Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 25 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 25 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji PhDr. Vladimír Široký, vlastní hlavně PhDr. Vladimír Široký (97,8 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- PhDr. Vladimír Široký97,8 %od 1998 · nar. 1947 · Uhelná Příbram · vklad 2 mil. Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Mgr. Světlana Široká2,2 %od 1998 · nar. 1964 · Uhelná Příbram · vklad 45 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Republikové centrum vzdělávání, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Republikové centrum vzdělávání, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 6 069 z 8 317firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 28 letna trhu, déle než 12 641 z 15 045 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje
- 269 firemsídlí na stejné adrese
- 20,2 mil. Kč31 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 206,8 mil. Kčv 44 dotacích z veřejných rozpočtů, 19 % z fondů EU
- 2 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 4 667 Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 3 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Vzdělávání v Praze · 8 317 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 6 069
- Ve stejném pásmu
- 886
- Větších
- 1 362
- 06 069
- 1 - 5tato firma886
- 6 - 9206
- 10 - 19293
- 20 - 24123
- 25 - 49284
- 50 - 99311
- 100 - 199105
- 200 - 24915
- 250 - 49914
- 500 - 9993
- 1000 - 14991
- 1500 - 19992
- 2000 - 24991
- 2500 - 29992
- 5000 - 99991
- 10 000 a více1
Ročník 1998
Z 1 388 subjektů oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje 1 372. Republikové centrum vzdělávání, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Republikové centrum vzdělávání, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1998Tato firma · stejně velké →
- ENERGY SYSTEMS PROJECTS a.s., zkratka E.S.P. a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Tenisový klub Vysoké školy Praha z.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Sportovní klub policejní školy Praha z.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- AUTOCONSULT spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Středisko praktického vyučování - CENTRUM 3000 s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- AUTOSPEKTRUM PRAHA VSD1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Friedrich-Naumann-Stiftung, z. s.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
31 smluv za 20,2 mil. Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (35 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky14 smluv7,1 mil. Kč
- Město Jindřichův Hradec6 smluv489 449 Kč
- Město Lanškroun10 smluv286 000 Kč
- Ústecký kraj1 smlouva107 438 Kč
- Počítačová služba s.r.o.1 smlouvajen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2015Rámcová smlouva o realizaci rekvalifikačních kurzů - část č. 6 Rekvalifikační kurzy v oblasti Podnikání12,6 mil. Kč
- Licenční smlouva COMDI pro ZŠ 2026/2027 - k přeevidenciuzavřena 20. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Licenční smlouva COMDI pro ZŠ 2026/2027uzavřena 3. 7. 202675 000 Kč s DPH
- Licenční smlouva COMDI pro gymnázium 2026/2027uzavřena 3. 7. 202625 000 Kč s DPH
- Licenční smlouva č. 16/2025 - COMDI profesní předpoklady žákůuzavřena 30. 10. 202587 846 Kč s DPH
- Licenční smlouva COMDI pro ZŠ 2025/2026 - Fond technického vzděláváníuzavřena 9. 6. 202560 000 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
44 dotací za 206,8 mil. Kč (2006–2015), 19 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 39,7 mil. Kčnárodní zdroje · 167 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky11 dotací94,1 mil. Kč
- Úřad práce Brno - město4 dotace72,5 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí25 dotací39,8 mil. Kč
- Úřad práce v Olomouci3 dotace240 000 Kč
- Úřad práce v Jihlavě1 dotace192 000 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 20110410421001300010Úřad práce České republiky24,9 mil. Kč
- 0410421007000028(0)Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201521 636 KčEU
- CZ.1.04/2.1.01/91.00114Ministerstvo práce a sociálních věcí · 20143,8 mil. KčEU
- CZ.1.04/2.1.01/91.00129Ministerstvo práce a sociálních věcí · 20143,6 mil. KčEU
- CZ.1.04/3.3.05/96.00296Ministerstvo práce a sociálních věcí · 20143,4 mil. KčEU
- CZ.1.04/3.3.05/75.00126Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2014977 013 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
2 vyhrané zakázky za 4 667 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Úřad práce České republiky2 zakázky4 667 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 30. 3. 2016Odchod z vedeníPavel Široký (jednatel)
- 30. 3. 2016Odchod společníkaPavel Široký
- 21. 10. 2010PřesídleníPraha
- 2. 7. 2005Změna základního kapitálu900 000 → 2 025 000 Kč
- 11. 3. 2003PřesídleníChotěboř → Praha
- 25. 6. 2002Změna názvuPDC, s.r.o. → Republikové centrum vzdělávání, s.r.o.
- 1. 6. 1998Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 388 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 19. 11. 2018 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
d5excfm
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25289667
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 1. 11. 2026nenalezena
- Dříve plátce DPHRegistr plátců DPHukončeno
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Kubánské náměstí 1391/11, Vršovice (Praha 10), 10000 Praha
- 1-BIKE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 3D tools machines s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 3HSV DEVELOPMENT a.s.Akciová společnost · od 2009 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 4IMITATION s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- A97 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2008Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25289667
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní vzdělávání j. n.
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 6. 1998
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Republikové centrum vzdělávání, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Republikové centrum vzdělávání, s.r.o.
Kdy vznikla firma Republikové centrum vzdělávání, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Republikové centrum vzdělávání, s.r.o.?
Kde sídlí Republikové centrum vzdělávání, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Republikové centrum vzdělávání, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Republikové centrum vzdělávání, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Republikové centrum vzdělávání, s.r.o.?
Komu patří Republikové centrum vzdělávání, s.r.o.?
Je Republikové centrum vzdělávání, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Republikové centrum vzdělávání, s.r.o. zabývá?
Je Republikové centrum vzdělávání, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Vzdělávání v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu