Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 37,6 mil. | 2 mil. | 16,8 mil. |
| 2024 | 34 mil. | 1,5 mil. | 17,1 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 21 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Zdenek Murdych a 1 další, vlastní Kamil Murdych (100 %).
Statutární orgán
- Zdenek Murdychjednatel · od 1998 · nar. 1951 · Slatiňanyjiné firmy v rejstříku nemá
- Kamil Murdychjednatel · od 2002 · nar. 1977 · Slatiňanyjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 5
- Aleš Svatýjednatel · od 1997 · do 1998 · nar. 1962jiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Petr Hnízdilspolečník · od 1997 · do 1998 · nar. 1962 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
- Aleš Svatýspolečník · od 1997 · do 1998 · nar. 1962jiné firmy v rejstříku nemá
- Zdenek Murdychspolečník · od 1998 · do 2014 · nar. 1951 · Slatiňanyjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Černýspolečník · od 1998 · do 2001 · nar. 1951 · Sobětuchyjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
MONTECO s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
MONTECO s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 5 104 z 5 468firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 8 740 z 10 640 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 1,1 mil. Kč10 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 96 008 Kč bez DPH
- 11 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 10 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení v Praze · 5 468 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 5 104
- Ve stejném pásmu
- 177
- Větších
- 187
- 03 819
- 1 - 51 091
- 6 - 9194
- 10 - 19tato firma177
- 20 - 2437
- 25 - 4979
- 50 - 9943
- 100 - 19921
- 200 - 2492
- 250 - 4993
- 500 - 9992
Ročník 1997
Z 2 511 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 2 472. MONTECO s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- MONTECO s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- IKA,spol.s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1990
- Richter, spol. s r. o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- HEFAISTOS spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- S & S vzduchotechnika, s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- A-Z Centrum, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- TESPON s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
10 smluv za 1,1 mil. Kč, nejvíc s Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy (56 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy3 smlouvy630 987 Kč
- Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i.1 smlouva112 400 Kč
- Správa železnic, státní organizace1 smlouva82 500 Kč
- Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje1 smlouva76 998 Kč
- Ministerstvo obrany1 smlouva74 732 Kč
- Povodí Labe, státní podnik1 smlouva74 201 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2020vazaci a upinaci prostredky457 895 Kč
- Kompletní revize vazačských prostředkůuzavřena 8. 6. 202683 331 Kč s DPH
- vázací lanouzavřena 15. 1. 2026cena neuvedena
- Nákup zboží/Manipulační příslušenství pro 25t jeřábuzavřena 22. 8. 202569 357 Kč s DPH
- revize vazačských prostředkůuzavřena 7. 4. 202589 761 Kč s DPH
- Zátěžové řetězy pro kotvení vytyčovacích bójí na LVCuzavřena 20. 8. 202474 201 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
3 vyhrané zakázky za 96 008 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo obrany3 zakázky96 008 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3 · benzín 3 · ostatní 3 · hybrid 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 9. 8. 2014Odchod společníkaZdenek Murdych
- 9. 8. 2014PřesídleníSlatiňany → Praha
- 27. 7. 2002Nový společníkKamil Murdych – 100 %
- 20. 2. 2002Nový ve vedeníKamil Murdych (jednatel)
- 30. 11. 2001Odchod společníkaJiří Černý
- 30. 11. 2001PřesídleníSlatiňany
- 10. 4. 1998Odchod z vedeníAleš Svatý (jednatel)
- 10. 4. 1998Nový ve vedeníZdenek Murdych (jednatel)
Celá historie · další 5Skrýt starší
- 10. 4. 1998Odchod společníkaIng. Petr Hnízdil
- 10. 4. 1998Odchod společníkaAleš Svatý
- 10. 4. 1998Nový společníkZdenek Murdych
- 10. 4. 1998Nový společníkJiří Černý
- 27. 6. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 511 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
2yhnien
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25271962
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 9
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25271962
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výroba ostatních kovodělných výrobků
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 27. 6. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy MONTECO s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě MONTECO s.r.o.
Kdy vznikla firma MONTECO s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má MONTECO s.r.o.?
Kde sídlí MONTECO s.r.o.?
Jaké je IČO firmy MONTECO s.r.o.?
Jakou datovou schránku má MONTECO s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy MONTECO s.r.o.?
Komu patří MONTECO s.r.o.?
Je MONTECO s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se MONTECO s.r.o. zabývá?
Je MONTECO s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu