Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 31 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 31 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Hana Eckert, vlastní Hana Eckert (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 5
- Hana Eckertovájednatel · od 1996 · do 2011 · nar. 1953 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Hana Horáčkovájednatel · od 1996 · do 2000 · Brno
- Hana Horáčkováspolečník · od 1996 · do 2000 · Brno
- Jiří Oulíkspolečník · od 1996 · do 2001
- Hana Eckertováspolečník · od 2000 · do 2011 · nar. 1953 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
CLARKSON CZ, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
CLARKSON CZ, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 621 z 3 012firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 7 622 z 9 262 firem oboru v Brně
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 82 020 Kč2 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 42 091 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů
- 2 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 711 601 Kč bez DPH
- 6 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Brně · 3 012 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 621
- Ve stejném pásmu
- 196
- Větších
- 195
- 01 294
- 1 - 51 120
- 6 - 9207
- 10 - 19tato firma196
- 20 - 2450
- 25 - 4990
- 50 - 9934
- 100 - 19913
- 200 - 2494
- 250 - 4993
- 500 - 9991
Ročník 1996
Z 5 919 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 5 377. CLARKSON CZ, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- CLARKSON CZ, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- SACHARČUK, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- ENCOM, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- SOS electronic s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- AUDY s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- MTE spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- AKP spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- BALJER-ZEMBROD, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
2 smlouvy za 82 020 Kč, nejvíc s Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370 (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 3701 smlouva82 020 Kč
- Úřad práce České republiky1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 42 091 Kč (2006); nejvíc přiznal Úřad práce ve Vyškově.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- VYA-S-390/2006Úřad práce ve Vyškově · 200642 091 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
2 vyhrané zakázky za 711 601 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Kovárna VIVA a.s.2 zakázky711 601 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 4 · benzín 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 17. 8. 2026PřesídleníBrno
- 25. 3. 2011Odchod z vedeníHana Eckertová (jednatel)
- 25. 3. 2011Nový společníkHana Eckert – 100 %
- 25. 3. 2011Odchod společníkaHana Eckertová
- 30. 8. 2006PřesídleníBrno-Pisárky → Brno
- 31. 5. 2004Změna názvuHARTMETALL, s.r.o. → CLARKSON CZ, s.r.o.
- 8. 6. 2001Odchod společníkaJiří Oulík
- 8. 6. 2001PřesídleníBrno → Brno-Pisárky
Celá historie · další 4Skrýt starší
- 28. 3. 2000Odchod z vedeníHana Horáčková (jednatel)
- 28. 3. 2000Odchod společníkaHana Horáčková
- 28. 3. 2000Nový společníkHana Eckertová
- 10. 5. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 919 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
zg8v2fy
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25301926
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 783 aktivních
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25301926
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 10. 5. 1996
- Poslední změna
- 1. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy CLARKSON CZ, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě CLARKSON CZ, s.r.o.
Kdy vznikla firma CLARKSON CZ, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má CLARKSON CZ, s.r.o.?
Kde sídlí CLARKSON CZ, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy CLARKSON CZ, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má CLARKSON CZ, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy CLARKSON CZ, s.r.o.?
Komu patří CLARKSON CZ, s.r.o.?
Je CLARKSON CZ, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se CLARKSON CZ, s.r.o. zabývá?
Je CLARKSON CZ, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 8. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu