Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 206,8 mil. | 292 000 | 3,9 mil. |
| 2024 | 158,2 mil. | 315 000 | 3,6 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Zbyněk Filla a 1 další, vlastní hlavně Zbyněk Filla (66 %).
Statutární orgán
- Zbyněk Fillajednatel · od 1996 · nar. 1974 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Vitoslavskýjednatel · od 1996 · nar. 1973 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Zbyněk Filla66 %od 1996 · nar. 1974 · Brno · vklad 66 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Vitoslavský34 %od 1996 · nar. 1973 · Brno · vklad 34 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
F & V Café, spol. s r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
F & V Café, spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 867 z 3 012firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 7 578 z 9 262 firem oboru v Brně
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 5,8 mil. Kč9 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 558 209 Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů, 36 % z fondů EU
- 5 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 5,7 mil. Kč bez DPH
- 25 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 20 000 Kč z 1 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Brně · 3 012 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 867
- Ve stejném pásmu
- 90
- Větších
- 55
- 01 294
- 1 - 51 120
- 6 - 9207
- 10 - 19196
- 20 - 2450
- 25 - 49tato firma90
- 50 - 9934
- 100 - 19913
- 200 - 2494
- 250 - 4993
- 500 - 9991
Ročník 1996
Z 5 919 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 5 377. F & V Café, spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- F & V Café, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- Polygra a.s.25 - 49 zaměstnancůod 1990
- NIMOTECH, s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- GHV Trading, spol. s r. o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- NET spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- SYSTEMOTRONIC, s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- HAMA spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- Ed. Haas CZ s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
9 smluv za 5,8 mil. Kč, nejvíc s Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje (99 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje7 smluv5,7 mil. Kč
- Zoologická zahrada Hodonín, příspěvková organizace1 smlouva50 000 Kč
- Úřad práce České republiky1 smlouvajen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2017Nákup kávy, čaje, cukrovinek a jiných pr2 mil. Kč
- Nákup kávy, čaje a cukrovinek pro kantýnuuzavřena 10. 10. 20251,3 mil. Kč
- Zajištění dodávek kávy, čaje, cukrovinekuzavřena 30. 4. 2024999 990 Kč
- Dodatek č. 1 - Zajištění dodávek kávy, čaje, cukrovinek pro kantýnuuzavřena 16. 2. 2024 · dodatekcena neuvedena
- Rámcová kupní smlouvauzavřena 1. 12. 202350 000 Kč s DPH
- Zajištění dodávek kávy, čaje, cukrovinek pro kantýnu PČRuzavřena 29. 6. 2023749 990 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 558 209 Kč (2010–2015), 36 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce Brno - město.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 200 000 Kčnárodní zdroje · 358 209 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce Brno - město1 dotace358 209 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace200 000 Kč
Poslední dotace
- BMA-MN-104/2015Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2015200 000 KčEU
- BMA-MZ-259/2010Úřad práce Brno - město · 2010358 209 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
5 vyhraných zakázek za 5,7 mil. Kč od 1 zadavatele; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje5 zakázek5,7 mil. Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2017Zajištění dodávek kávy, čaje, cukrovinek pro kantýnu PČRKrajské ředitelství policie Jihomoravského kraje2 mil. Kč
- malého rozsahu · 2025Zajištění dodávek kávy, čaje a cukrovinek pro kantýnu KŘP JmkKrajské ředitelství policie Jihomoravského kraje · jediná nabídka1,3 mil. Kč
- malého rozsahu · 2024Zajištění dodávek kávy, čaje, cukrovinek pro kantýnu PČR KŘP Jmk, BrnoKrajské ředitelství policie Jihomoravského kraje999 990 Kč
- malého rozsahu · 2023Zajištění dodávek kávy, čaje, cukrovinek pro kantýnu PČRKrajské ředitelství policie Jihomoravského kraje749 990 Kč
- malého rozsahu · 2022Zajištění dodávek kávy, čaje, cukrovinek pro kantýnu PČR KŘP Jmk, BrnoKrajské ředitelství policie Jihomoravského kraje749 990 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2021–2021
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 21 · benzín 2 · hybrid 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 4. 11. 2016PřesídleníBrno
- 16. 7. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 919 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
mw35krw
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25305301
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno III
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 783 aktivních
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25305301
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 16. 7. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy F & V Café, spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě F & V Café, spol. s r.o.
Kdy vznikla firma F & V Café, spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má F & V Café, spol. s r.o.?
Kde sídlí F & V Café, spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy F & V Café, spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má F & V Café, spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy F & V Café, spol. s r.o.?
Komu patří F & V Café, spol. s r.o.?
Je F & V Café, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se F & V Café, spol. s r.o. zabývá?
Je F & V Café, spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu