Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 40,6 mil. | 1,4 mil. | 8 mil. |
| 2024 | 35,3 mil. | −2,6 mil. | 6,6 mil. |
| 2023 | 37,7 mil. | −2,7 mil. | 5,6 mil. |
| 2022 | 31,1 mil. | 521 000 | 8,3 mil. |
| 2021 | 28,8 mil. | 236 000 | 7,8 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 30 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2021–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Miroslav Horálek, vlastní Město Kynšperk nad Ohří (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 3
- Miloš Munkapředseda dozorčí rady · od 2017 · nar. 1975 · Kynšperk nad Ohřídalších 3 firmy:3 aktivních
- Ing. Iveta Škodováčlen dozorčí rady · od 2023 · nar. 1969 · Kynšperk nad Ohříjiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Jiří Hrubýčlen dozorčí rady · od 2025 · nar. 1963 · Kynšperk nad Ohřídalších 2 firmy:2 aktivních
Dříve ve firmě · 6
- Hana Trefilovájednatelka · od 2016 · do 2016 · nar. 1963 · Kynšperk nad Ohříjiné firmy v rejstříku nemá
- Werner Zährljednatel · od 2012 · do 2016 · nar. 1947 · Chebjiné firmy v rejstříku nemá
- Bc. Petra Gajičovájednatel · od 2012 · do 2012 · nar. 1971 · Libavské Údolíjiné firmy v rejstříku nemá
- Marek Pokludajednatel · od 2008 · do 2012 · nar. 1973 · Březovájiné firmy v rejstříku nemá
- Jaroslava Ambrozkovájednatel · od 2002 · do 2008 · nar. 1947 · Kynšperk nad Ohříjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Rudolf Turčjednatel · od 1999 · do 2002 · nar. 1946 · Sokolovjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Správa majetku Kynšperk nad Ohří spol. s r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Patří
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
Správa majetku Kynšperk nad Ohří spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 12 z 13firem oboru v obci Kynšperk nad Ohří s uvedenou velikostí je menších
- 27 letna trhu, déle než 69 z 72 firem oboru v obci Kynšperk nad Ohří
- 87 %firem oboru zapsaných v roce 1999 dnes funguje
- 896 532 Kč11 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 24,6 mil. Kčv 43 dotacích z veřejných rozpočtů, 44 % z fondů EU
- 6 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 20 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 10 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti nemovitostí v obci Kynšperk nad Ohří · 13 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 12
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 1999
Z 2 873 subjektů oboru zapsaných v roce 1999 dnes funguje 2 502. Správa majetku Kynšperk nad Ohří spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Kynšperk nad Ohří, nejpodobnější velikostí
Všechny- Správa majetku Kynšperk nad Ohří spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1999Tato firma · stejně velké →
- Společenství vlastníků U Pivovaru č.p. 354 a 355 KYNŠPERK NAD OHŘÍ6 - 9 zaměstnancůod 2003
- Společenství vlastníků Krátká 365, 366 Kynšperk n/O1 - 5 zaměstnancůod 2001
- Společenství vlastníků náměstí SNP 381 Kynšperk n/O1 - 5 zaměstnancůod 2001
- Společenství vlastníků Jana Nerudy čp. 474, čp. 475 Kynšperk n/O1 - 5 zaměstnancůod 2001
- "Společenství vlastníků jednotek náměstí SNP č.p. 420, č.p. 423 a č.p. 424 Kynšperk nad Ohří"1 - 5 zaměstnancůod 2002
- Společenství vlastníků jednotek Sokolovská 225,226 a 231 Kynšperk nad Ohří1 - 5 zaměstnancůod 2002
- "Společenství U Pivovaru čp. 356, 357 Kynšperk n/O"1 - 5 zaměstnancůod 2003
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
11 smluv za 896 532 Kč, nejvíc s Sociální služby v Kynšperku nad Ohří, příspěvková organizace (40 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Sociální služby v Kynšperku nad Ohří, příspěvková organizace3 smlouvy354 256 Kč
- Úřad práce České republiky2 smlouvy280 000 Kč
- Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace1 smlouva206 276 Kč
- Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s.1 smlouva56 000 Kč
- Vězeňská služba České republiky2 smlouvyjen společné smlouvy
- Česká pošta, s.p.2 smlouvyjen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2016VPP SOA-VF-9/2016280 000 Kč
- faktura za opravu omítekuzavřena 7. 8. 2025206 276 Kč
- Příkazní smlouva nSIPOuzavřena 17. 12. 2024cena neuvedena
- Příkazní smlouva nSIPOuzavřena 17. 12. 2024cena neuvedena
- o zaměstnávání odsouzených mimo objektuzavřena 8. 9. 2023cena neuvedena
- oprava oplocení areálu zařízení - 2.etapauzavřena 28. 2. 202373 042 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
43 dotací za 24,6 mil. Kč (2008–2023), 44 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo životního prostředí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 10,8 mil. Kčnárodní zdroje · 13,9 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo životního prostředí5 dotací9,6 mil. Kč
- Úřad práce České republiky24 dotací9,5 mil. Kč
- Úřad práce v Sokolově4 dotace3,1 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí9 dotací1,4 mil. Kč
- Úřad práce v Karlových Varech1 dotace1 mil. Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2014Sběrný dvůr tříděného odpadu na parcele č. 100 v Kynšperku, katastrální území Kynšperk nad OhříMinisterstvo životního prostředí4,6 mil. Kč
- Dovybavení sběrného dvora v městě Kynšperk nad OhříMinisterstvo životního prostředí · 2023 · Zkvalitnění nakládání s odpady a odstraňování SEZ1,6 mil. KčEU
- Pořízení nádob na separovaný odpad ve městě Kynšperk nad OhříMinisterstvo životního prostředí · 2019 · Operační program Životní prostředí1,3 mil. KčEU
- Pořízení kompostérů pro občany města Kynšperk nad OhříMinisterstvo životního prostředí · 2019 · Operační program Životní prostředí675 416 KčEU
- SOA-V-19/2019Úřad práce České republiky · 2019360 000 Kč
- 0050568d-06c1-1edb-bca3-0fb4e59215ccÚřad práce České republiky · 201942 158 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
1 projekt za 1,7 mil. Kč, vyúčtováno 96 %.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
vyúčtováno · 1,6 mil. Kčzbývá · 74 124 Kč
Projekt
- od 7. 2. 2023 · ukončen 31. 7. 2023Dovybavení sběrného dvora v městě Kynšperk nad OhříOperační program Životní prostředí 2021—2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Karlovarský1,7 mil. Kč
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 14 · benzín 5 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 14. 9. 2016PřesídleníKynšperk nad Ohří
- 1. 9. 2016Nový ve vedeníMiroslav Horálek (jednatel)
- 31. 8. 2016Odchod z vedeníHana Trefilová (jednatelka)
- 1. 7. 2016Nový ve vedeníHana Trefilová (jednatelka)
- 30. 6. 2016Odchod z vedeníWerner Zährl (jednatel)
- 8. 3. 2012Nový ve vedeníWerner Zährl (jednatel)
- 7. 3. 2012Odchod z vedeníBc. Petra Gajičová (jednatel)
- 6. 3. 2012Nový ve vedeníBc. Petra Gajičová (jednatel)
Celá historie · další 7Skrýt starší
- 5. 3. 2012Odchod z vedeníMarek Pokluda (jednatel)
- 1. 4. 2008Nový ve vedeníMarek Pokluda (jednatel)
- 31. 3. 2008Odchod z vedeníJaroslava Ambrozková (jednatel)
- 12. 7. 2002Nový ve vedeníJaroslava Ambrozková (jednatel)
- 11. 7. 2002Odchod z vedeníIng. Rudolf Turč (jednatel)
- 1. 8. 2000Změna základního kapitálu100 000 → 968 000 Kč
- 1. 7. 1999Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 873 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
sqk3vd8
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25233556
Finanční úřad · Územní pracoviště v Sokolově
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Okres
- Sokolov · 15 510 aktivních
- Kraj
- Karlovarský kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25233556
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Správa nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění, Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků, Instalace průmyslových strojů a zařízení, Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu, Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, 41000 a 12 dalších
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 7. 1999
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Správa majetku Kynšperk nad Ohří spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Správa majetku Kynšperk nad Ohří spol. s r.o.
Kdy vznikla firma Správa majetku Kynšperk nad Ohří spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má Správa majetku Kynšperk nad Ohří spol. s r.o.?
Kde sídlí Správa majetku Kynšperk nad Ohří spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy Správa majetku Kynšperk nad Ohří spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má Správa majetku Kynšperk nad Ohří spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Správa majetku Kynšperk nad Ohří spol. s r.o.?
Komu patří Správa majetku Kynšperk nad Ohří spol. s r.o.?
Je Správa majetku Kynšperk nad Ohří spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Správa majetku Kynšperk nad Ohří spol. s r.o. zabývá?
Je Správa majetku Kynšperk nad Ohří spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti nemovitostí v obci Kynšperk nad Ohří?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu