Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2015 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 8 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2015.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 8 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji HALLU GI investment a.s., vlastní HALLU GI investment a.s. v likvidaci (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 4
- Alžběta Krchníkovájednatel · od 1998 · do 2018 · nar. 1957 · Kadaňjiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Krchníkjednatel · od 1998 · do 1999 · nar. 1955 · Kadaňjiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Krchníkspolečník · od 1998 · do 2002 · nar. 1955 · Kadaňjiné firmy v rejstříku nemá
- Alžběta Krchníkováspolečník · od 1998 · do 2018 · nar. 1957 · Kadaňjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Dearimoto s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Patří
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
Dearimoto s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 28 letna trhu, déle než 7 046 z 9 262 firem oboru v Brně
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje
- 1 549 firemsídlí na stejné adrese
- 9 262aktivních firem v oboru v Brně
- 1 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 704 010 Kčv 8 dotacích z veřejných rozpočtů
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 19 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Brně · 3 012 aktivních firem s uvedenou velikostí
- 01 294
- 1 - 51 120
- 6 - 9207
- 10 - 19196
- 20 - 2450
- 25 - 4990
- 50 - 9934
- 100 - 19913
- 200 - 2494
- 250 - 4993
- 500 - 9991
Ročník 1998
Z 6 205 subjektů oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje 5 642. Dearimoto s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- Dearimoto s.r.o.velikost neuvedenaod 1998Tato firma
- Tatranský nový domov, rekreační družstvo v likvidacivelikost neuvedenaod 1972
- FOKS, družstvo pro poskytování komplexních služeb- v likvidacivelikost neuvedenaod 1989
- INSPOL spol. s.r.o.velikost neuvedenaod 1990
- BORENTA Reality s.r.o.velikost neuvedenaod 1990
- Bagetka, spol. s r.o.velikost neuvedenaod 1990
- SPEED TRANS a.s. v likvidacivelikost neuvedenaod 1990
- NESTRONIC s.r.o.velikost neuvedenaod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 smlouva, nejvíc s Město Kadaň.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
8 dotací za 704 010 Kč (2005–2008); nejvíc přiznal Úřad práce v Chrudimi.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- CVA-S-39/2008Úřad práce v Chrudimi · 200814 418 Kč
- CVA-S-40/2008Úřad práce v Chrudimi · 200814 418 Kč
- CVA-S-39(1)/2008Úřad práce v Chrudimi · 200814 418 Kč
- CVA-S-274/2006Úřad práce v Chrudimi · 2006180 204 Kč
- CVA-S-272/2006Úřad práce v Chrudimi · 2006180 204 Kč
- CVA-S-449/2005Úřad práce v Chrudimi · 2005100 116 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 3. 4. 2018Nový ve vedeníHALLU GI investment a.s. (jednatel)
- 3. 4. 2018Odchod z vedeníAlžběta Krchníková (jednatel)
- 3. 4. 2018Odchod společníkaAlžběta Krchníková
- 3. 4. 2018Nový společníkHALLU GI investment a.s. – 100 %
- 3. 4. 2018Změna názvuONIZ TRADING, s.r.o. → Dearimoto s.r.o.
- 3. 4. 2018PřesídleníPlzeň → Brno
- 21. 1. 2005PřesídleníPlzeň
- 18. 1. 2002Odchod společníkaJan Krchník
Celá historie · další 3Skrýt starší
- 18. 1. 2002PřesídleníPlzeň
- 25. 6. 1999Odchod z vedeníJan Krchník (jednatel)
- 27. 10. 1998Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 205 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
f6urgi6
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25226011
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Dříve plátce DPHRegistr plátců DPHukončeno
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 783 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Příkop 838/6, Zábrdovice (Brno-střed), 60200 Brno
- 11 Taprok s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 1993Aktivní
- 13 let s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
- 1.Boss s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- 1. Laboratoris stav s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
- 1.MORAVSKÁ ROZHODCOVSKÁ SPOLEČNOST, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25226011
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 27. 10. 1998
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Dearimoto s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Dearimoto s.r.o.
Kdy vznikla firma Dearimoto s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Dearimoto s.r.o.?
Kde sídlí Dearimoto s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Dearimoto s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Dearimoto s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Dearimoto s.r.o.?
Komu patří Dearimoto s.r.o.?
Je Dearimoto s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Dearimoto s.r.o. zabývá?
Je Dearimoto s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu