Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1,1 mil. | −150 000 | 312 000 |
| 2024 | 1,5 mil. | 64 000 | 461 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 31 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Rudolf Jančík, vlastní Rudolf Jančík (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 11
- Bohuslav Urbanecjednatel · od 1997 · do 2026 · nar. 1945 · Hradec Královéjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Taťána Peterovájednatel · od 2006 · do 2026 · nar. 1962 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Skokanjednatel · od 2002 · do 2006 · nar. 1964 · Heřmanův Městecjiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Taranzajednatel · od 1997 · do 2002 · nar. 1956 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
- Bohuslav Urbanecspolečník · od 1997 · do 2026 · nar. 1945 · Hradec Královéjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Taťána Peterováspolečník · od 2003 · do 2026 · nar. 1962 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
- ENVISAN, společnost s ručením omezenýmspolečník · od 1997 · do 2006
- Jiří Skokanspolečník · od 1997 · do 2006 · nar. 1964 · Heřmanův Městecjiné firmy v rejstříku nemá
- HYDROGEOLOGIE CHRUDIM spol. s r.o.společník · od 1997 · do 2003
- Ing. Taťána Švábováspolečník · od 1997 · do 2003 · nar. 1962 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
- Luděk Čermákspolečník · od 1997 · do 2006 · nar. 1971 · Sezemicejiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ICORES Holding s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
ICORES Holding s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 490 z 1 018firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 1 362 z 1 755 firem oboru v Ostravě
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 310 firemsídlí na stejné adrese
- 469 279 Kč5 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 19 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Ostravě · 1 018 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 490
- Ve stejném pásmu
- 338
- Větších
- 190
Ročník 1997
Z 3 654 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 3 563. ICORES Holding s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- ICORES Holding s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- Bytprům, výrobní družstvo v Ostravě1 - 5 zaměstnancůod 1972
- KAVOST spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- ELPROM spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- ROAL, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- MARCOR s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- VODOSTAV OSTRAVA, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- SPAN s. r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 smluv za 469 279 Kč, nejvíc s Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a. s. (77 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a. s.4 smlouvy363 299 Kč
- Město Dvůr Králové nad Labem1 smlouva105 980 Kč
Poslední smlouvy
- Objednávka - inženýrskogeologického průzkumu, kanal. Třebechovice p. O., ul. Pod Zahradyuzavřena 10. 9. 202490 030 Kč
- Objednávka na hydrogeologický a radonový průzkumuzavřena 8. 8. 2024105 980 Kč
- Objednávka - inženýrsko-geologický průzkumuzavřena 25. 10. 202199 270 Kč
- Objednávka - inženýrsko-geologický a hydrogeologický průzkum, ČOV Libčanyuzavřena 24. 8. 202199 510 Kč
- Smlouva o dílo - prohloubení studněuzavřena 15. 8. 201774 489 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 22. 7. 2026Odchod společníkaIng. Taťána Peterová
- 22. 7. 2026Odchod společníkaBohuslav Urbanec
- 22. 7. 2026Nový společníkRudolf Jančík – 100 %
- 22. 7. 2026Změna názvuHYDROGEOLOGIE PARDUBICE spol. s r.o. → ICORES Holding s.r.o.
- 22. 7. 2026PřesídleníPardubice → Ostrava
- 30. 6. 2026Odchod z vedeníBohuslav Urbanec (jednatel)
- 30. 6. 2026Odchod z vedeníIng. Taťána Peterová (jednatel)
- 30. 6. 2026Nový ve vedeníRudolf Jančík (jednatel)
Celá historie · další 12Skrýt starší
- 2. 12. 2016PřesídleníPardubice
- 4. 12. 2006Odchod společníkaLuděk Čermák
- 4. 12. 2006Odchod společníkaENVISAN, společnost s ručením omezeným,
- 4. 12. 2006Odchod společníkaJiří Skokan
- 20. 11. 2006Nový ve vedeníIng. Taťána Peterová (jednatel)
- 20. 11. 2006Odchod z vedeníJiří Skokan (jednatel)
- 11. 4. 2003Nový společníkIng. Taťána Peterová – 50 %
- 11. 4. 2003Odchod společníkaHYDROGEOLOGIE CHRUDIM spol. s r.o.,
- 11. 4. 2003Odchod společníkaIng. Taťána Švábová
- 14. 10. 2002Odchod z vedeníJan Taranza (jednatel)
- 14. 10. 2002Nový ve vedeníJiří Skokan (jednatel)
- 28. 1. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 654 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
8tca7jq
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25263919
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 575 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Sokolská třída 1615/50, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava
- Adriana Capital Group s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
- ADS AUTOPROFIL MORAVA s.r.o. "v likvidaci"Společnost s ručením omezeným · od 2009Aktivní
- ALCONT Production, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020 · 20 - 24 zaměstnancůAktivní
- Aleš Vašík s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- All along s.r.o. "v likvidaci"Společnost s ručením omezeným · od 2013Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25263919
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 28. 1. 1997
- Poslední změna
- 30. 7. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ICORES Holding s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě ICORES Holding s.r.o.
Kdy vznikla firma ICORES Holding s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má ICORES Holding s.r.o.?
Kde sídlí ICORES Holding s.r.o.?
Jaké je IČO firmy ICORES Holding s.r.o.?
Jakou datovou schránku má ICORES Holding s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy ICORES Holding s.r.o.?
Komu patří ICORES Holding s.r.o.?
Je ICORES Holding s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ICORES Holding s.r.o. zabývá?
Je ICORES Holding s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 7. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu