Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4,1 mil. | 233 000 | 1,3 mil. |
| 2024 | 4,5 mil. | 331 000 | 951 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 20 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Luboš Nekola, vlastní hlavně P.P.U. real - s.r.o. (80 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- P.P.U. real - s.r.o.80 %od 2008 · vklad 80 000 Kč
- Petr Nekola20 %od 2008 · nar. 1976 · Dobřany · vklad 20 000 Kčdalších 3 firmy:3 aktivních
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
LAURA CZ s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
LAURA CZ s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 5 755 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 26 letna trhu, déle než 47 769 z 65 961 firem oboru v Praze
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1999 dnes funguje
- 1 048 firemsídlí na stejné adrese
- 263 400 Kč2 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2,8 mil. Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 5 755
- Ve stejném pásmu
- 9 444
- Větších
- 3 547
- 05 755
- 1 - 5tato firma9 444
- 6 - 91 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 1999
Z 6 238 subjektů oboru zapsaných v roce 1999 dnes funguje 5 649. LAURA CZ s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- LAURA CZ s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1999Tato firma · stejně velké →
- SKA INVEST s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1972
- SKLOEXPORT akciová společnost v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1974
- CONCOM INTERNATIONAL, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- KRONEN Praha, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- TST servis a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- P A R,spol.s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- PREXIM spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
2 smlouvy za 263 400 Kč, nejvíc s Čistá Plzeň, s.r.o. (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Čistá Plzeň, s.r.o.2 smlouvy263 400 Kč
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 2,8 mil. Kč (2017), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo životního prostředí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- Projekt Analýzy rizik - Lokalita Dolní Cetno- Niměřice, Areál bývalé MOTOTECHNYMinisterstvo životního prostředí · 2017 · Operační program Životní prostředí1,6 mil. KčEU
- Cheb - Špitálský vrch, Dvůr pod Lipami, projekt analýzy rizikMinisterstvo životního prostředí · 2017 · Operační program Životní prostředí1,2 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 15. 5. 2008Nový společníkPetr Nekola – 20 %
- 15. 5. 2008Odchod společníkaVáclav Kokoška
- 15. 5. 2008Nový společníkP.P.U. real - s.r.o. – 80 %
- 15. 5. 2008Změna názvuLaura cz s.r.o. → LAURA CZ s.r.o.
- 15. 5. 2008PřesídleníZruč-Senec → Praha
- 4. 4. 2008Nový ve vedeníLuboš Nekola (jednatel)
- 4. 4. 2008Odchod z vedeníVáclav Kokoška (jednatel)
- 14. 8. 2001Odchod společníkaKarlheinz Ulrich
- 13. 12. 1999Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 238 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
mmjhukc
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25240153
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
náměstí 14. října 1307/2, Smíchov, 15000 Praha
- 1. Česká stavební s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 247 Group s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
- 3Get Finance s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- 4M4, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1994Aktivní
- 4MAX IoT s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25240153
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 13. 12. 1999
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy LAURA CZ s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě LAURA CZ s.r.o.
Kdy vznikla firma LAURA CZ s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má LAURA CZ s.r.o.?
Kde sídlí LAURA CZ s.r.o.?
Jaké je IČO firmy LAURA CZ s.r.o.?
Jakou datovou schránku má LAURA CZ s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy LAURA CZ s.r.o.?
Komu patří LAURA CZ s.r.o.?
Je LAURA CZ s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se LAURA CZ s.r.o. zabývá?
Je LAURA CZ s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu