Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 20 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 20 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Vít Wohlrab, vlastní Vít Wohlrab (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 4
- Ing. Luděk Formánekjednatel · od 1999 · do 2026 · nar. 1955 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Václav Wohlrabjednatel · od 1999 · do 2008 · nar. 1949 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Luděk Formánekspolečník · od 1999 · do 2026 · nar. 1955 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Václav Wohlrabspolečník · od 1999 · do 2011 · nar. 1949 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
inkasta s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
inkasta s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 530 z 597firem oboru v Plzni s uvedenou velikostí je menších
- 27 letna trhu, déle než 688 z 1 098 firem oboru v Plzni
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 1999 dnes funguje
- 68,9 mil. Kč178 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2,6 mil. Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů, 77 % z fondů EU
- 61 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 75,4 mil. Kč bez DPH
- 16 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 14 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Plzni · 597 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 530
- Ve stejném pásmu
- 41
- Větších
- 26
Ročník 1999
Z 2 804 subjektů oboru zapsaných v roce 1999 dnes funguje 2 716. inkasta s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Plzni, nejpodobnější velikostí
Všechny- inkasta s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1999Tato firma · stejně velké →
- PENSTAV, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- INDOSS spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- Občanské a průmyslové stavitelství spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- PYRAMIDA s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1993
- DYBS Plzeň, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1995
- MAL STAV JANDA s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1996
- SENCO CHALOUPEK s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1997
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
178 smluv za 68,9 mil. Kč, nejvíc s Statutární město Plzeň (74 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Statutární město Plzeň143 smluv51,2 mil. Kč
- Obec Nečtiny4 smlouvy4 mil. Kč
- Západočeské muzeum v Plzni, příspěvková organizace9 smluv3,4 mil. Kč
- Město Ostrov1 smlouva2,7 mil. Kč
- Univerzita Karlova7 smluv1,2 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Rekonstrukce fontány před Západočeským muzeem v Plzni.8,2 mil. Kč
- SoD Obnova povrchu terasy nad severní přístavbou divadla J. K. Tyla, Plzeň 25/40/26uzavřena 29. 9. 20267,5 mil. Kč
- Oprava venkovních schodišť a rabat Domu kultury Ostrovuzavřena 2. 7. 20262,7 mil. Kč s DPH
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fonduuzavřena 31. 8. 202690 000 Kč
- 55. MŠ - oprava betonového podkladuuzavřena 7. 7. 202681 396 Kč
- Obnova hřbitovní zdi, Nečtinyuzavřena 11. 5. 20261,3 mil. Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 2,6 mil. Kč (2012–2017), 77 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 2 mil. Kčnárodní zdroje · 616 000 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky2 dotace1,6 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace1 mil. Kč
Poslední dotace
- PMA-MN-89/2017Úřad práce České republiky · 2017990 600 KčEU
- P-MR-23/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 20141 mil. KčEU
- PPM-MN-58/2012Úřad práce České republiky · 2012616 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
61 vyhraných zakázek za 75,4 mil. Kč od 4 zadavatelů; v 2 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Statutární město Plzeň, zastoupené SVSMP58 zakázek49 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1 zakázka25,7 mil. Kč
- Obec Mladotice1 zakázka679 660 Kč
- Zoologická a botanická zahrada města Plzně1 zakázkabez ceny
Největší zakázky
- podlimitní · 2012Rekonstrukce zahrad u objektu č.p. 362, Vlašská 3 a č.p. 355, Vlašská 9, k.ú. Malá StranaHLAVNÍ MĚSTO PRAHA25,7 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Opravy a údržba Plzeňského historického podzemíStatutární město Plzeň, zastoupené SVSMP · společně s dalšími25 mil. Kč
- nadlimitní · 2021Opravy a údržba Plzeňského historického podzemíStatutární město Plzeň, zastoupené SVSMP · společně s dalšími6,9 mil. Kč
- podlimitní · 2024Rekonstrukce fontány před Západočeským muzeem v PlzniStatutární město Plzeň, zastoupené SVSMP6,8 mil. Kč
- podlimitní · 2025Rekonstrukce fontány Corso v Kopeckého sadech v PlzniStatutární město Plzeň, zastoupené SVSMP5,1 mil. Kč
- podlimitní · 2025Rekonstrukce fontány Corso v Kopeckého sadech v PlzniStatutární město Plzeň5,1 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 11 · benzín 3 · ostatní 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 16. 4. 2026Odchod společníkaIng. Luděk Formánek
- 1. 4. 2026Odchod z vedeníIng. Luděk Formánek (jednatel)
- 9. 8. 2014PřesídleníPlzeň
- 10. 10. 2011Odchod společníkaIng. Václav Wohlrab
- 10. 11. 2008PřesídleníPlzeň
- 6. 10. 2008Nový ve vedeníVít Wohlrab (jednatel)
- 6. 10. 2008Odchod z vedeníIng. Václav Wohlrab (jednatel)
- 20. 8. 1999Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 804 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
ig9b462
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25235745
Finanční úřad · Územní pracoviště v Plzni
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Plzeň
- Okres
- Plzeň-město · 54 750 aktivních
- Kraj
- Plzeňský kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25235745
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 20. 8. 1999
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy inkasta s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě inkasta s.r.o.
Kdy vznikla firma inkasta s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má inkasta s.r.o.?
Kde sídlí inkasta s.r.o.?
Jaké je IČO firmy inkasta s.r.o.?
Jakou datovou schránku má inkasta s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy inkasta s.r.o.?
Komu patří inkasta s.r.o.?
Je inkasta s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se inkasta s.r.o. zabývá?
Je inkasta s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Plzni?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu