Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | −7 mil. | −41,3 mil. |
| 2024 | 0 | −681 000 | −34,3 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Vlastní kapitál je záporný (−41,3 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
- Ztráta dva roky po sobě (2024 a 2025).
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 8 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji René Piller, vlastní hlavně René Piller (90 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- René Piller90 %od 2002 · nar. 1972 · Nové Hamry · vklad 9,5 mil. Kčdalších 4 firmy:4 aktivních
- Radek Drahokoupil10 %od 2002 · nar. 1970 · Karlovy Vary · vklad 1,1 mil. Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Dříve ve firmě · 8
- Radek Drahokoupiljednatel · od 2002 · do 2015 · nar. 1970 · Karlovy Varydalších 1 firma:1 aktivních
- Josef Pillerjednatel · od 1999 · do 2003 · nar. 1946 · Nové Hamryjiné firmy v rejstříku nemá
- Iveta Pillerovájednatel · od 1999 · do 2002 · nar. 1968 · Nové Hamryjiné firmy v rejstříku nemá
- Michaela Volákovájednatel · od 1999 · do 2000 · nar. 1969 · Nové Hamryjiné firmy v rejstříku nemá
- Robert Volákspolečník · od 2002 · do 2011 · nar. 1969 · Nové Hamryjiné firmy v rejstříku nemá
- Michaela Volákováspolečník · od 1999 · do 2000 · nar. 1969 · Nové Hamryjiné firmy v rejstříku nemá
- Josef Pillerspolečník · od 1999 · do 2011 · nar. 1946 · Nové Hamryjiné firmy v rejstříku nemá
- Iveta Pillerováspolečník · od 1999 · do 2002 · nar. 1968 · Nové Hamryjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
IPM stars, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
IPM stars, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Praze · 5 451 aktivních firem s uvedenou velikostí
- 02 177
- 1 - 52 217
- 6 - 9401
- 10 - 19341
- 20 - 2496
- 25 - 49131
- 50 - 9960
- 100 - 19918
- 250 - 4995
- 500 - 9991
- 1000 - 14993
- 1500 - 19991
Ročník 1999
Z 2 804 subjektů oboru zapsaných v roce 1999 dnes funguje 2 716. IPM stars, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- IPM stars, s.r.o.velikost neuvedenaod 1999Tato firma
- Družstvo pro výstavbu rodinných domků hospodářských zařízení SSM v likvidacivelikost neuvedenaod 1970
- Družstvo pro výstavbu rodinných domků v Praze 5, v likvidacivelikost neuvedenaod 1973
- Družstvo pro údržbu, opravy a rekonstrukce DUORvelikost neuvedenaod 1989
- DRUPEX, výrobní družstvovelikost neuvedenaod 1990
- R O S T A V, stavební družstvovelikost neuvedenaod 1990
- Družstvo stavebních prací D R U S T A P P R A H Avelikost neuvedenaod 1990
- Greenlinestav CZ s.r.o. v likvidacivelikost neuvedenaod 1990
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 26,4 mil. Kč (2010–2011), 4 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 950 007 Kčnárodní zdroje · 25,5 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 dotace25,5 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace950 007 Kč
Poslední dotace
- Rekonstrukce a přístavba výrobního areálu společnosti IPM stars, s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2011 · OP Podnikání a inovace13,6 mil. Kč
- Technologické vybavení kovoprovozu společnosti IPM stars, s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2011 · OP Podnikání a inovace11,9 mil. Kč
- CZ.1.04/1.1.02/35.01551Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2010950 007 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 10. 6. 2015Odchod z vedeníRadek Drahokoupil (jednatel)
- 5. 8. 2011Odchod společníkaRobert Volák
- 5. 8. 2011Odchod společníkaJosef Piller
- 6. 2. 2008Změna základního kapitálu4 500 000 → 10 500 000 Kč
- 31. 10. 2007PřesídleníSokolov → Praha
- 27. 6. 2005Změna základního kapitálu200 000 → 4 500 000 Kč
- 15. 9. 2003Odchod z vedeníJosef Piller (jednatel)
- 15. 9. 2003Nový ve vedeníRené Piller (jednatel)
Celá historie · další 11Skrýt starší
- 12. 6. 2002Nový společníkRadek Drahokoupil – 10 %
- 12. 6. 2002Nový společníkRené Piller – 90 %
- 12. 6. 2002Nový společníkRobert Volák – 30 %
- 12. 6. 2002Odchod společníkaIveta Pillerová
- 12. 6. 2002Změna základního kapitálu100 000 → 200 000 Kč
- 12. 6. 2002PřesídleníPlzeň → Sokolov
- 28. 2. 2002Odchod z vedeníIveta Pillerová (jednatel)
- 28. 2. 2002Nový ve vedeníRadek Drahokoupil (jednatel)
- 13. 1. 2000Odchod z vedeníMichaela Voláková (jednatel)
- 13. 1. 2000Odchod společníkaMichaela Voláková
- 11. 3. 1999Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 804 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
7zdctyr
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25230557
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Živnost ukončenaŽivnostenský rejstříkdříve
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
- Vedena v insolvenčním rejstříkuInsolvenční rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Ovocný trh 572/11, Staré Město, 11000 Praha
- ABACONT s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1996Aktivní
- ACS Trust, a.s.Akciová společnost · od 2017 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ADAVEN s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Albaronita s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ALDYNERONE a.s.Akciová společnost · od 2010Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25230557
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 11. 3. 1999
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy IPM stars, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě IPM stars, s.r.o.
Kdy vznikla firma IPM stars, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má IPM stars, s.r.o.?
Kde sídlí IPM stars, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy IPM stars, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má IPM stars, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy IPM stars, s.r.o.?
Komu patří IPM stars, s.r.o.?
Je IPM stars, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se IPM stars, s.r.o. zabývá?
Je IPM stars, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu