Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 461 000 |
| 2024 | – | – | 411 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 14 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Petra Lempachová, vlastní Petra Lempachová (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 6
- Radomil Lempachjednatel · od 2004 · do 2017 · nar. 1981 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Rousekjednatel · od 1997 · do 2004 · nar. 1966 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
- Dana Lempachovájednatel · od 1997 · do 2004 · nar. 1960 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
- Dana Lempachováspolečník · od 1997 · do 2015 · nar. 1960 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
- Radomil Lempachspolečník · od 2004 · do 2018 · nar. 1981 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Petr Rousekspolečník · od 1997 · do 2004 · nar. 1960 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
AUTUS I., spol. s r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
AUTUS I., spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 250 z 512firem oboru v Pardubicích s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 1 095 z 1 550 firem oboru v Pardubicích
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 1,4 mil. Kč7 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 398 500 Kčv 5 dotacích z veřejných rozpočtů, 45 % z fondů EU
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 14 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Pardubicích · 512 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 250
- Ve stejném pásmu
- 155
- Větších
- 107
Ročník 1997
Z 5 995 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 5 442. AUTUS I., spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Pardubicích, nejpodobnější velikostí
Všechny- AUTUS I., spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- STROJON GROUP s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- N - REAL, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- DSP Engineering s. r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- MATERIA, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- ALFA stavební stroje s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- D A X O N spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- MOTÁK, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
7 smluv za 1,4 mil. Kč, nejvíc s Statutární město Pardubice (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
- Statutární město Pardubice7 smluv1,4 mil. Kč
Poslední smlouvy
- Výroba a osazení zadní brány pro MŠ;uzavřena 12. 12. 2016159 830 Kč
- MŠ Grusova - oprava chodníků v areálu MŠuzavřena 14. 11. 2016199 310 Kč
- Spojovací chodník Stavařovuzavřena 16. 9. 2016281 130 Kč
- Parkoviště J. Tomanauzavřena 16. 9. 2016386 127 Kč
- Oprava parkoviště před čp. 169 v ul. Ohrazenickáuzavřena 15. 9. 201681 802 Kč
- MŠ K Polabinám, havarijní oprava obkladů v soc. zařízení dětí v hlavním pavilonu v 1.n.p.uzavřena 29. 8. 201673 796 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
5 dotací za 398 500 Kč (2009–2015), 45 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce v Pardubicích.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 180 000 Kčnárodní zdroje · 218 500 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce v Pardubicích4 dotace218 500 Kč
- Úřad práce České republiky1 dotace180 000 Kč
Poslední dotace
- PAA-SF-193/2015Úřad práce České republiky · 2015180 000 KčEU
- PAA-SL-138/2010Úřad práce v Pardubicích · 201047 500 Kč
- PAA-SL-157/2009Úřad práce v Pardubicích · 200957 000 Kč
- PAA-SL-158/2009Úřad práce v Pardubicích · 200957 000 Kč
- PAA-SL-159/2009Úřad práce v Pardubicích · 200957 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 22. 12. 2018Nový společníkPetra Lempachová – 100 %
- 22. 12. 2018Odchod společníkaRadomil Lempach
- 10. 9. 2018Nový ve vedeníPetra Lempachová (jednatel)
- 9. 2. 2017Odchod z vedeníRadomil Lempach (jednatel)
- 27. 7. 2015Odchod společníkaDana Lempachová
- 27. 7. 2015PřesídleníPardubice
- 16. 6. 2004Odchod společníkaIng. Petr Rousek
- 16. 6. 2004Nový společníkRadomil Lempach – 20 %
Celá historie · další 4Skrýt starší
- 16. 3. 2004Odchod z vedeníPavel Rousek (jednatel)
- 16. 3. 2004Odchod z vedeníDana Lempachová (jednatel)
- 16. 3. 2004Nový ve vedeníRadomil Lempach (jednatel)
- 28. 7. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 995 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
anhptkc
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25272624
Finanční úřad · Územní pracoviště v Pardubicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Dříve plátce DPHRegistr plátců DPHukončeno
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Pardubice
- Okres
- Pardubice · 44 960 aktivních
- Kraj
- Pardubický kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25272624
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 28. 7. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy AUTUS I., spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě AUTUS I., spol. s r.o.
Kdy vznikla firma AUTUS I., spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má AUTUS I., spol. s r.o.?
Kde sídlí AUTUS I., spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy AUTUS I., spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má AUTUS I., spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy AUTUS I., spol. s r.o.?
Komu patří AUTUS I., spol. s r.o.?
Je AUTUS I., spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se AUTUS I., spol. s r.o. zabývá?
Je AUTUS I., spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Pardubicích?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu