Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 51,6 mil. | 3,2 mil. | 18,3 mil. |
| 2024 | 54,6 mil. | 4,6 mil. | 21,1 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 26 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jaroslav Jirásek a 1 další, vlastní hlavně Jaroslav Jirásek (50 %).
Statutární orgán
- Jaroslav Jirásekjednatel · od 2000 · nar. 1971 · Chebjiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Lacinajednatel · od 2000 · nar. 1976 · Pomezí nad Ohříjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Jaroslav Jirásek50 %od 2000 · nar. 1971 · Cheb · vklad 50 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Lacina50 %od 2007 · nar. 1976 · Cheb · vklad 50 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Sauron CZ s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Sauron CZ s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 15 869 z 16 883firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 26 letna trhu, déle než 25 878 z 42 536 firem oboru v Praze
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 2000 dnes funguje
- 1 144 firemsídlí na stejné adrese
- 1,3 mil. Kč21 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 798 898 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 23 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 16 883 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 15 869
- Ve stejném pásmu
- 482
- Větších
- 532
- 011 295
- 1 - 53 961
- 6 - 9613
- 10 - 19tato firma482
- 20 - 2496
- 25 - 49199
- 50 - 99101
- 100 - 19947
- 200 - 24918
- 250 - 49934
- 500 - 99912
- 1000 - 14994
- 1500 - 19998
- 2000 - 24992
- 2500 - 29995
- 3000 - 39991
- 5000 - 99991
- 10 000 a více4
Ročník 2000
Z 5 194 subjektů oboru zapsaných v roce 2000 dnes funguje 4 726. Sauron CZ s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Sauron CZ s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2000Tato firma · stejně velké →
- SPEKTRA, výrobní družstvo nevidomých10 - 19 zaměstnancůod 1990
- MOTORCENTRUM, výrobní družstvo Praha10 - 19 zaměstnancůod 1990
- ABS, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- ORI, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- BONDUELLE, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- EST Elektro-System-Technik, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- VISUS spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
21 smluv za 1,3 mil. Kč, nejvíc s Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace (51 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace7 smluv658 096 Kč
- 5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1, příspěvková organizace1 smlouva288 000 Kč
- Základní škola a mateřská škola Aš, Okružní 57, okres Cheb, příspěvková organizace2 smlouvy214 711 Kč
- Město Cheb1 smlouva108 900 Kč
- Pedagogicko-psychologická poradna Karlovy Vary, příspěvková organizace2 smlouvy108 000 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2012Poskytování telekomunikačních služeb - přístup na Internet - Dodatek č.1214 711 Kč
- Poskytování telekomunikační služby - přístup k síti Internet.uzavřena 24. 6. 2026 · dodatek90 000 Kč
- Smlouva o obstarání reklamyuzavřena 23. 6. 2026cena neuvedena
- Smlouva o poskytování prací a služebuzavřena 7. 5. 20263 200 Kč s DPH
- Poskytování telekomunikačních služeb - přístup na Internet - Dodatek č.2uzavřena 1. 9. 2025 · dodatek354 000 Kč
- Dodatek č. 1 ke smlouvě o poskytování telekomunikačních služeb I12022uzavřena 31. 10. 20222 500 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 798 898 Kč (2020), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- Pořízení 2 elektromobilů a nabíjecí stanice pro potřeby společnosti Sauron CZ s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost798 898 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2019–2019
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: ostatní 9 · benzín 6 · nafta 5 · elektřina 2 · LPG 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 19. 5. 2014PřesídleníPraha
- 7. 2. 2007Nový společníkMartin Lacina – 50 %
- 7. 2. 2007PřesídleníCheb → Praha
- 22. 8. 2000Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 194 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
a83zawu
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25247841
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 3
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Bořivojova 878/35, Žižkov (Praha 3), 13000 Praha
- 1. Lounská agentura práce s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2007Aktivní
- 1st Innovation s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 24 SERVIS LTD. - Czech branchOdštěpný závod zahraniční právnické osoby · od 2012Aktivní
- 2Bikers s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009Aktivní
- 2FRESH s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25247841
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní maloobchod v nespecializovaných prodejnách
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 22. 8. 2000
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Sauron CZ s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Sauron CZ s.r.o.
Kdy vznikla firma Sauron CZ s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Sauron CZ s.r.o.?
Kde sídlí Sauron CZ s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Sauron CZ s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Sauron CZ s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Sauron CZ s.r.o.?
Komu patří Sauron CZ s.r.o.?
Je Sauron CZ s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Sauron CZ s.r.o. zabývá?
Je Sauron CZ s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu