Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1,2 mil. | 22 000 | 9,5 mil. |
| 2024 | 1,2 mil. | 22 000 | 9,5 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 24 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jarmila Mrázková a 1 další, vlastní Jarmila Mrázková (100 %).
Statutární orgán
- Jarmila Mrázkovájednatel · od 1999 · nar. 1972 · Zlínjiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Mrázekprokura · od 2021 · nar. 2003 · Otrokovicejiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 4
- Jarmila Rychlájednatel · od 1999 · do 2002 · nar. 1972 · Zlínjiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Karel Rychlýjednatel · od 1996 · do 1999 · nar. 1968 · Zlínjiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Karel Rychlýspolečník · od 1996 · do 1999 · nar. 1968 · Zlínjiné firmy v rejstříku nemá
- Jarmila Rychláspolečník · od 1996 · do 2002 · nar. 1972 · Zlínjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
JM daně, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
JM daně, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba motorových vozidel (kromě motocyklů), přívěsů a návěsů ve Vizovicích · 1 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 1996
Z 27 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 25. JM daně, s.r.o. je mezi nimi.
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 smlouva, nejvíc s Úřad práce České republiky.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
7 dotací za 518 321 Kč (2009–2015), 24 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce ve Zlíně.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 124 200 Kčnárodní zdroje · 394 121 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce ve Zlíně6 dotací394 121 Kč
- Úřad práce České republiky1 dotace124 200 Kč
Poslední dotace
- ZLA-SF-48/2015Úřad práce České republiky · 2015124 200 KčEU
- ZLA-MZ-54(3)/2010Úřad práce ve Zlíně · 201057 544 Kč
- ZLA-MZ-53(1)/2010Úřad práce ve Zlíně · 201041 281 Kč
- ZLA-MZ-52/2010Úřad práce ve Zlíně · 201041 281 Kč
- ZLA-MZ-28(1)/2009Úřad práce ve Zlíně · 2009148 736 Kč
- ZLA-ML-28/2009Úřad práce ve Zlíně · 200984 285 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 26. 11. 2023Změna názvuMOVANA, spol. s r.o. → JM daně, s.r.o.
- 21. 7. 2021PřesídleníVizovice
- 20. 7. 2021Nový ve vedeníPavel Mrázek (prokura)
- 16. 12. 2011PřesídleníZádveřice-Raková → Vizovice
- 9. 12. 2002Odchod z vedeníJarmila Rychlá (jednatel)
- 9. 12. 2002Odchod společníkaJarmila Rychlá
- 9. 12. 2002Nový společníkJarmila Mrázková – 100 %
- 9. 3. 2002PřesídleníZádveřice - Raková → Zádveřice-Raková
Celá historie · další 5Skrýt starší
- 4. 10. 1999Nový ve vedeníJarmila Mrázková (jednatel)
- 4. 10. 1999Nový ve vedeníJarmila Rychlá (jednatel)
- 4. 10. 1999Odchod z vedeníing. Karel Rychlý (jednatel)
- 4. 10. 1999Odchod společníkaing. Karel Rychlý
- 11. 9. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 27 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 2. 4. 2025 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
jjint9x
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25311093
Finanční úřad · Územní pracoviště ve Zlíně
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Vizovice
- Okres
- Zlín · 51 585 aktivních
- Kraj
- Zlínský kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25311093
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 11. 9. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy JM daně, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě JM daně, s.r.o.
Kdy vznikla firma JM daně, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má JM daně, s.r.o.?
Kde sídlí JM daně, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy JM daně, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má JM daně, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy JM daně, s.r.o.?
Komu patří JM daně, s.r.o.?
Je JM daně, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se JM daně, s.r.o. zabývá?
Je JM daně, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba motorových vozidel (kromě motocyklů), přívěsů a návěsů ve Vizovicích?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu