Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2023 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 18 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Lenka Dostálová a 1 další, vlastní hlavně Ing. Lenka Dostálová (29 %).
Statutární orgán
- Ing. Lenka Dostálovájednatel · od 2009 · nar. 1975 · Býšťdalších 2 firmy:2 aktivních
- Ing. Martina Královájednatel · od 2009 · nar. 1983 · Srchjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Ing. Lenka Dostálová29 %od 2009 · nar. 1975 · Býšť · vklad 10,2 mil. Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
- Ing. Martina Králová29 %od 2018 · nar. 1983 · Srch · vklad 10,2 mil. Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Souček21,5 %od 2011 · nar. 1945 · Pardubice · vklad 7,5 mil. Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
- Jan Dubišar13,5 %od 2006 · nar. 1952 · Pardubice · vklad 4,7 mil. Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
- Josef Mázl3,5 %od 2016 · nar. 1978 · Hradec Králové · vklad 1,2 mil. Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Jiří Černík3,5 %od 2018 · nar. 1986 · Srch · vklad 1,2 mil. Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Dříve ve firmě · 6
- Ing. Martina Černíkovájednatel · od 2009 · do 2012 · nar. 1983 · Srchjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Josef Mázljednatel · od 1999 · do 2009 · nar. 1950 · Hradec Královéjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jan Navrátiljednatel · od 1999 · do 2009 · nar. 1946 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jiří Černíkspolečník · od 2006 · do 2018 · nar. 1953 · Srchjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Josef Mázlspolečník · od 1999 · do 2016 · nar. 1950 · Hradec Královéjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jan Navrátilspolečník · od 1999 · do 2011 · nar. 1946 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
PERNÍK s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
PERNÍK s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 27 letv registru, od roku 1999
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 1999 dnes funguje
- 1 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 29 000 Kč
- 14,1 mil. Kč8 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 58 mil. Kčv 10 dotacích z veřejných rozpočtů, 1 % z fondů EU
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 11 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba potravinářských výrobků v obci Těchlovice · 2 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 1999
Z 409 subjektů oboru zapsaných v roce 1999 dnes funguje 396. PERNÍK s.r.o. je mezi nimi.
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
8 smluv za 14,1 mil. Kč, nejvíc s Technologická agentura ČR (96 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Technologická agentura ČR1 smlouva13,5 mil. Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvy321 932 Kč
- Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a. s.1 smlouva240 660 Kč
- Město Bruntál1 smlouva66 565 Kč
- Výzkumný ústav potravinářský Praha,v. v. i.1 smlouvajen společné smlouvy
- RADANAL s.r.o.1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- darovací smlouva - Darovací smlouva - sušenkyuzavřena 18. 9. 202466 565 Kč s DPH
- Rámcová kupní smlouva: Dodávka potravinářského zbožíuzavřena 7. 7. 2020cena neuvedena
- Smlouva o poskytnutí podpory EPSILON3uzavřena 19. 1. 201813,5 mil. Kč
- SMLOUVA O ÚČASTI NA ŘEŠENÍ PROJEKTUuzavřena 28. 2. 2018cena neuvedena
- Darovací smlouvauzavřena 11. 12. 2017240 660 Kč
- DOHODA o zabezpečení vzdělávací aktivity zaměstnanců a potenciálních zaměstnanců a poskytnutí příspěvku v rámci projektu Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II č. HKA-MN-65/2017 / reg. č. proj. CZ.03.1.52/0.0/0.0/15_021/0000053uzavřena 1. 11. 201751 124 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
10 dotací za 58 mil. Kč (2008–2018), 1 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 692 880 Kčnárodní zdroje · 57,4 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 dotace30,7 mil. Kč
- Technologická agentura České republiky2 dotace26,6 mil. Kč
- Úřad práce České republiky4 dotace608 380 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí2 dotace107 492 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2008Specializovaná výroba dietologických potravinMinisterstvo průmyslu a obchodu16,6 mil. Kč
- Vývoj bezlepkového pečiva s vysokou nutriční hodnotou využitím nových technologických postupů a netradičních potravinářských surovin a posouzení zdravotních rizikTechnologická agentura České republiky · 201813,5 mil. Kč
- HKA-MN-35/2017Úřad práce České republiky · 2017236 448 KčEU
- HKA-MN-65/2017Úřad práce České republiky · 2017102 248 KčEU
- HKA-MN-31/2016Úřad práce České republiky · 2016152 584 KčEU
- Rozšíření výrobní kapacity společnostiMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2015 · OP Podnikání a inovace14,1 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Skladníci, obsluha manipulačních vozíků1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 9. 9. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 3 · nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 22. 11. 2018Odchod společníkaIng. Jiří Černík
- 22. 11. 2018Nový společníkIng. Martina Králová – 29 %
- 22. 11. 2018Nový společníkJiří Černík – 3.5 %
- 5. 11. 2016Nový společníkJosef Mázl – 3.5 %
- 5. 11. 2016Odchod společníkaIng. Josef Mázl
- 23. 7. 2014Změna základního kapitálu1 000 000 → 35 000 000 Kč
- 23. 7. 2014PřesídleníTěchlovice
- 13. 12. 2012Odchod z vedeníIng. Martina Černíková (jednatel)
Celá historie · další 15Skrýt starší
- 13. 5. 2011Nový společníkJiří Souček – 21.5 %
- 13. 5. 2011Odchod společníkaIng. Jan Navrátil
- 9. 5. 2011Změna základního kapitálu900 000 → 1 000 000 Kč
- 5. 2. 2010Změna základního kapitálu200 000 → 900 000 Kč
- 18. 11. 2009Nový ve vedeníIng. Lenka Dostálová (jednatel)
- 18. 11. 2009Nový ve vedeníIng. Martina Králová (jednatel)
- 18. 11. 2009Odchod z vedeníIng. Josef Mázl (jednatel)
- 18. 11. 2009Odchod z vedeníIng. Jan Navrátil (jednatel)
- 18. 11. 2009Nový ve vedeníIng. Martina Černíková (jednatel)
- 27. 8. 2009PřesídleníPředměřice nad Labem → Těchlovice
- 23. 4. 2009Nový společníkIng. Lenka Dostálová – 29 %
- 4. 10. 2006Nový společníkIng. Jiří Černík – 32.5 %
- 4. 10. 2006Nový společníkJan Dubišar – 13.5 %
- 5. 9. 2006Změna základního kapitálu100 000 → 200 000 Kč
- 1. 1. 1999Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 409 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
547sygs
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25299077
Finanční úřad · Územní pracoviště v Hradci Králové
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 1. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Těchlovice
- Okres
- Hradec Králové · 43 177 aktivních
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25299077
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- 50327 Těchlovice
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 1. 1999
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy PERNÍK s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě PERNÍK s.r.o.
Kdy vznikla firma PERNÍK s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má PERNÍK s.r.o.?
Kde sídlí PERNÍK s.r.o.?
Jaké je IČO firmy PERNÍK s.r.o.?
Jakou datovou schránku má PERNÍK s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy PERNÍK s.r.o.?
Komu patří PERNÍK s.r.o.?
Je PERNÍK s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se PERNÍK s.r.o. zabývá?
Je PERNÍK s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba potravinářských výrobků v obci Těchlovice?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu