Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 11 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 11 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ota Hřebíček a 2 další.
Statutární orgán
- Ota Hřebíčekpředseda představenstva · od 2007 · nar. 1975 · Horní Heřmanicedalších 2 firmy:2 aktivních
- Jiří Karnčlen představenstva · od 2013 · nar. 1967 · Horní Heřmanicejiné firmy v rejstříku nemá
- Dana Houdkovámístopředseda představenstva · od 2023 · nar. 1967 · Horní Heřmanicejiné firmy v rejstříku nemá
Dozorčí rada a další orgány · 1
Dříve ve firmě · 13
- Josef Berančlen představenstva · od 1998 · do 2023 · nar. 1958 · Horní Heřmanicejiné firmy v rejstříku nemá
- Jaroslav Pavlasmístopředseda představenstva · od 2007 · do 2023 · nar. 1960 · Horní Heřmanicejiné firmy v rejstříku nemá
- Dana Houdkováčlen představenstva · od 2008 · do 2023 · nar. 1967 · Horní Heřmanicejiné firmy v rejstříku nemá
- Marie Modráčkováčlen představenstva · od 2004 · do 2013 · nar. 1949 · Staré Městodalších 2 firmy:2 aktivních
- František Vernerčlen představenstva · od 2007 · do 2013 · nar. 1982 · Horní Heřmanicejiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Berančlen představenstva · od 1999 · do 2008 · nar. 1956 · Horní Heřmanicejiné firmy v rejstříku nemá
- Jaroslav Pavlasčlen představenstva · od 1998 · do 2007 · nar. 1960 · Horní Heřmanicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ota Hřebíčekmístopředseda představenstva · od 1999 · do 2007 · nar. 1975 · Horní Heřmanicedalších 2 firmy:2 aktivních
- Marie Modráčkovápředsedkyně představenstva · od 1999 · do 2007 · nar. 1949 · Horní Heřmanicedalších 2 firmy:2 aktivních
- Ladislav Bílýčlen představenstva · od 1999 · do 2006 · nar. 1955 · Horní Heřmanicejiné firmy v rejstříku nemá
- Miroslav Pecháčekmístopředseda představenstva · od 1998 · do 1999 · nar. 1944 · Horní Heřmanicejiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Karnčlen představenstva · od 1998 · do 1999 · nar. 1940 · Horní Heřmanicejiné firmy v rejstříku nemá
- Zemědělské družstvo Heřmanicespolečník · od 1998 · do 2007
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
HERMAS a.s.Shrnutí · spočítáno z registrů
HERMAS a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 10 z 11firem oboru v obci Horní Heřmanice s uvedenou velikostí je menších
- 28 letna trhu, déle než 13 z 23 firem oboru v obci Horní Heřmanice
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje
- 117 985 Kč15 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 700 400 Kčv 18 dotacích z veřejných rozpočtů, 5 % z fondů EU
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 36 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 31 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti v obci Horní Heřmanice · 11 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 10
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 1998
Z 2 675 subjektů oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje 2 644. HERMAS a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Horní Heřmanice, nejpodobnější velikostí
Všechny- HERMAS a.s.20 - 24 zaměstnancůod 1998Tato firma · stejně velké →
- Jitka Chaloupková0 zaměstnancůod 1990
- Renata Jandová0 zaměstnancůod 1993
- Zdeněk Venglovič0 zaměstnancůod 1995
- Miroslav Chaloupek0 zaměstnancůod 1997
- Jiří Hejl0 zaměstnancůod 2000
- Mejzlík Martin0 zaměstnancůod 2008
- Jana Kubelková0 zaměstnancůod 2014
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
15 smluv za 117 985 Kč, nejvíc s Státní pozemkový úřad (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Státní pozemkový úřad2 smlouvy117 985 Kč
- Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.13 smluvjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Smlouva 2615027901uzavřena 28. 8. 2026cena neuvedena
- Smlouva 2602001531uzavřena 31. 7. 2026cena neuvedena
- Dodatek č.1 k pachtovní smlouvě č. 110N24/50uzavřena 4. 5. 2026 · dodatek121 015 Kč
- Smlouva 2515028571uzavřena 8. 10. 2025cena neuvedena
- Smlouva o podpořeuzavřena 26. 11. 2024cena neuvedena
- Pachtovní smlouva k.ú. Rýdrovice a dalšíuzavřena 14. 11. 2024117 985 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
18 dotací za 700 400 Kč (2006–2025), 5 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo zemědělství.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 32 000 Kčnárodní zdroje · 668 400 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo zemědělství17 dotací668 400 Kč
- Státní zemědělský intervenční fond1 dotace32 000 Kč
Poslední dotace
- Podpora lesního hospodářstvíMinisterstvo zemědělství · 202517 250 Kč
- 184/2018-A145Ministerstvo zemědělství · 2019211 005 Kč
- 6/2019-A145Ministerstvo zemědělství · 201919 524 Kč
- 23/2011-A145Ministerstvo zemědělství · 201137 040 Kč
- 24/2011-A145Ministerstvo zemědělství · 20114 636 Kč
- 26/2010-A145Ministerstvo zemědělství · 201035 320 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: ostatní 19 · nafta 15 · benzín 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 23. 6. 2023Nový ve vedeníDana Houdková (místopředseda představenstva)
- 23. 6. 2023Odchod z vedeníJaroslav Pavlas (místopředseda představenstva)
- 23. 6. 2023Odchod z vedeníDana Houdková (člen představenstva)
- 23. 6. 2023Odchod z vedeníJosef Beran (člen představenstva)
- 22. 6. 2013Nový ve vedeníJiří Karn (člen představenstva)
- 21. 6. 2013Odchod z vedeníMarie Modráčková (člen představenstva)
- 21. 6. 2013Odchod z vedeníFrantišek Verner (člen představenstva)
- 21. 6. 2008Nový ve vedeníDana Houdková (člen představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 20. 6. 2008Odchod z vedeníZdeněk Beran (člen představenstva)
- 16. 3. 2007Odchod z vedeníJaroslav Pavlas (člen představenstva)
- 16. 3. 2007Odchod společníkaZemědělské družstvo Heřmanice
- 1. 3. 2007Nový ve vedeníOta Hřebíček (předseda představenstva)
- 1. 3. 2007Nový ve vedeníJaroslav Pavlas (místopředseda představenstva)
- 1. 3. 2007Nový ve vedeníFrantišek Verner (člen představenstva)
- 28. 2. 2007Odchod z vedeníMarie Modráčková (předsedkyně představenstva)
- 28. 2. 2007Odchod z vedeníOta Hřebíček (místopředseda představenstva)
- 12. 12. 2006Změna základního kapitálu34 100 000 → 37 226 000 Kč
- 11. 12. 2006Odchod z vedeníLadislav Bílý (člen představenstva)
- 18. 6. 2004Nový ve vedeníMarie Modráčková (člen představenstva)
- 3. 11. 1999Nový ve vedeníMarie Modráčková (předsedkyně představenstva)
- 3. 11. 1999Nový ve vedeníOta Hřebíček (místopředseda představenstva)
- 3. 11. 1999Odchod z vedeníJosef Šítek (předseda představenstva)
- 3. 11. 1999Odchod z vedeníMiroslav Pecháček (místopředseda představenstva)
- 3. 11. 1999Odchod z vedeníJiří Karn (člen představenstva)
- 3. 11. 1999Nový ve vedeníLadislav Bílý (člen představenstva)
- 1. 7. 1998Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 675 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
2bqvxwv
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25290380
Finanční úřad · Územní pracoviště v Ústí nad Orlicí
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Zemědělský podnikatelZemědělský registraktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Sídlo
Kde sídlí
Horní Heřmanice
- Obec
- Horní Heřmanice
- Okres
- Ústí nad Orlicí · 28 659 aktivních
- Kraj
- Pardubický kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25290380
- Právní forma
- Akciová společnost
- Sídlo
- Horní Heřmanice
- Hlavní činnost
- Živočišná výroba
- Zaměstnanci
- 20 - 24 zaměstnanci
- Datum zápisu
- 1. 7. 1998
- Poslední změna
- 1. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy HERMAS a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě HERMAS a.s.
Kdy vznikla firma HERMAS a.s.?
Kolik zaměstnanců má HERMAS a.s.?
Kde sídlí HERMAS a.s.?
Jaké je IČO firmy HERMAS a.s.?
Jakou datovou schránku má HERMAS a.s.?
Kdo je ve vedení firmy HERMAS a.s.?
Je HERMAS a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se HERMAS a.s. zabývá?
Je HERMAS a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti v obci Horní Heřmanice?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 8. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu