v.o.s.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- PMG Pilsner Management Group, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
4 smlouvy za 579 249 Kč, nejvíc s Statutární město Plzeň (50 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Statutární město Plzeň2 smlouvy290 387 Kč
- Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost1 smlouva20 000 Kč
Poslední smlouvy
- Smlouva o poskytování specializovaných služeb - PVTP IIIuzavřena 20. 4. 20261 637 Kč
- výp. automat OOPP UD HO elektronickyuzavřena 27. 12. 202420 000 Kč
- VendPRO - BOX - Výdejní skříňkový automatuzavřena 26. 7. 2024268 862 Kč s DPH
- Smlouva o poskytnutí dotace na projekt „Vývoj řídicí elektroniky tenzometrických vah pro výdejní boxy“uzavřena 30. 1. 2024288 750 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 897 750 Kč (2018–2021), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- Návrh řídící desky pro výdejní automaty karuselového typuMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2021 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost299 250 KčEU
- Vývoj řídící desky kontroléru výdejních průmyslových automatůMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2020 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost299 250 KčEU
- Řídicí software pro průmyslové výdejní automatyMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2018 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost299 250 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 17. 2. 2023Odchod z vedeníIng. Pavel Pohořelý (jednatel)
- 17. 2. 2023Odchod společníkaIng. Pavel Pohořelý
- 17. 2. 2023PřesídleníPlzeň
- 26. 5. 2021Odchod z vedeníBc. Kateřina Vochocová (jednatel)
- 26. 5. 2021Nový společníkBc. Kateřina Luft Vochocová – 50 %
- 26. 5. 2021Odchod společníkaBc. Kateřina Vochocová
- 7. 3. 2018Odchod společníkaKarel Pohořelý
- 7. 3. 2018Nový společníkIng. Pavel Pohořelý – 50 %
Celá historie · další 10Skrýt starší
- 7. 3. 2018Nový společníkMartin Vochoc – 50 %
- 7. 3. 2018Nový společníkBc. Kateřina Vochocová – 25 %
- 7. 3. 2018Změna názvuBOOKS & SOFTWARE - PRESENT s.r.o. → VendPRO s.r.o.
- 6. 3. 2018Odchod z vedeníKarel Pohořelý (jednatel)
- 6. 3. 2018Nový ve vedeníBc. Kateřina Luft Vochocová (jednatel)
- 6. 3. 2018Nový ve vedeníIng. Pavel Pohořelý (jednatel)
- 6. 3. 2018Nový ve vedeníMartin Vochoc (jednatel)
- 6. 3. 2018Nový ve vedeníBc. Kateřina Vochocová (jednatel)
- 7. 12. 2016PřesídleníPlzeň
- 5. 5. 1998Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 205 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
pm5sgwu
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25221205
Finanční úřad · Územní pracoviště v Plzni
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Plzeň
- Okres
- Plzeň-město · 54 750 aktivních
- Kraj
- Plzeňský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Domažlická 1162/106, Skvrňany, 31800 Plzeň
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25221205
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní specializovaný velkoobchod
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 5. 5. 1998
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy VendPRO s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě VendPRO s.r.o.
Kdy vznikla firma VendPRO s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má VendPRO s.r.o.?
Kde sídlí VendPRO s.r.o.?
Jaké je IČO firmy VendPRO s.r.o.?
Jakou datovou schránku má VendPRO s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy VendPRO s.r.o.?
Komu patří VendPRO s.r.o.?
Je VendPRO s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se VendPRO s.r.o. zabývá?
Je VendPRO s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Plzni?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu